Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Paź 2012 13:47 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 7
Witam
W Faq na ich stronie podają bardzo ogólnikowo, jak przedłużyć ważność konta, ale za cholerkę nie mogę znaleźć tej opcji po zmianach wyglądu strony.
Proszę o pomoc, jeśli ktoś niedawno przedłużał...
Pozdrawiam
Michał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 25 Paź 2012 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
saxofon napisał(a):
Witam
W Faq na ich stronie podają bardzo ogólnikowo, jak przedłużyć ważność konta, ale za cholerkę nie mogę znaleźć tej opcji po zmianach wyglądu strony.
Proszę o pomoc, jeśli ktoś niedawno przedłużał...
Pozdrawiam
Michał

Wybierz jakis bilet i pojawi sie opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Paź 2012 13:56 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 7
No, tego chciałem uniknąć, kupiłem już wcześniej bilety na styczeń.
Z regulaminu:

4. Aby dokonać rezerwacji w cenie obniżonej dla członków klubu, należy się zalogować w profilu „myWIZZ” podając swój adres e-mail i hasło. Po zalogowaniu się widoczne będą informacje o koncie, w tym niedawne rezerwacje lub data wygaśnięcia ważności członkostwa w Wizz Discount Club .

Jednak tam nic nie widzę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Paź 2012 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Po zmianie strony, zniknela rowniez data wygasniecia klubu. A jesli chcesz odnowic klub, to wez bilet za 4zl :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Lis 2012 18:58 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 24
a czy przypadkiem opcja przedłużenia nie pojawia się na jakiś tam czas przed wygaśnięciem na stronce po zalogowaniu do konta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kate1974 oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group