Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lut 2013 21:19 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 126
Loty: 22
Kilometry: 40 056
Mam pytanie odnośnie wyboru: Jak w temacie a konkretnie Girona czy Trapani? Powiedzmy 20-27 kwiecień
Koszt przelotu bardzo porównywalny w obu przypadkach.
Na miejscu 7 dni, 4-5 dni zwiedzanie 2 dni imprezowanie, plażowanie itp. jak najtańsze noclegi, wynajęcie samochody na cały tydzień ewentualnie 5 dni.
-gdzie będzie cieplej w tym czasie? pogoda, temperatura wody itp
- jak z cenami porównywalne czy jakieś znaczne różnice jedzenie, wóda, imprezowanie?
- kluby, dyskoteki, puby?
-wynajęcie auta jaki mniej więcej koszt w obu przypadkach?
Zależy mi na opinii tych którzy byli i przerobili temat na żywo. Uwagi, sugestie mile widziane.
Z góry dziękuję za pomoc. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 25 Lut 2013 22:00 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
Zdecydowanie Sycylia!

Ladne plaze sa na poludniowym brzegu - ladne w sensie piaszczyste, bo Sycylia jest wyspa wulkaniczna, wiec w poblizu Etny znajdziesz plaze z czarnym piachem lub kamieniste.

Rewelacyjna kuchnia, w ktorej przeplataja sie smaki wloskie z arabskimi np. kus-kus z rodzynkami, suszonymi pomidorami i rybka.

O tez porze powinienes miec okolo 24-27 stopni w dzien.
Bedzie tez sezon na czerwone pomarancze wyprzedawane za grosze.

A poza tym jest tez co pozwiedzac i nie mozna sie nudzic.

Costa Brava to hotele, jeszcze wieksze hotele i duzo hoteli ... do dooopy ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lut 2013 22:07 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 353
niebieski
jesli chodzi o sama otoczke, co costa brava jest lepiej zoorganizowana, ale ja wybralbym sycylie (zazwyczaj dolot wychodzi duzo drozej)
_________________
Swiat konczy sie tam, gdzie nie dociera Ryanair
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lut 2013 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
Katalonia jest piękna. Polecam! Plaże rzeczywiście nie są zbyt ładne, ale jak szerokim łukiem ominie się komercyjne miejsca to nie jest tak źle ;) Zaś w tych komercyjnych jest chyba dosyć imprezowo. No ale to nie mój klimat - zasłyszane gdzieś tam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lut 2013 22:15 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 126
Loty: 22
Kilometry: 40 056
Dzięki bardzo za garść cennych porad. Przyznam szczerze że bardziej ekipa oponuje za Costa Brava ale temat jest ciągle jak najbardziej otwarty. Zależy mi na urozmaiceniu tego wypadu tak jak pisałem troche zwiedzania plażowania, opalania i imprezowania%%%. Pewnie Sycylia to bardziej dzikie tereny i dziewicze plaże zaś Costa Brava ochlana młodzież kluby i puby. :D Zapraszam do dyskusji bo pewnie na podstawie opinii tambylców zapadnie decyzja. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lut 2013 22:34 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Przed zabookowanie biletow poszukaj apartamentow... Ja juz mialam parę podejsc na Sycylie, Sardynie i za kazdym razem nie moglam trafic nic atrakcyjnego cenowo. Duzo taniej i lepsze warunki były w Hiszpanii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lut 2013 22:38 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
Tylko Hiszpania! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Lut 2013 01:08 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 126
Loty: 22
Kilometry: 40 056
Oj widzę że wybór będzie ciężki. a jak z pogodą na sycylii pewnie powinno być trochę cieplej czy niekoniecznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Lut 2013 01:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
Damianoo7 napisał(a):
Oj widzę że wybór będzie ciężki. a jak z pogodą na sycylii pewnie powinno być trochę cieplej czy niekoniecznie?

http://www.weatheronline.pl/weather/map ... =MAX&R=150

http://www.weatheronline.pl/weather/map ... =MAX&R=150
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Lut 2013 21:23 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 126
Loty: 22
Kilometry: 40 056
Hmm... czyli mówiąc krótko Sycylia troszkę cieplejsza. Jako że ekipa to sama młódź pewnie padnie na bardziej imprezwą Costa Brava.
Poleci ktoś rejony na zwiedzanie co warto zobaczyć gdzie być itd? Planuję wynająć auto na 4-5 dni zwiedzić Np Barcelonę a 2-3 dni plażowania i imprezowania. W myślach mam jeszcze plan B: wyskoczyć na 2 dni na Ibize.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Mar 2013 20:45 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 23
Jak Costa Brava na krótko to: obowiazkowo zwiedzanie Gerony - i spacer murami miasta, ja po tej Starowce moge chodzic godzinami, jest przepiekna. Na wybrzezu warta odwiedzenia z tego co jest najbliżej Gerony tylko Tossa de Mar - cudowne stare miasteczko z klimatem , ruinami zamku na wzgórzu a statkiem dostepnych jest kilka pieknych plaż (plaża w Tossa tez fajna) o tej porze roku da rade znależć tam noclegi za bardzo dobre pieniądze. Do Blanes warto pojechac aby zobaczyc ogród botaniczny.
Jak sie zatrzymacie w Geronie na 2-3 dni dni to stamtąd do Barcelony jest dobre połaczenie pociągiem, samochód na Barcelone raczej nie ma sensu, jesli juz to po kilku dniach z noclegiem w Geronie mozna wynając samochod i przenieść się do Tossa de mar a stamtad robić wycieczki do Blanes czy do Figueres (muzeum Salvatora Dali)

Ja w tym roku ruszam na Sycylię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group