Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 342 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 02 Cze 2014 17:21 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1877
HON fly4free
Korzystanie z taksówek to zawsze traumatyczne przeżycie, chcą orżnąć na maksa, nawet tam mieszkający raz płacą więcej, raz mniej. Jak to podsumowała jedna z sióstr elżbietanek (nowy Dom Polski), nie chodzi o to, żeby nie dać się oszukać, ale żeby nie dać się oszukać całkowicie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#62 PostWysłany: 02 Cze 2014 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
Też do tego tak podchodzę :D
Gdyby ktoś miał doświadczenia z taksówką w "zwykły dzień" to proszę napisać, planuję tam wrócić.
I nie chodzi o to aby wycelować w najniższą cenę, choć miło by było ale aby znać widełki cenowe :)
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 07 Cze 2014 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 176
Reporter napisał(a):
dji, gratuluję ;) Ciekaw w sumie jaki jest koszt taksówki na lotnisko w normalny dzień


Podobno 150 wyjściowa, 120 po negocjacjach. Ogólnie miałem wrażenie ze taksiarz wziął mnie troche od niechcenia. Z góry powiedział ze żadna taxi w szabat nie zrobi za stowe takiego kursu (tez nie do końca prawda) i wyjaśnił, że problem polega na tym, że miejskie taxi nie mają możliwości wzięcia na powrót klienta z lotniska (ben gurion tylko dla specjalnie oznakowanych taksówek), przez co w cenę trzeba poniekąd wliczyć podwójny kurs. Obecne ceny paliwa tez z pewnością nie pomagają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 12 Cze 2014 10:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
A jest w ogóle jakiś transport w Szabat z Tel Awiwu do Eilatu albo do Ammanu? Jak mi się nie uda udowodnić WizzAir ze to ich wina, ze dostałem bilety, a był error, to wolę jakoś wykorzystać na wypad do Petry :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 12 Cze 2014 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Zeus napisał(a):
A jest w ogóle jakiś transport w Szabat z Tel Awiwu do Eilatu albo do Ammanu? Jak mi się nie uda udowodnić WizzAir ze to ich wina, ze dostałem bilety, a był error, to wolę jakoś wykorzystać na wypad do Petry :)

Przykładowo w tą sobotę pierwszy autobus Egged 393 z Tel Avivu do Eilatu jest o 14.30, przyjazd o 20.09 (granicę chyba zamykają o 20). Nie wiem czy są i za ile sheruty na tej trasie, ale raczej to kiepska opcja z uwagi na odległość - nawet jak są to pewnie bardzo drogie.
http://mslworld.egged.co.il/eggedtimeta ... n&state=2#
Wiza jordańska na granicy Eilat/Akaba za darmo.
Strona oficjalna izraelska dla przejść granicznych teraz nie działa, ale jak działała to był tam komplet informacji z godzinami otwarcia i opłatami wyjazdowymi.
http://www.iaa.gov.il/Rashat/en-US/Borders/Arava/

Nie robiłem granicy do Jordanii przez Allenby (King Hussein Bridge), ale pewnie tam będą sheruty lub taxi, ale z tego co pamiętam granica jest otwarta w szabat w bardzo ograniczonym czasie (chyba 8-13.30), a poza tym nie wydają tam wiz jordańskich. Wizę można dostać na przejściu Sheikh Hussein (jest też dłużej otwarte w szabat)
http://www.iaa.gov.il/Rashat/en-US/Borders/Alenbi/
http://www.iaa.gov.il/Rashat/en-US/Borders/NeharYarden/

Update - http://www.themadtraveleronline.com/tra ... to-israel/
Godziny otwarcia lepiej jeszcze sprawdzić na iaa.gov.il jak już zacznie znów działać.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 12 Cze 2014 10:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Wiem, zacząłem wczoraj kombinować, chociaż Petre zobaczyć, bo przylatuję Piątek o 2000 u wylot z TLV mam od 21 Niedziele. Planowałem powrót samolotem z Eilatu prosto do TLV. Będę dalej szukał :)

Nie wiedziałem ze przejścia nie są 24hr otwarte :/

Dzięki za odpowiedz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 12 Cze 2014 11:10 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
Zeus napisał(a):
Wiem, zacząłem wczoraj kombinować, chociaż Petre zobaczyć, bo przylatuję Piątek o 2000 u wylot z TLV mam od 21 Niedziele. Planowałem powrót samolotem z Eilatu prosto do TLV.


