Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Paź 2022 16:58 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 240
Loty: 8
Kilometry: 16 686
niebieski
Podrzucam aktualne promocje na rejsy miedzy Urugwajem a Argentyna.

Buquebus (argentynska wersja strony)
Z okazji cyber monday (argentynski black friday) wpadly znizki na rejsy. Wszystkie opcje mozna znalezc na https://www.buquebus.com/cybermonday

Kod(cupón): 30
30% off na bilety na prom

Kod aktywny miedzy: 31/10 al 02/11/2022
Promocyjne podróże należy odbyć miedzy: 01/11/2022 - 30/9/2023

👉 Ponadto zawsze mozna zerkac na promocje buquebus tu: https://www.buquebus.com/promobodega i tu: https://www.buquebus.com/fiestadeofertas

⚖️ Przy okazji zaznacze, ze:
- buquebus jest raczej drozszy niz colonia express
- ma wieksze, szybsze i bardziej stabilne statki
- ma w ofercie bezposrednie polaczenie do Montevideo (bez autobusu)
- NIE mozna wyjsc na deck podczas rejsu



Colonia express (argentynska wersja strony)

Kod(cupón): CYBER2022
40%off bilety, 30%off day tour, 20% off wycieczki

Kod aktywny miedzy: 31/10 al 02/11/2022

👉 Ponadto zawsze mozna zerkac na promocje Colonia Express tu: http://www.coloniaexpress.com/ar/Outlet

⚖️ Przy okazji zaznacze, ze:
- sa zwykle tansze
- ma mniejsze statki, podczas wiekszych fal to jest bardzo (BARDZO) odczuwalne
- NIE ma w ofercie bezposrednie polaczenie do Montevideo (bez autobusu)
- TAK! mozna wyjsc na deck podczas rejsu! W ciagu dnia to fajna opcja (jesli nie buja za mocno)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 01 Lis 2022 04:31 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Czasami rowniez Colonia Express sprzedaje bilety (oczywiscie tansze niz na stronie Buquebus) i odbywa sie rejsy statkiem Buquebusa do Colonii a pozniej juz busem do Montevideo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Lis 2022 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
Warto sobie porownac ceny przed zakupem w tego typu promocji. Rzecz w tym, ze strona argentynska Colonia Express ma nieporownalnie wyzsze ceny niz urugwajska. W rezultacie przynajmniej w moim przypadku nawet z 40% kodem AR wychodzi drozej niz wersja urugwajska bez zadnej promocji. Stad czekam spokojnie na promocje na strone urugwajska, pewnie najpozniej na Black Friday sie trafi.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 01 Lis 2022 16:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
@amphi a udało Ci cię kupić bilet? Bo tydzień temu próbowałem ZENem (nie poszło) a z revolutem (VISA) pieniądze pobrano a biletów nie wystawiono. Na razie pieniądze są w "holdingu" do juta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lis 2022 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
@Zeus No na razie to "czaje sie" na promo w wersji urugwajskiej. W ogole nie wiedzialem, ze sa problemy z platnosciami. Jak tylko bede probowal kupic to dam znac. W razie czego mam niezla talie kart do eksperymentow :lol:
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 01 Lis 2022 19:33 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 240
Loty: 8
Kilometry: 16 686
niebieski
cx8sp napisał(a):
Czasami rowniez Colonia Express sprzedaje bilety (oczywiscie tansze niz na stronie Buquebus) i odbywa sie rejsy statkiem Buquebusa do Colonii a pozniej juz busem do Montevideo

O prosze, nigdy mi sie nie trafilo! Ale moze tak byc, bo obie firny i tak sa ponoc wlasnoscia tego samego jegomoscia :lol:


