Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 02 Sie 2017 19:09 
Awatar użytkownika

złoty
@jasamek
Wydaje mi się, ze jest to oferta dla osób, które wykupiły bilet na pociąg turystyczny (tren turísitico). Za pewne mają jakąś zniżkę na dojazd do Madrytu/Malagi i chyba bez kodu czy potwierdzenia przejazdu takim własnie specjalnym pociągiem się nie obejdzie.
 Relacje PM off
Abcn lubi ten post.

#62 PostWysłany: 31 Paź 2017 20:20 
Awatar użytkownika

złoty
50% zniżki na przejazdy autobusami ALSA
kod: ALSA50
Warunki:
- kod ważny tylko 2. listopada
- przejazdy między 10. i 30. listopada (oba włączone)
- przejazdy wewnątrz Hiszpanii, dłuższe niż 150 km
- bez zmian lub anulacji.

Kod wpisuje się na głównej stronie, pod datami itp.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Aron uważa post za pomocny.

Temat postu: Black Friday ALSA
#63 PostWysłany: 20 Lis 2017 12:23 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
złoty
Black Friday ALSA

Jeżeli ktoś kupi bilet na podróż w roku 2017 w okresie 20-27 listopada, to otrzyma kod promocyjny ze zniżką 50% na następna podróż w okresie 15 stycznia do 15 marca.

https://www.alsa.com/en/web/bus/black-friday
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Andaluzja
#64 PostWysłany: 15 Mar 2018 18:13 

Bielty na autobus Alsa kupić lepiej wcześniej? Czy mogę w dniu wyjazdu?
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Andaluzja
#65 PostWysłany: 15 Mar 2018 19:52 

Jest możliwość na miejscu, ale różnie bywa z cenami i dostępnością -lepiej kupić z wyprzedzeniem. Dobrze też wcześniej porównać ceny i odpowiednio rozplanować, bo różne godziny odjazdów potrafią się różnić o kilkanaście euro
 Relacje PM off
fredbb lubi ten post.

#66 PostWysłany: 17 Mar 2018 14:57 

Jeżeli kupię przez neta bilet, to wtedy taki bilet mogę normalnie wydrukować i jest on ważny?
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 17 Mar 2018 15:02 
Awatar użytkownika

Loty: 201
Kilometry: 225 377
srebrny
tak
fredbb lubi ten post.
fredbb uważa post za pomocny.

#68 PostWysłany: 12 Kwi 2018 13:54 

srebrny
Podepnę się do tematu, żeby nie tworzyć nowego.
Planuję tripa po Hiszpanii w sierpniu, aktualnie mam jedynie kupiony CDT-POZ na 15 sierpnia.
Nad lotem do Hiszpanii się zastanawiam, Madryt, Santander, może nawet Portugalia, da się tanio kupić, loty do Hiszpanii są tańsze niż powroty + do tego lot z miejsca przylotu na Baleary, stamtąd do Barcelony i później już drogą lądową Barcelona-Walencja

Pytanie natomiast odnośnie lotów krajowych, aktualnie Madryt/Santander/Barcelona - Baleary w różnych kombinacjach są po 160 zł RT, myślicie że ta cena zejdzie jeszcze w dół, trafi się jakaś promocja o połowę ceny przykładowo? czy raczej może iść już tylko w górę? Nie śledziłem nigdy tych tras i nie orientuje się jak to może wyglądać, może ktoś ma pojęcie.
Ewentualnie Vueling, często na tych trasach po 20 EUR, może być taniej?

Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Kwi 2018 21:37, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 12 Kwi 2018 14:30 

Loty: 143
Kilometry: 185 401
niebieski
Jak na wakacje to bardzo dobra cena. FR, DY i VY często się prześcigają w promocjach na trasach krajowych, bywają i po 10€ OW, ale raczej poza sezonem. Ja bym kupował.
meusx lubi ten post.

#70 PostWysłany: 05 Wrz 2018 18:14 

niebieski
Z Malagi do Sevilli kosztuje 21,8 euro RT dla dwóch osób, ale po dodaniu do koszyka cena skacze na 31 euro, usunąłem ubezpieczenie 4 euro, a jeszcze 5,2 euro nie mam pojęcia jaka to jest usługa, nic nie widać. Może ktoś wie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#71 PostWysłany: 05 Wrz 2018 19:28 
Awatar użytkownika

Loty: 78
Kilometry: 102 633
złoty
Podbija cenę o 2,6 euro od osoby w ramach opłaty transakcyjnej, czy jak ją tam nazwać :? Nie da się tego odznaczyć i uniknąć.
Załącznik:
Opłata.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#72 PostWysłany: 23 Sty 2019 20:27 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
złoty
Promocja na ostatnią chwilę. Na podróże po Hiszpanii od 29 stycznia do 28 lutego. Dla członków klubu ALSAPLUS+ od godziny 18 dziś, dla wszystkich od jutra od 7 rano.
Kod: HAPPYALSA
https://www.alsa.es/alsa-happy-hours
screen z google translatora
Załącznik:
¡Happy Hours de ALSA ALSA.png

Przykładowe ceny na trasie Madryt - Santiago de Compostela na 15 lutego.
Przed kodem:
Załącznik:
Elige tu horario ALSA_normal.png

Z kodem:
Załącznik:
Choose your times ALSA_50.png

Żeby dziś używać kodu trzeba się zarejestrować do ALSAPLUS+

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
rw30 lubi ten post.