Samoloty z Elatu do TLV to samo w sobie przeżycie. Raz biorąc pod uwagę że terminal w Elacie stoi na głównej ulicy miasta i jest wielkości średniego dworca PKSu, dwa że macacze na lotnisku mają niezłego zonka, że jakiś obcokrajowiec leci izraelskiego domestica :D Ofkors pojawienie się tam z polskim paszportem skutkuje natychmiastową kontrolą, choć oddać im trzeba że są bardzo mili i bardzo uprzejmi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 12 Cze 2014 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Akurat tym się nie ma co przejmować, to nie jest reguła. Już kiedyś pisałem, że kontrolę na ETH przeszedłem w kilka minut. Rozmowa z babką, sprawdzenie bagażu, żadnego macania. Uprzejmi są, terminal faktycznie malutki, można trafić B757. Na lotnisku byłem na niecałą godzinę przed startem i zdążyłem się jeszcze ponudzić przy bramce. Generalnie polecam, lot jest króciutki, a jak powrót do Polski planujesz w ten sam dzień, to jesteś od razu na T1. W najgorszym wypadku będziesz miał dodatkową atrakcję.

Swoją drogą pociągi w Izraelu są świetne. Niedrogie, wygodne, internet, gniazdka. Tłoku i opóźnień nie zauważyłem.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 12 Cze 2014 13:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Nom mam taki cichy plan.

Sobota o 13 wylot z TLV do Eilatu. Koło 17 coś jestem w Eilacie, i szybko taksa do przejścia granicznego w Aqabie, potem busik do Petry. Nocleg, i o 6 rano zwiedzanie Petry i koło 10 dojazd do Aqaby. Tak samo, lot powrotny o 1830 do TLV, i potem szybko na lot do Wawy. Jest trochę ryzykowne, no risk, no fan :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 12 Cze 2014 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Zeus napisał(a):
Nom mam taki cichy plan.

Sobota o 13 wylot z TLV do Eilatu. Koło 17 coś jestem w Eilacie, i szybko taksa do przejścia granicznego w Aqabie, potem busik do Petry. Nocleg, i o 6 rano zwiedzanie Petry i koło 10 dojazd do Aqaby. Tak samo, lot powrotny o 1830 do TLV, i potem szybko na lot do Wawy. Jest trochę ryzykowne, no risk, no fan :)


Z granicy do Akaby jest kawałek, z buta w upale słabo, a na granicy mafia i ceny srogie, ale nie ma alternatywy.
Na Petrę strasznie mało czasu... od 6-10 - za wiele nie zobaczysz, ale co poradzić. W razie czego można jechać taxi z Wadi Musa na granicę - my też się śpieszyliśmy i w sumie jak się na 2 osoby podliczyło, to zapłaciliśmy po targach nie wiele więcej jak wyszłoby za busik do Akaby + taxi na granicę.
Pamiętaj o opłatach wyjazdowych z Izraela i Jordanii. Na granicy wymienisz szekle na dinary jak coś, bankomat dopiero w Akabie.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 12 Cze 2014 13:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
To będzie Grudzień, raczej pogoda będzie spoko ;)

Ja planowałem z przejścia Aqaby do centrum Aqaby taksą, i potem z stamtąd do Wadi Sum
Co do taksówki, z lotniska z Ejlatu, to ludzie nie narzekali na ceny. A co do powrotu, tez myślę ze labo złapię jakiegoś busa, albo potarguję się z taksiązę (trochę arabskiego to znam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 12 Cze 2014 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Zeus napisał(a):
Nocleg, i o 6 rano zwiedzanie Petry i koło 10 dojazd do Aqaby.