@amphi, jesli sie kupuje w Argentynie na miejscu, za gotowke, to jak najbardziej wychodzi taniej (jestli sprzedasz dolce w cuevas po kursie blue).
Ale bardzo sluszna uwaga z tym porownywaniem cen miedzys tronami ARG a UY!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Lis 2022 08:17 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 10
Witam, wyjaśni ktoś dlaczego na jeden dzień wycieczki day tours wychodzą taniej jak same bilety?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Lis 2022 19:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Niestety na Colonia Express (UY) żadna karta mi nie przechodzi. Testowałem visa/mc Revolut, mc Zen, credit visa mBank oraz credit mc BNP Paribas. Wszystkie z errorem ;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Lis 2022 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
@zeus czy probowales obu opcji: Credit Card i Debit Card? Jest rozroznienie na stronie, moze to ma wplyw?

Widac, ze problem jest, tutaj o tym pisza: https://www.guruguay.com/buy-ferry-ticket-tips/

"We don’t suggest calling customer service unless you have the patience of a saint and hours to spare. Rather use email. Twitter and Facebook also get quick responses. Colonia Express rejected our UK credit cards after we had gone through the entire payment process. Fortunately we got quick responses after emailing customer support."

Nie do konca jest jasne w czym pomogla im ta odpowiedz z supportu, ale to tez jest potencjalna sciezka.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Lis 2022 21:42 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Próbowałem obydwie opcje: credit/debit i nawet kontakt z nimi. Na twitterze, proszę czekać, bilety mogą przyjść nawet po tygodniu, na whatsappie, podali mi printscreena zeby próbowali odebrać hajs ale bez powodzeniem i radzili zadzwonić do nich.
Góra
 Profil Relacje PM off
amphi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 07 Lis 2022 16:47 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 240
Loty: 8
Kilometry: 16 686
niebieski
Colonia express (urugwajska wersja strony)
https://www.coloniaexpress.com/uy

Kod(cupón): CIBER22
50%off bilety, 30%off day tour, 20% off wycieczki

Kod aktywny miedzy: 06/11 do 09/11/2022
na podroze do: 22/03/2023

mam nadzieje, ze w koncu karty zaczna przechodzic i uda sie zaplacic bez wiekszych traum po drodze.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 08 Lis 2022 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
@zeus potwierdzam, ze sa problemy z zaplata. Probowalem kupic bilety przez strone urugwajska.
Przy probie platnosci kartami MasterCard wyskakuje blad: "Something went wrong" i kwota nie zostala pobrana.
W przypadku Revolut VISA pobralo kwote i pojawil sie error.
Na mailu brak biletow i informacja od posrednika:
COLONIA EXPRESS UY no recibió tu pago (czyli COLONIA EXPRESS UY did not receive your payment)
Czyli pewnie blokada na Revolucie wkrotce zejdzie.

Mysle nad kontaktem z bankiem z informacja, ze planuje dokonywac platnosci w Urugwaju, moze to pomoze.
W ostatecznosci daruje sobie ten Urugwaj, i tak planowalismy jednodniowke w Colonia, bardziej z ciekawosci, zeby odwiedzic kolejny kraj.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Lis 2022 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
Okazuje sie, ze problemy z platnoscia Visa moga byc przejsciowe i moze juz naprawione. Niestety promocja tez sie wlasnie skonczyla. :)

https://status.mercadopago.com/ :

ARGENTINA - Contingencies
Resolved - This incident has been resolved.
Nov 13, 07:05 GMT-03:00
Identified - The following payment methods are experiencing trouble in payment processing: Visa, Visa Debit, Naranja (Argentina). The payments are being received correctly and will be processed when the payment method is live again. Payments processed through binary mode will be rejected automatically.
Nov 13, 07:00 GMT-03:00
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Lis 2022 07:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
Oferta na Black Friday obowiazuje na stronie argentynskiej i urugwajskiej. 40% znizki na promy, 30% na wycieczki.Kod: BLACK2022

Załączniki:
colonia.png
colonia.png [ 221.62 KiB | Obejrzany 1529 razy ]
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 07 Sty 2023 14:17 

