Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Maj 2017 18:34 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 35
Hej!

Kupiłam bilet łączony na kiwi.com, z Bali do Barcelony.
4 loty

Bali - Kuala Lumpur (Malindo)
Kuala Lumpur - Teheran (Airasia)
----->tutaj był problem
Teheran - Istambuł (Pegasus)
Istambuł - Barcelona (Pegasus).

W Tehranie jako, że nie miałam wizy mój bagaż miał być nadany na lot Pegasusem do Istambułu przez obsługę lotniska. Jednak, ktoś tego nie zrobił i bagaż został zwrócony do Aiasia, czyli wrócił do Kuala Lumpur.

W takiej sytuacji ani Airasia, ani Pegasus ani Swissport w Barelonie (znajmują się odzyskiwaniem bagażu) nie mogą nic zrobić.
Czy ktoś ma jakiś pomysł co jeszczcze można zrobić w takiej sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#2 PostWysłany: 18 Maj 2017 20:16 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 28
Plecak posiedzi pewnie pare dni w lost luggage Air Asia a co z nimi pozniej robia nie wiadomo. Utylizacja ? Licytacja :roll:

Wydaje mi sie ze oprocz mozliwosci odebrania go przez Ciebie lub przez inna osobe (pewnie z jakims upowaznieniem - musialabys zapytac w AA czy zaakceptuja cos takiego) to innej mozliwosci nie ma. Nawet wysylka do PL pewnie nie wchodzi w gre bo nikt w AA nie bedzie sie w to bawil + koszt wysylki chyba bylby nieoplacalny.

W kazdym razie radze sie spieszyc bo nie beda trzymac go wiecznie.
Powodzenia

Regulamin Kiwi stanowi dosyc jasno:

Article 7. Flight Connection(s) Arrangement
In some cases Flight Connections, or carriage to the Destination and back, the carriage to the Destination is arranged so that You receive the relevant one-way ticket (or tickets) for each part of Your route, i.e. each Flight en route to Your Destination (or back from Your Destination). If this is the case, please be aware that:
Each Flight may be subject to different rules, especially if operated by a different Selected Carrier;
When changing planes, You need to collect Your luggage and have to personally check it in for the next Flight, if You do not use a transfer/transit Flight but a separate one-way Flight, they are sometimes operated by a different Selected Carrier.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Maj 2017 17:31 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 35
Mam jeszcze jakieś 2 tygodnie na wymyślenie co dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Maj 2017 18:07 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
moze zacznij od napisania do AA i przedstawienia swojego problemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Maj 2017 18:38 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Luźno związane, ale... a nuż

Beck Friends http://www.bbc.co.uk/news/business-39851770
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group