o 10 chcesz być w Akabie czy wyjechać do Akaby bo to spora różnica. Z Wadi Musa do Akaby to ponad 100 km i z 1,5-2 godziny jazdy
Biorąc pod uwagę bardzo mało czasu i drogie wejście (50 JOD) to ta Petra może Cię nie zadowolić
Pod rozwagę,
może zamiast do Wadi Musy pojechać do Wadi Rum, tam kimnąć w namiocie beduińskim, rano pojeździć po pustyni i wrócić do Akaby

swoją drogą widzę, że niezły cyrk zrobili wprowadzając bardzo wysoką opłatę dla osób, które nie nocują w Jordanii, 90 JOD :shock:
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 12 Cze 2014 13:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Ja chcę tak o 10-11 wyjechać do Aqaby
Wiem, dlatego chciałbym mieć nocleg w Wadi Mus, żeby trochę zaoszczędzić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 12 Cze 2014 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
a to spoko
w 5 godzin to powinieneś machnąć całą trasę, ok. 4 km
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 12 Cze 2014 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Bus z centrum Akaby do Wadi Musa kosztował bodajże 5 JD od osoby. Taxi z granicy do Akaby już nie pamiętam, ale chyba 10 JD - rozbój w biały dzień!
Za taxi bezpośrednie z Wadi Musa na granicę zapłaciliśmy 30 JD, ale umawialiśmy się z kierowcą już dzień wcześniej.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 12 Cze 2014 14:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Nie tak zle ;)
A jak busyk jedzie jak będzie pełny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 12 Cze 2014 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Wydaje mi się, że tak. My czekaliśmy, aż się zapełni ok. pół godzinki.
Taxi granica - Petra standardowo kosztuje ok. 55 JD, ale warto pogadać z kierowcami pod bramą do Petry. W naszym przypadku miał odbierać kogoś z granicy, więc chyba dlatego był bardziej skory do targów. Z innym też targowaliśmy i stanęło na 35 JD, ale potem nie mogliśmy go znaleźć...
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 12 Cze 2014 14:54 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
35 JD to da się przeżyć. Nie raz tyle po Krakowie się płaciło, za podwóz różnych osób :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 15 Cze 2014 09:43 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 6
Autostop:

- z lotniska do Tel Avivu zabrał nas Chińczyk, czekaliśmy około 20 minut,
- z Jerozolimy w szabat na lotnisko zabrała nas para Izraelczyków, czekaliśmy około 10 minut.

Gorąco polecam autostop.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 10 Wrz 2014 08:30 