Rejestracja: 12 Gru 2022
Posty: 28
Czy komuś udało się ostatecznie zakupić bilet przez stronę urugwajską coloniaexpress? Próbowałem kilku kart, zarówno visy jak i mc,w sumie dwa banki, wszystkie transakcje odrzucone. Mam wrażenie, że coś w ogóle płatności kartą w Urugwaju nawalają. Pod koniec grudnia hotel podobno kilka razy próbował pobrać kwotę rezerwacji, oczywiście bezskutecznie, rezerwacja anulowana. A w banku nie widzą nawet śladu jakiejkolwiek próby obciążenia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Sty 2023 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
Tak, próbowałem wieloma kartami i z obiema opcjami: debet, credit. Niektóre karty od razu odrzucane (głównie MC), inne jak Visa blokowały gotówkę i po kilku dniach zwrot. Ostatecznie nie udało się, a w necie widziałem informację, że inni też mieli problem. Nie mam AmExa, może to jeszcze warto sprawdzić.

Teraz jak jest korzystniejszy przelicznik płatnosci kartami w Argentynie, to ta zabawa moim zdaniemmoże nie mieć większego sensu, lepiej upolować promocję na argentynskiej stronie.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
Pim uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 06 Lis 2023 13:02 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 240
Loty: 8
Kilometry: 16 686
niebieski
Mam nadzieje, ze mozna juz placic kartami bez problemu bo trwa wlasnie cybermonday od 6 do 8 listopada i znowu sa promki,

Colonia Express
kod: CYBER23
Image


Buquebus
kod: CYBER30
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Gru 2023 15:51 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 99
Hej, zastanawiam jak podejść do zakupu biletów na promy do Urugwaju, w czasie pobytu w Buenos. W chwili obecnej ceny dla dwóch osób dorosłych, dziecka i malucha poniżej 2 lat nie są satysfakcjonujące (ok. 1000 zł zarówno płacąc w UYU czy ARS)

Które podejście będzie najlepsze:
1. Czekać na jakąś promocję i zakupić przez neta? Pewnie w UYU? Czy ktoś może potwierdzić, że przechodzą transakcje kartowe np. Revolutem Visa?

2. Polecieć do Buenos, tam wymienić dolary po dobrym kursie i zakupić bilety w kasie? Wtedy jak rozumiem, nie będę w stanie załapać się na najtańsze bilety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 21 Gru 2023 12:43 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 240
Loty: 8
Kilometry: 16 686
niebieski
Jesli chcesz plynac z Argentyny do Urugwaju to mozesz czatowac na promki na stronach argentynskich i przez nie kupic bilety (czasem te promki sa wazne kupujac takze na miejscu). Niedawno nowy prezydent argentyny praktycznie zrownal kurs dolara oficjalnego i blue, wiec roznice miedzy kupowaniem biletu przez internet a kupowaniem na miejscu w ARS praktycznie nie bedzie.

Z tego co wiem, buquebus i colonia express wprowadzily zmiany i bilety mozna kupowac jedynie w walucie oficjalnej z miejsca z ktorego sie wyplywa, czyli:
- jesli wyplywasz z buenos, kupic mozesz tylko w ARS (wyplywajac z buenos i kupujac RT placi sie wszystko w ARS)
- jesli wyplywasz z urugwaju, tylko w UYU
Góra
 Profil Relacje PM off
Rutras uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 29 Gru 2023 10:26 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 99
W zwiazku z tym zacieraniem różnić kursowych, chyba korzystniej wydaje się kupowanie w promocji z wyprzedzeniem niż na miejscu.

To co mnie zaskoczyło to, że one-day trip do Colonii jest tańszy niż sam prom tam i z powrotem tego samego dnia. Korzystał może ktoś z takiego tripa?

I pytanie jeszcze czy jak kupujecie bilety to łączycie się np. z wersją urugwajską przez VPN? Pytam, bo mnie wyrzuca na wersję angielskojęzyczną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group