Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ejlat
#1 PostWysłany: 01 Gru 2016 15:21 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Co polecacie na 3 noce? Lokalizacja raczej na piesze zwiedzanie centrum. Budzet najlepiej mx 300 zl/dobe/2os.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: Ejlat
#2 PostWysłany: 01 Gru 2016 15:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
:shock: piesze zwiedzanie centrum?
Tam nawet opłotki zwiedzisz pieszo. A ofert jest sporo. http://bit.ly/2fIKqK4
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#3 PostWysłany: 01 Gru 2016 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
To raczej nie jest miasto do zwiedzania. Raczej do zobaczenia. Można sobie po plaży pospacerować. Jest oceanarium nieszczególnie ale trzeba tam dojechać autobusem. Jeśli chodzi o plażę to też lepiej podjechać kilka kilometrów za miasto. Można jeszcze zjeść dobrego falafela.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#4 PostWysłany: 05 Gru 2016 21:38 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Dziękuję za konstruktywne porady. To ze ofert jest sporo widze (znam booking!), dlatego liczyłem na jakieś sugestie. A to ze nie jest to Rzym jesli chodzi o atrakcje do zwiedzania tez wiem, dlatego lece tam na niecałe 3 dni, a nie na 3 tygodnie ;)

Spał ktos w Sunset? Waham sie miedzy Sunset Inn a Club Hotel.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#5 PostWysłany: 05 Gru 2016 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 207
Loty: 115
Kilometry: 260 313
niebieski
Stary, zawracasz gitarę tylko... waham się pomiędzy dwoma... to sobie poczytaj opinie i sam wybierz, na serio społeczność ma zrobić głosowanie żeby wybrać Ci hotel na 3 doby?? :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#6 PostWysłany: 06 Gru 2016 10:41 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
W temacie o noclegach w Ejlacie pytam o nocleg w Ejlacie. No zawracanie gitary ;) Oczywiście, ze cos wybiire, ale wcześniej nawet nie bylo takiego watku, a wydaje sie przydatny, szczególnie, że noclegi tam nie należą do tanich i warto wymienic sie opinia. Mam wieksze zaufanie do forumowiczów niz do opinii booking ;)
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#7 PostWysłany: 06 Gru 2016 11:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
A kto.pisze opinie na booking jak nie forumowicze ?
Ja nie znam tych hoteli które wymieniłeś. Spałam w Little Prince - może być, dobra lokalizacja standaed przecietny ale nie ma basenu. Ale teraz zarezerwowalam sobie inny hotel. Podzielę się opinią nim dopiero po powrocie.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#8 PostWysłany: 05 Sty 2017 19:34 

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 88
Japonka, my mamy zarezerwowany właśnie Little Prince. Czy z dworca autobusowego można dojść pieszo, czy lepiej dojechać autobusem? Poza tym czytałam, że dość trudno tam trafić, mam na myśli samo wejście do hotelu. Czy mogłabyś podać jakieś konkretne wskazówki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#9 PostWysłany: 05 Sty 2017 23:04 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 798
niebieski
Tera, przecież to 900 metrów, jak masz nie trafić? Od ronda do ronda, przyjemny spacer;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#10 PostWysłany: 05 Sty 2017 23:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
@TeresaS to niedaleko od dworca. Musisz dojść do lotniska potem do ronda i to jest w takim budynku jednopiętrowym za parkingiem. Na dole jest kebab a wejście z tylu budynku po schodach na antresoli. Miły właściciel ale pokoje takie sobie.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
TeresaS uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#11 PostWysłany: 06 Sty 2017 11:16 

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 88
Dzięki bardzo, mamy tam w sumie tylko trzy noclegi,więc damy radę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#12 PostWysłany: 07 Sty 2017 21:29 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1986
niebieski
Byłem w tym Little Prince dokładnie miesiąc temu: ogólnie polecam za tę cenę, pod warunkiem jak kluby nie grają (akurat nie grały lub mało grały).
W...wiający tylko internet, który jak jest to śmiga 40 mega, ale co parę godzin "wisi" i jak jest baba w recepcji, która mówi, że "się kompletnie nie zna na tym", to jest... zupełnie spoko, bo idzie i resetuje router, a jak jest chłop starszy, to "on się zna, bo ma IPhone" (bez urazy dla właścicieli, ale tym AjFonem gość ciągle się podpierał", i udowadnia każdemu, że to on ma zepsuty komputer lub/i hasła nie umie wpisać. A że trafił na kogoś, kto się akurat zna i z grubej rury prosiłem o reset, to mi podniósł ciśnienie... :twisted: :twisted: :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#13 PostWysłany: 17 Sty 2017 19:54 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Jak ktoś zarezerwował na CMT Rio Hotel (dobrze wpisywał się w promocje) - teraz jest to Be Center Hotel i takiej nazwy trzeba szukac na budynku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: upgrade
#14 PostWysłany: 26 Sty 2017 10:04 

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 32
Witajcie,
wczoraj zarezerwowałam nocleg w hotelu Club In Eilat kilka km od Ejlat i dostałam po chwili meila, że dostaję upgrade do Club Hotel Eilat. Piszę o tym poniewaź 2 noce w pierwszym hotelu kosztują niecałe 8 stów dla 6 osób a w drugim hotelu 2700. oszczędność 2000 pln a będziemy mieli przynajmniej basen z ciepłą wodą. aha! lot w sobotę więc pewnie gdy nie ma sezonu przenoszą ludzi CHE, może Wam też się uda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#15 PostWysłany: 27 Sty 2017 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
no i ten sam pokój dostaniesz (dla 6 osob) a o ile widze, nie mają innego niż z Jacuzzi na balkonie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#16 PostWysłany: 01 Lut 2017 15:23 

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 32
Rzeczywiście pokój był z jaccuzzi :D rewelka!!! Sobo- jak Twoje wrażenia??? dużo atrakcji dla dzieci ale również dorośli nie powinni narzekać na nudę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#17 PostWysłany: 01 Lut 2017 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
ja nie miałem takiego szczęścia, bez jacuzzi :( ( a jeśli Ty dostałaś, to też powinienem, bo taka sama grupa i taki sam pokój miałem w tym koło rafy)
Pokój miałem raczej słaby, ponieważ nie był wyczyszczony (klimatyzacja z grzybem, na meblach kórz)
Hotel oczywiście miał podgrzewane baseny i jacuzzi, no i jest w bardzo dobrej lokalizacji... z balkonu widziałem i słyszałem te słynne Fontany :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#18 PostWysłany: 27 Lut 2017 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2014
Posty: 65
Ze swojej strony mogę polecić:
Willa Custo Club oraz Motel Tsabar. Oba czyste, sprawna i miła obsługa. Spaliśmy po 1 nocy ze względu na loty do/z Ovdy. Ceny 160-190zl za pokoj 2-osobowy (najtańsze w interesujących nas terminach).
_________________
The less you have, the more open you become.
Góra
 Profil Relacje PM off
ulka1965 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#19 PostWysłany: 28 Lut 2017 10:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
@kkatarzyna21 Polecasz Custo Club? Właśnie tam zarezerwowalam nam pokoje ale to ze względu, że to także klub nurkowy i chcemy skorzystać z ich usług.
Napisz coś więcej o tym miejscu.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ejlat
#20 PostWysłany: 28 Lut 2017 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2014
Posty: 65
@‌Japonka76‌ Nie korzystałam z ich usług nurkowych, jednak gość z obsługi wspominał, że mają zaprzyjaźniony klub nurkowy i klienci Custo Club mogą liczyć na zniżkę. Zaproponował bezpłatnie wypożyczenie masek nurkowych.
Mieliśmy jakieś 2h do zachodu słońca po opóźnieniu na skutek maglowania lotniskowego (Iran na liście grzechów), dlatego zanurzyliśmy głowy na plaży hotelu Princess (1 przystanek przed granicą z Egiptem). Prysznice + łazienki na plaży. Rybki i rafa dostępne przy zejściu z pomostu.
Na bookingu zdjęcia Custo Club są trochę podrasowane, ale z pewnością na plus jest duża kuchnia (kawa, herbata gratis, chyba nawet piekarnik jest), duży wspólny salon, stół do ping-ponga, basen. Atmosfera bardziej hostelowa.
Maps.me oraz booking podają fałszywą lokalizację - tak naprawdę to pierwszy albo drugi dom po prawej stronie ulicy Shoshan wjeżdżając od Barkan St - numer wymalowany na drzwiach, brak innych oznaczeń.
_________________
The less you have, the more open you become.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group