Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Mar 2021 12:48 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
Niestety, ale dopadla mnie obowiazkowa kwarantanna po powrocie z Afganistanu przez Dubaj (stopover), poniewaz Emiraty znalazly sie na czerwonej liscie.
Przepisy sa ostre, mimo iz mialem aktualny negatywny PCR test z Dubaju i na lotnisku po przylocie nikt nie sprawdzal. Otrzymalem tylko w samolocie linii Qatar formularz do wypelnienia i ulotke o obowiazujacych przepisach, z ktorej wynikalo, ze po pobycie w Emiratach obowiazuje przymusowa kwarantanna.
W sumie podczas tego wyjazdu mialem robionych az 5 testow PCR i nozdrza mam elegancko wystrzepione.
Tak naprawde to nikt tego na lotnisku nie pilnuje, chodzi bardziej o odpowiedzialbosc i samodyscypline obywateli.
A wiec grzecznie sie zameldowalem online, ze odbede kwarantanne i nie wystawiam nosa poza dom.

Gdy planowalem moj wyjazd, to Emiraty byly jeszcze na zielonej liscie.
A i tak sie pokickalo, bo mialem kupione bilety na Ecuador wraz z lotami na Galapagos, ale przepis KLM uniemozliwil mi wyjazd, bo wtedy nie bylo mozliwosci zrobienia testu rapidowego o 3 rano w niedziele.
A wiec musialem wszystko anulowac i spontanicznie zdecydowalem zwiedzic Afganistan.

Tak z ciekawosci chcialbym zapytac, jak spedzaliscie ten czas?
Ja zamowilem online zywnosc, bo mam prawie pusta lodoweczke i zamrazalke, pracuje zdalnie, zaczalem przegladac zdjecia, ktore raczej po powrocie rzadko ogladam, na pewno przeczytam jakas fajna ksiazke i zameldowalem sie na Netflix.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#2 PostWysłany: 16 Mar 2021 12:59 
Awatar użytkownika

Loty: 557
Kilometry: 655 514
HON fly4free
Ty byś lepiej na tej kwarantannie jakieś swoje zdjęcia z podróży powrzucał,

Ostatnio edytowany przez Abcn, 16 Mar 2021 17:21, edytowano w sumie 1 raz
ot
 Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.

#3 PostWysłany: 16 Mar 2021 13:02 

Loty: 32
Kilometry: 63 212
Kwarantanna 10 czy tam nawet 14 dniowa to jest pikuś. Ja przeżyłem prawie 3 miesięczny zakaz pracy i jedynym ratunkiem było zrobienie listy kilkudziesięciu rzeczy do wykonania, nawet najprostszych i najdurniejszych typu: wyczyścić wycieraczki w aucie / naprawić deskę do prasowania.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#4 PostWysłany: 16 Mar 2021 14:54 
Awatar użytkownika

platynowy
Jak robilem sobie prywatna kwarantanne w zeszlym roku przed odwiedzeniem rodziców to typowo - dluzszy sen - ile sie da 10-12h :) A poza tym dokonczenie seriali, jakichs projektow jakie mi zostaly przez neta itd.

A z innej strony ostanich pare miesiecy lockdownu w UK od grudnia do.. czerwca 2021 :lol: to przebudowa domu, porzadki w calym i na strychu, przebudowa ogrodka - sadzenie drzew, plan pod basen / banie, oczekiwanie na grant pod panel sloneczny, wymiana starych mebli, odrestaurowanie parkietow, robienie planów finansowych na kolejnych pare lat, przekonwertowanie garazu pod biuro, filmy, realizowanie odkaldanych projektow typu strona dla cioci :D zwiedzanie wszystkich okolicznych parków i zarosli, czestsze bieganie itd.
Ogólnie zycie z typu wstan o 6, pojedz do pracy, pojdz na piwo, wroc ostatnim pociagiem, sen, repeat.. zmienilo sie na wstan o 9, 20 min biegu, praca, projekt domowy, film, sen, repeat 8-)
 Relacje PM off
HandSome lubi ten post.

#5 PostWysłany: 16 Mar 2021 17:15 
Awatar użytkownika

Loty: 557
Kilometry: 655 514
HON fly4free
Po wymianie zdań z moderatorem w związku ze skasowaniem mojego posta w tym wątku napiszę ponownie wyjaśniając i uzupełniając co nieco.

To nie było nabijanie się ani złośliwość. Uważam, że dla większości forumowiczów bardziej wartościowe byłoby zobaczenie zdjęć z tych wypraw niż kolejnych niewiele wnoszących wątków lub komentarzy do wątków dawno zapomnianych.

Była to zatem propozycja na spędzenie czasu na kwarantannie - nie OT

Chyba nie tylko ja widząc informacje o wyjazdach (choć to wygląda na zorganizowane wycieczki bardziej) w super atrakcyjne miejsca bez jakiejkolwiek fotki, albo co gorsza z fotką, która nic nie pokazuje. nabieram wątpliwości co do autentyczności tych podróży
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości