Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Sie 2022 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Słyszałam bardzo dobre opinie o chatterbug ale sama nie używałam.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 26 Sie 2022 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Też polecam Duolingo, robią wiele żeby człowiek sięgnął po telefon co najmniej raz, a nawet 2x dziennie, mam na 2 telefonach dwa różne poziomy, żeby przypomnieć sobie i poćwiczyć, a zrozumienie co mówi dziecko bezcenne
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 26 Sie 2022 15:57 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
@kostek966 Twoje dziecko mówi po hiszpańsku? :o
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 26 Sie 2022 16:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Raczej "Junior" :P

Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 26 Sie 2022 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Po hiszpańsku mówią bardzo wyraźnie, w angielskiej wersji jest trudniej, ale i tak to nic w porównaniu z tym co można usłyszeć w Londynie :D
@Sudoku, moje dziecko choć już pracuje to w szkole uczyło się hiszpańskiego i trochę to pomagało w Peru
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 30 Sie 2022 11:32 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Tak jakoś wpadł mi temat w oko. Gdybym chciał poużywać to z tych wymienionych tu w temacie jaką najbardziej polecacie (najchętniej ktoś, kto używał 2 lub wszystkich) Duolingo, Babbel czy Memrise ?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 30 Sie 2022 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
Korzystam z Duolingo ponad 2 lata, jednak szukam czegoś nowego od tego tygodnia, bo ostatnia aktualizacja wywróciła apkę do góry nogami.
Dla nowych użytkowników zmiana będzie ok, może nawet i na plus, jednak "starzy wyjadacze" na zmiany narzekają bardzo, widać to w socialach. Mi również zmiana w ogóle nie przypadła do gustu, totalnie pogubiłem się gdzie jestem. Narzucili nagle zupełnie inny tryb i model nauki, przyzwyczaiłem się i płaciłem za inny.

Próbuję właśnie Language Transfer, dam znać za jakiś czas jak to widzę.
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja


Ostatnio edytowany przez wasil10, 30 Sie 2022 11:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 30 Sie 2022 11:46 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@wasil10 - ale rozumiem, że dla "nowego" polecasz skoro sam aż 2 lata używałeś a zmiany dla nowych są OK?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 30 Sie 2022 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
To moja prywatna opinia, jednak jak zabrałem się za czytanie komentarzy, to jak widać nie jest odosobniona. Jak ktoś przez 2 lata przyzwyczaił się do swojego modelu nauki, a narzucono mu zupełnie inny, zabrano możliwość praktykowania poprzednich lekcji, zmieniono design tak, że trzeba teraz scrollować z 2 minuty to całe nowe drzewko, które sprawa na dodatek, że człowiek zgubił się gdzie był jeszcze w zeszłym tygodniu, to demotywuje do dalszej nauki w tej apce. Może jestem zbyt konserwatywny w tej kwestii? Kupowałem jednak plusa i płaciłem za naukę, a z dnia na dzień dostałem zupełnie inny produkt.

Dla nowych takie zmiany nie będą inwazyjne, bo korzystać będą z apki od 0 i nie pamiętają jak było wcześniej, a same lekcje pozostały bez zmian, więc polecam spróbować.
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
lluukk uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 30 Sie 2022 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1235
srebrny
lluukk napisał(a):
Tak jakoś wpadł mi temat w oko. Gdybym chciał poużywać to z tych wymienionych tu w temacie jaką najbardziej polecacie (najchętniej ktoś, kto używał 2 lub wszystkich) Duolingo, Babbel czy Memrise ?


Zdecydowanie Babbel najbardziej efektywny. Duolingo i Memrise mogą być, ale jako dodatki, Duolingo interfejs fajny, ale za dużo pola jeśli chodzi o metodykę oddaje uczniowi, niewiadomo ile razy powtarzać dany rozdział itd. rozdziały są słabo ze sobą skorelowane i do tego nie ma dobrego systemu powtórek, co jest największą wadą. Memrise ma jakiś system powtórek i to na +, ale uczy bardzo wyizolowanych słówek, co może być pomocą, ale na pewno nie sposobem na naukę języka.
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
lluukk uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 01 Wrz 2022 12:13 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 274
niebieski
Sciagnalem Babbel i cos tam sobie dlubie, teraz szukam podrecznika zeby ogarnac gramatyke, a w miedzyczasie ida podcasty (na razie te z babbel), jak sie troche podszkole to pomysle nad znalezieniem kogos do rozmow na zywo. Babbel wyglada ok, zrobilem bodajze 7 lekcji i utrwala w moim calkiem niezle. Ale mimo wszystko chyba raczej jako forma rozruszania/zabawy/dodatkowa w pracy bo jednak w moim przypadku forma podrecznik+zeszyt jest bardziej efektywna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 14 Gru 2022 21:25 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Dobrym sposobem(który sam praktykuje) jest oglądanie filmów w obcym języku z napisami polskimi. Do tego czytanie np. artykułów w obcym języku i jeżeli słów nie rozumiemy, od razu do translatora.
U mnie to się sprawdza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group