Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Mar 2013 00:32 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 184
Wimdu lub hotelscombined.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 25 Mar 2013 04:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Ja zwykle najpierw biorę coś w miarę taniego na booking.com (albo jakimś podobnym portalu) żeby mieć darmową anulację. A potem zaczyna się szukanie okazji i polowanie na promocje.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Mar 2013 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
System nic nie pobiera i jak anulujesz rezerwacje w odpowiednim czasie to nic nie tracisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:03 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
yaris1008 napisał(a):
Zbyhu,
a powiedz mi, czy rezerwując asekuracyjnie nocleg na booking z opcją darmowej anulacji, serwis pobiera opłatę za noclegi od razu?
Jak potem wygląda to gdy anulujesz nocleg?
Ile czeka się na zwrot?
jakos obawiam sie tych kombinacji...


Może się zdarzyć, że hotel zastrzega sobie pobranie jakiejś części opłaty, np. za jedną noc, ale jeśli masz bezpłatną anulację, to po rezygnacji po kilku dniach kwota wraca na rachunek karty, którą dokonano rezerwacji. Możesz najwyżej stracić parę groszy na przewalutowaniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Mar 2013 23:46 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
ja zarezerwowałem nocleg na venere .com dostałem smsa i emaila z info , że dokonano rezerwacji ale najlepsze jest to , że z mojej karty kredytowej prawdopodobnie obciażono 2 krotność żądanej kwoty - tego jeszcze w moim banku ie widzę ale ze to jest mastercard i zbieram tam punkty to już widzę ze za tę transakcję policzyło mi podwójnie wniosek taki, że i pewnie obciążyło mi kartę podwójnie- napisalem do venere emaila o zaistniałej sytuacji ale nie ma odpowiedzi ale najgorsze w tym jest to, iż w moim banku mam tak ustwione opcje ze z końcem miesiąca pociągnie mi zkonta na całość obciążeń- co poradadzilibyście w tym przypadku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Mar 2013 00:23 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 34
Kilometry: 59 982
niebieski
dzadzax napisał(a):
ja zarezerwowałem nocleg na venere .com dostałem smsa i emaila z info , że dokonano rezerwacji ale najlepsze jest to , że z mojej karty kredytowej prawdopodobnie obciażono 2 krotność żądanej kwoty - tego jeszcze w moim banku ie widzę ale ze to jest mastercard i zbieram tam punkty to już widzę ze za tę transakcję policzyło mi podwójnie wniosek taki, że i pewnie obciążyło mi kartę podwójnie- napisalem do venere emaila o zaistniałej sytuacji ale nie ma odpowiedzi ale najgorsze w tym jest to, iż w moim banku mam tak ustwione opcje ze z końcem miesiąca pociągnie mi zkonta na całość obciążeń- co poradadzilibyście w tym przypadku?



Ja miałem tak z hotelem w Pradze, że mi wzięli kasę dwukrotnie większą od rezerwacji, ale po kilku dniach miałem z powrotem część, której płacić nie miałem. Poczekaj kilka dni i zobaczysz, że stan konta Ci wzrośnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: piotrkr oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group