#73 PostWysłany: 28 Mar 2019 10:25 

Szukam taniego transportu z Girona do Salou. Sprawdzałem pociągi na renfe i wcale tak tanio nie wychodzą. Czy jest coś takiego jak u nas polskibus, flixbus, itp?
 Relacje PM off  

#74 PostWysłany: 28 Mar 2019 11:42 
Awatar użytkownika

Loty: 64
Kilometry: 107 143
srebrny
@goliarth jest alsa oraz movelia
Jedna i druga ma stronę www oraz apki
 Relacje PM off  

#75 PostWysłany: 01 Kwi 2019 22:15 
Awatar użytkownika

złoty
-- 01 Kwi 2019 21:19 --

@goliarth
Bezpośredniego połączenia (a takie byłoby najtańsze) raczej nie znajdziesz, więc musisz kupić 2 bilety i dlatego wychodzi tak drogo.

-- 01 Kwi 2019 22:15 --

Chyba już najwyższy czas żeby zaktualizować dane na temat cen przejazdów pociągami po Hiszpanii.

Poniżej przedstawiam ekstrakt ze strony Renfe, hiszpańskich kolei. Wybrałem najbardziej popularne miasta, i te z najlepszymi połączeniami z Polską.

Wyniki są posortowane według ceny. Ceny są za przejazd w jedna stronę, najniższe jakie znalazłem.
Być może na którejś z tras będzie można znaleźć coś trochę tańszego ale czasowo będzie to mniej atrakcyjne dlatego moje ceny to są te najatrakcyjniejsze.

Również chciałbym żebyście spojrzeli trochę krytycznie i poszukali np. tańszego dojazdu autobusem. Na przykład z Malagi do Cordoby ciężko jest ustrzelić bilet w podanej cenie (zwykle ok. 25€), a autobusy (ALSA, jedzie dłużej) są o wiele tańsze.

Załącznik:
renfe.jpg

Z Barcelony polecam wybrać się do Walencji, Saragossy lub Pamplony - niedługa podróż w rozsądnej cenie.
Zwróćcie uwagę na nocny pociąg z Madrytu do Lizbony za 25€.
Alicante jest dobrze skomunikowane z Barceloną i Madrytem.
Z Malagi jednak warto rozważyć podróż autobusem lub wynająć samochód by zwiedzić okolice. Oferta pociągów jest uboga i dość droga.

I pamiętajcie, że czasami pierwsza klasa (preferente) jest tańsza niż druga (turista)! :)

Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#76 PostWysłany: 05 Kwi 2019 11:03 

Czy ktoś ma doświadczenie z kupnem biletów przez internet dla Renfe. Czy lepiej kupować z wyprzedzeniem 2-3 miesięcznym czy lepiej parę dni przed lub nawet na dworcu jeśli chodzi o koszty. Co będzie lepie?
 Relacje PM off  

#77 PostWysłany: 05 Kwi 2019 11:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Jak najwcześniej, bilety raczej tylko drożeją (tzn wyczerpują promocyjne pule i są bilety w taryfie standardowej)
 Relacje PM off  

#78 PostWysłany: 05 Kwi 2019 23:16 
Awatar użytkownika

srebrny
namteH napisał(a):

-- 01 Kwi 2019 22:15 --

Chyba już najwyższy czas żeby zaktualizować dane na temat cen przejazdów pociągami po Hiszpanii.

Poniżej przedstawiam ekstrakt ze strony Renfe, hiszpańskich kolei. Wybrałem najbardziej popularne miasta, i te z najlepszymi połączeniami z Polską.

Wyniki są posortowane według ceny. Ceny są za przejazd w jedna stronę, najniższe jakie znalazłem.
Być może na którejś z tras będzie można znaleźć coś trochę tańszego ale czasowo będzie to mniej atrakcyjne dlatego moje ceny to są te najatrakcyjniejsze.

Również chciałbym żebyście spojrzeli trochę krytycznie i poszukali np. tańszego dojazdu autobusem. Na przykład z Malagi do Cordoby ciężko jest ustrzelić bilet w podanej cenie (zwykle ok. 25€), a autobusy (ALSA, jedzie dłużej) są o wiele tańsze.

pieknie rozpisane, jakby były tu serduszka tak jak na FB to bym dał : )

poza tym, jeśli chcecie gdzieś jechać a np. zostały tylko drogie bilety , to zawsze warto sprawdzić też BlaBla car hiszpański, w Hiszpanii działa on świetnie, i często wychodzi taniej niż pociąg. Choć ogólnie pociągi w Hiszpanii są świetne.
 Relacje PM off  

#79 PostWysłany: 22 Wrz 2019 16:00 

Loty: 55
Kilometry: 120 474
niebieski
Cześć wszystkim,
czy na stronie Alsa.es bilety można kupować tylko kartą Visa? Bo karta MasterCard mi nie przechodzi...
 Relacje PM off  

#80 PostWysłany: 22 Wrz 2019 16:04 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Z tego co pamiętam w marcu br. kupowałem mastercard alior kantoru

Ale w ES bardzo lubią karty z zabezpieczeniem 3 d secury, ta je ma
 Relacje PM off  

[ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości