Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 31 Sie 2019 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3967
Loty: 445
Kilometry: 645 553
platynowy
Ja jestem po nie tej co potrzeba stronie czterdziestki i nie było żadnego problemu.

Rocznik nieważny - przebieg się liczy :D
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
Dryblas lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#42 PostWysłany: 11 Wrz 2019 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Tak mieli napisane w regulaminie, czy tego nie przestrzegają czy nie tego już nie wiedziałem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 13 Paź 2019 15:56 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Podczas naszego wrześniowego pobytu rodzinnego korzystaliśmy z noclegów w Tyberiadzie i na górze Tabor w domach pielgrzyma Franciszkanów:
https://www.custodia.org/en/where-to-st ... -holy-land
Pokoje dwuosobowe,warunki skromne (także śniadania),ale miejsca z "duszą".Należy emailem pytać o wolne miejsca.Ceny 35USD.Parkingi gratis.
ps.
Na Górze Przemienienia trzeba być do 17, bo zamykają bramę.Wjechaliśmy wypożyczonym autkiem.

Załączniki:
Cień góry Tabor na Galileę podczas zachodu słońca.jpg
Cień góry Tabor na Galileę podczas zachodu słońca.jpg [ 39.76 KiB | Obejrzany 594 razy ]
Mount Tabor.jpg
Mount Tabor.jpg [ 43.97 KiB | Obejrzany 594 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 09 Gru 2019 16:44 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
Świeżo po noclegu w Abraham Hostel w TA - bardzo niewygodne łóżka, lokalizacja kiepska, wszędzie daleko, bardzo miła obsługa, tańce wieczorami na plusie, my trafiliśmy na klimaty Parov Stelar więc bardzo ok, śniadanie prościutkie, ale można się najeść, kawa bardzo smaczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 06 Lis 2022 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 220
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Tel Aviv: Bloomfield Rooms, dosyć rzuca się w oczy w wynikach Booking i innych. Nie polecam. Nie mam dużych wymagań, spałem w wielu hostelach w dziwnych krajach. Ale w Bloomfield Rooms było po prostu brudno i syf. W dodatku zarówno na własne oczy, jak i w komentarzach widać, że nie do końca ogarniają rezerwacje i przyjeżdżają ludzie do pokoi bez przygotowanej pościeli, a kontakt praktycznie niemożliwy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group