Rejestracja: 24 Lut 2010
Posty: 145
Z tego co byłem w Izraelu dwa razy w tym roku latem /2014/ to najtaniej na lotnisko Ben Guriona w Tel Aviv dostac sie pociagiem z centrum Tel Avivu stacja glówna Kolejowa Serkezi za 15 szekli /1 szekl to 85-90 groszy polskich/. Podobnie z lotniska do centrum. Ta kolej funkcjonuje trochę jak metro z bramkami. Za te 15 szekli można wysiadać na dowolnych stacjach w obszarze miasta, pociągi jezdąa co 30 min, 1 godzięe na tablicy wyswietla sie przy pociagu symbol samolotu, czas przejazdu ok 20 minut. Jadac z Serkezi na lotnisko trzeba uwazać, zeby nie zapomniec wysiac na lotnisku, bo pociag jedzie gdzies dalej. Dalej z pod dworca kolejowego glównego Serkezi jest dworzec autobusowy stary / bo nowy jest dalej/, z tego starego dworca autobusowego jezdzi co ok 15-20 min autobus 480 do Jerozolimy za 19 szekli narodowego przewoznika Egged. Mozna tez z lotniska wsiasc do busow, co woza do Jerozolimy bezposrednio za 20 dolarow USA, stoja zaraz przy wyjsciu bialo zólte busy firmy bodaj Naszer lub inne. To rozwiazanie z busami moze byc lepsze ale dwa razy drozsze, lepsze na Szabas, co wiekszosc autobuóow nie jezdzi juz od ok godz 16.00 w piatek do ok 21 w sobotę. Dalej w Jerozolimie jest duży dworzec autobusowy, informacja kasy biletowe, mozna zwiedzac promieniscie caly Izrael. Np Autobus klimatyzowany do En Gedi nad Morzem Martwym w obie strony ok 70 zl. Autobus klimatyzowany z Jerozolimy do Eliot nad Morzem Czerwonym ok 125 zl w obie strony /359 km w jedna strone/ jedzie ok 4-5 godzin. Warto bilety kupic wczesnie w kasie zeby nie braklo miejsc. Autobus z Jerozolimy do Tiberias /Tyberiady/ nad jeziorem Galilejskim /Tiberiackim/ok 88 zl w obie strony. Z Tiberias mozna sie wybrac do Kafarnaum busem lub taksowka, jesli sa trzy osoby to cena rozklada sie na trzy osoby. Z dworca autobusowego w Jerozolimie jest ok 3 km do Starego miasta i murow starej Jerozolimy, mozna przejsc pieszo lub podjechac tramwajem za 6,9 szekla, bilet kupiony w automacie, prawie pod brame glowna Yafa murow w Jerozolimie, lub dalej pod Brame Damaszczenska, co jest arabski dworzec autobusowy. Polecam Hostel klimatyzowany i duzy Abraham co jest pomiedzy dworcem autobsowym a starym miastem, dobrze w nim zywia. Dalej autobus do Nazaret z Jerozolimy to ok 90 zl w obie strony. Autobus z Jerozolimy do Hajfy w jedna strone to ok 40 zl, z Haify do Tel Aviv 22 szekle w jedna strone. Na dworcach autobusowych w poszczeglnych miastach mozna zasiegnac informacji i kupic bilet w kasie lub u kierowcy. Na dworcu w Jerozolimie mozna placic kartami, podobnie w Haifie, Eliot itp u kierowcy tylko gotowka w szeklach. Dalej do Bethlejem z Jerozolimy nawet w Szabas jezdza autobusy z dworca arabskiego co miesci sie przy Dramie Damaszczenskiej starych murow Jerozolimy autobus nr 21 za 8 szekli w jedna strone, jedzie na teren Zachodniego Brzegu West Bank, co lezy tam Bethlejem odlegle od Jerozolimy ok 8 km, ale sa kontrole paszportowe, bo to enklawa Palestynczykow zarzadzana przez Izrael, nie tak jak w Gazie, na zach od Tel Awiwu co rządzi Hams. Po wysiadnieciu z autobusu na tzw dworcu w Bethlejem czekaja juz taksowki, co dowoza pod Bazylike Narodzenia Panskiego za 20-25 szekli w jedna strone trzy osoby, trzeba sie targowac. Wstep do Bazyliki Naodzenia Panskiego i Kosciola jest bezplatny. Na Gore Oliwna jezdzi autobus arabski nr 75 z miejsca pomiedzy Brama Damaszczenska a Brama Heroda starych murow w Jerozolimie za 7,5 szekla, wejscie do kaplicy wniebowstapienia 4 szekle, z powrotem mozna wrocic pieszo odwiedzajac po drodze kosioly kaplice i ogrod oliwny. Jednak w szabas to tylko Bazylika Narodzenia i Kosciol przy niej jest otwarta, takze kaplica wniebowstapienia otwarta no i oczywiscie atrakcje w starej Jerozolimie. Z Gory Oliwnej jest piekny widok na Jerozolime i stare miasto. Taksowka z Gory Oliwnej to ok 20-30 szekli na trzy osoby wiec podobnie na jedna osobe jak autobus, treba sie targowac. Do Yad Vashem takie muzeum holokaustu w Jerozolimie mozna dojechac jedynym tramwajem w