Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Wrz 2016 01:57 

Rejestracja: 26 Wrz 2016
Posty: 3
Skąd
  • Polska, Europa

Dokąd
  • Tajalndia

Data wylotu
  • 31.01.2017

Data powrotu
  • 04.04.2017

Długość pobytu
  • 2-3 msce

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 2100 zł Do Tajlandii i z powrotem

Dodatkowe informacje
  • Witam,

    planujemy podróż z dziewczyną do Azji. Planowana trasa to przylot do Tajlandii, dalej Birma, Laos, Kambodża, WIetnam ->samolot->Filipiny i powrót do Polski.
    Wylot koncowka stycznia lub poczatek lutego, powrot poczatkiem kwietnia. Podroz z plecakami, elastyczna forma.

    Prosze o komentarz i pare slow bardziej doswiadczonych podroznikow :)

    Zalozylem, ze jesli znajde cos ponizej 2500zl/os (Bilety do Azji i z powrotem plus przelot Wietnam ->Manila), to bedzie to dobra cena.
    Wyloty nie muszą być z Polski, Praga, Budapeszt itp wchodza w grę.

    Możecie polecić w jakis sposób najtaniej ogarnąć sobie bilety i czy czekać jeszcze na promocje?
    Kupować 2 razy w jedną stronę (1x do Tajlandii, 1x z Filipin) wychodzi drogo. Na razie mam 2 warianty w głowie:

    1) Upolować jakąś promocję do Tajlandii w dwie strony (Bangkok, Phuket), a w końcowym etapie podróży wziąć z Filipin jeszcze Cebu albo Air Asia, doleciec do Tajlandii i wrocic do PL.
    2) Probowac opcje Multi-city z przylotem do Tajlandii i powrotem z Filipin.

    Mysle jeszcze o ew, znalezieniu okazyjnych lotow do Dubaju i potem stamtad cos do Azji (jaki przewoznik ?)

    Po pierwszym rozeznaniu pierwsza opcja wychodzi taniej. I tutaj pytanie - czy jest spora szansa, ze pojawia sie jeszcze jakies dobre promocje w tym kierunku i wspomnianym okresie? Czy kupowac juz teraz - ceny do Tajlandii ok 2100 w 2 strony.

    Do tej pory nie mialem stycznosci z tamtym kierunkiem, dlatego jesli ktos zna tania kombinacje lotow, kiedy pojawiaja sie promocje w tamte rejony, etc. prosze o komentarz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2016 06:28 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Zobacz, czy nie ma jakiegoś open-jawa Air China z Warszawy z przesiadką w Pekinie. W gratisie możesz wydłużyć tę przesiadkę do 2-3 dni bezwizowo i spędzić trochę czasu w stolicy Chin. Cenowo powinno wyjść w okolicach 1800 zł.

Gdyby nie było niczego z Filipinami, to możesz znaleźć miejsce, gdzie dolecisz tanio Air China, a dalej np. Air Asia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Wrz 2016 07:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Ja taką trasę najtaniej widziałbym tak - czarter Warszawa-Bangkok, ale nieco później, bo przed Wielkanocą. Czartery z Rainbow są wtedy w bardzo niskich cenach, w tym roku i w poprzednim taki lot kosztował 249 pln:
https://www.fly4free.pl/tanie-loty-tajlandia-bangkok/
W grudniu, styczniu też te czartery były tanie, do Wietnamu można było lecieć w połowie stycznia za 299 pln:
https://www.fly4free.pl/wietnam-i-tajlandia-za-598-pln/
Nie wiem, jak u Ciebie z milami, z Filipin dopłaty do biletów za mile są bardzo niskie. Powrót z Manili do Warszawy to chyba 40 tys. M&M + niecałe 100 pln dopłaty. I taki lot open jaw możesz mieć za ~350 pln ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Paź 2016 17:52 

Rejestracja: 26 Wrz 2016
Posty: 3
piotrek_ az tyl emil nie mam, świetna ta opcja, o ktorej piszesz, ale po pierwsze mile, po drugie terminy, po trzecie to sa okazje last minute z wylotem za 2 dni :) Niestety nie sklada sie w moim przypadku.

Silvershark - najtansza jak na razie dla mnie opcja, dzieki. Mam jednak mala zagatke - na skyscanner.pl pokazuje mi takie polaczenie:

Warszawa - Bangkok
Manila - Warszawa
Air Chaina, wychodzi 1815zł (doswiadczenia w tym kierunku nie mam, ale wydaje mi się, że atrakcyjna cena), ale juz wchodzac bezposrednio na strone airchaina.com i probujac wyszukac te same loty dostaję informację, że opcja multi-city jest niedostępna dal lotów international! Ktoś wie, gdzie leży problem?

P.S. Nie mogę znaleźć opcji widoku kalendarza na skyscanner. Albo chwilowe otepienie, albo cos sie zmienilo .. Ktos poratuje? Chce wybrac najtansza opcje, ale troche pozniej niz obecnie znalezione polaczenie, a klikanie dzien po dniu wylot + powrot zajmie wieki.. :)

-- 05 Paź 2016 17:58 --

P.S.2 - bardzo dobry pomysl z tym wydłużeniem przesiadki w Pekinie, zwlaszcza, ze Chiny tez nam po glowie chodzily, wiec warto by bylo cos takiego zorganizowac. Ale .. Jak to technicznie zrobic?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group