Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Paź 2012 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
Jestem po meczu, udało mi się wejść na stadion. Z kupnem biletów u koników nie ma problemu, warto tylko przejść się z tym biletem do kasy/ wejścia i sprawdzić jego poprawność. Dzień przed meczem byliśmy zwiedzić stadion, wszędzie zagadują czy nie chcemy biletu, ceny zaczynają się od 200 euro, spokojnie znajomy zbił do 150. Mi udało się kupić bilet po cenie zakupu za 121,50, wrażenia niesamowite :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#22 PostWysłany: 11 Paź 2012 15:34 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
timu napisał(a):
... Mi udało się kupić bilet po cenie zakupu za 121,50, wrażenia niesamowite :)

super cena! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Gru 2012 17:16 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Nie Barcelona, a Real.
Wybieram się na Real - Man Utd, i domyślam się że może być ciężko o bilety w dniu meczu w kasach.
Korzystał ktoś z opcji kupna biletów na tej stronie :
http://www.entradasmadrid.com/en/

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z biletami na Realu, to proszę o kontakt. Co doradzacie, co odradzacie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Gru 2012 17:27 

paisas napisał(a):
Nie Barcelona, a Real M.

Wybieram się na Real - Man Utd, i domyślam się że może być ciężko o bilety w dniu meczu w kasach.
Korzystał ktoś z opcji kupna biletów na tej stronie :
http://www.entradasmadrid.com/en/

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z biletami na Realu, to proszę o kontakt. Co doradzacie, co odradzacie...


Nie wiem, czy nie popełniłeś strasznego "świętokradztwa" pisząc na tej stronie ale służę poradą:
bilety w normalnej cenie na Real kupisz na 7 dni przed meczem na oficjalnej stronie:

http://www.ticketmaster.es/nav/en/depor ... REALMADRID

potrzebna do zakupu karta z 3d secure, którą musisz zabrać do Madrytu

co do porad jak kupic bilet podaje link do strony fanów Realu Madryt do których sie zaliczam i też zamierzam w maju wybrac się na mecz z Malagą realizując swoje marzenie Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.ph ... &start=450
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Gru 2012 17:30 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 87
paisas napisał(a):
Nie Barcelona, a Real M.
Wybieram się na Real - Man Utd, i domyślam się że może być ciężko o bilety w dniu meczu w kasach.
Korzystał ktoś z opcji kupna biletów na tej stronie :
http://www.entradasmadrid.com/en/

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z biletami na Realu, to proszę o kontakt. Co doradzacie, co odradzacie...


Nie kupuj biletów przez takie g...ane strony, to nie jest oficjalny kanał sprzedaży. Ja kupowałem 1,5 roku temu przez Servicaixa, teraz to jest zdaje się Ticketmaster do którego link masz w poście powyżej.

Tak zakupiony bilet odbierzesz w jednym z setek automatów w całym mieście.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 21 Gru 2012 18:52 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 382
srebrny
nie wiem jak na LM, jednak na mecze ligowe bez problemu można kupić pojedyncze sztuki na sektory za bramką lub na 4-5 piętrze naprzeciw murawy rano dzień przed meczem - nawet rano kręciło się też sporo koników i chcieli odsprzedać po cenie nominalnej (podejrzewam że chodziło tutaj o osoby z karnetami na cały sezon których dane spotkanie nie interesowało) Kupiłem tak bilety na mecz z Bilbao w styczniu - wtedy też można było kupować bilety na mecz LM z CSKA Moskwa który miał się odbyć w marcu. Niemniej - rozwiązanie podane przez marr.85 jest chyba najrozsądniejsze - w Polsce kilka banków wprowadziło już karty z 3d secure ( m.in ING) i sam zamierzam z niego skorzystać za kilka tygodni, jednak tym razem na Camp Nou :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Sty 2013 16:01 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Muszę sobie wyrobić nową kartę z system 3d secury żeby kupić bilet i w związku z tym mam pytanie - wystarczy karta płatnicza z tym systemem czy musi być to koniecznie kredytowa ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 15 Sty 2015 21:16 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1
Proszę o pomoc w zakupie 2 biletów na marcowe El Classico. Max cena za 2 to ok 700 euro. Będę w Barcelonie od środy (chce również zoabczyć mecz z ManCity)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 15 Sty 2015 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
w tej cenie spokojnie kupisz bilety od koników pod stadionem dzień przed meczem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group