Jerozolimie, jadac do konca na gore Herc za 6,9 szekla w kierunku przeciwny niz do starego miasta Jerozolimy, dalej w prawo i pieszo 10-15 minut i jest muzeum Yad Vashem, wstep bezplatny. Podobnie bezplatny jest wstep na Golgote i Bazylike Grobu Panskiego /tzw Holy Sheplurer/, pod Sciane placzu Western Wall, takze pod meczet Aksa na starym miescie Jerozolimy do wielu innych kosciolow kaplic takze wieczernika, ostatniego pozegnania Daminion. Do mecztu Aksa tego duzego ze zlota kopula na starym miescie wpuszczaja tylko wyznawców islamu, ale z rana godz 7-10 mozna podejsc pod meczet od strony sciany placzu wyjsc na zewnatrz i wejsc ponownie wejsciem obok prowadzacym po moscie kladce na mury, tam jest kontrola znowu bagazy i paszportow, wychodzi sie innym wyjsciem prowadzacym do ulic starej Jerozolimy. Mozna poogladac meczet z zewnatrz i place budynki obok. Platne bylo wejscie do zabudowan muzeum Wiezy Dawida cos 50 szekli, na mury Jerozolimy 15 szekli w dzien i 8 szekli w nocy, takze tunel kolo sciany placzu byl platny. Plaze piekne piaskowe w Tel Aviwie bezplatne chyba, ze ktos wypozycza parasol lozko to placi, sa jednak drewniane duze altany bezplatne, mozna tez rozlozyc namiot plazowy, plaze ciagna sie kilometrami, dojazd z centrum Tel Aviv z Serkezi do plaz autobus nr 10, co tez dalej jedzie na Stare miasto Yafa w Tel Aviv, przy morzu z portem i statkami wycieczkowymi. Woda z natryskow slodka i zdatna nawet do picia z kranikow, podobnie w Eliot, En Gedi, Hajfie, Tiberias. Na lotnisku na poziomie II hala przylotow kolo toalet, sa automaty do picia chlodzonej filtrowanej wody za darmo.Podobnie w hali odlotow przy toaletach. Morze Martwe lezy 400 m pod poziomem oceanow, najwieksza depresja w skali swiata, jest tak zasolone, ze mozna plywac jak kloda, jednak sol moze piec w oczy, nos ostrzegam. Jezioro Galilejskie /Tyberiadzkie/ ma wode slodką, ale i ono lezy 200 m pod poziomem oceanow, jest tam duzo ryb i ciepla woda /bylo ok 29 stopni/, to tez zbiornik wody pitnej dla całego regionu. Zywnosc generalnie i napoje sa drogie w Izraelu,w markecie chleb 7-20 szekli, piwo 8-15 szekli, pepsi cola 6,3-12 szekli, taniej wychodzi pita 3-4 szekli mozna sie najesc lub zakupy np salatek na bazarze. Stad warto coś wziość z Polski i zarezerwować trochę droższy nie za 50 zl hostel bez wyżywienia. Nie w każdym jednak hostelu dobrze żywia. To tyle moich infomacji z pamieci i na gorąco napisane troche nieuporządkowanie. Dodam jeszcze ze nie odczuwa się raczej wojny w strefie Gazy, nie widzieliśmy żadnych walk, nie slyszeliśmy alarmów, wybuchów itp a zjeździliśmy Izrael wzdłoż i w szerz, bez strefy Gazy /na zach od Tel Aviv/ oczywiście. Ja widziałem tylko dwie pokojowe demonstracje Palestyńczyków. Nad wszystkim czuwała jednak policja i wojsko z karabinami maszynowymi, także kobiety żołnierki. Do Izraela można się tanio dostać np z Katowic i Warszawy Wizzairem jak lata latem. Ja mialem bilety za 230 zl w obie strony i 290 zl na lipiec i sierpień, samoloty nie miały pelnego obłożenia, było dużo wolnych miejsc. Temperatury latem w cieniu 33-43 stopnie. Można też próbować polecieć z 4You jak będzie latał z Polski? http://www.4Youairlines.com -mała firma podaje, że ma dwa Airbusy A320 z leazingu. Przeloty z Lodzi lub Rzeszowa do Tel Aviv można kupić listopad-marzec za ok 200-300 zl w obie strony jak na razie. Pozdrawiam przepraszam za błędy, ale nie ma czasu żeby wszystko poprawiać, za to mi tez przecież jak i wam podróżnicy nie płaca, niech się martwią redaktorzy. Poprawiłem trochę tekst ale nie wszystko, na gorąco na forum jest takie pisanie, ważne żeby sie dało przeczytać i wyciągnąc informacje. Na fly4free mam dużo wpisów docenionych tez przez innych i które przetrwały po tym całym bałaganie tzw porządkowania forum i podziale na zbędne watki, przynajmniej moim zdaniem. Pozdrawiam raz jeszcze także cenzora redaktora.


Ostatnio edytowany przez hol2 10 Wrz 2014 10:56, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 342 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group