Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 12 Gru 2019 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Wszystkim podróżującym polecam Ukraińskich operatorów LifeCell i Vodafone bo mają fajne oferty Roamingowe, których nie mają Polscy operatorzy.

Vodafone 500MB na 7dni za 150 UAH

LifeCell

78 krajów - 500 MB na 7 dni za 175 UAH / 1 GB na 14 dni za 320 UAH / 2 GB na 30 dni za 600 UAH
43 kraje - 500 MB na 7 dni za 150 UAH / 1 GB na 7 dni za 185 UAH / 2 GB na 14 dni za 350 UAH / 4 GB na 30 dni za 600 UAH.

Izrael znajduje się w opcji 78 kraje i 43 kraje przez co można mieć najwyższy pakiet 4 GB na 30 dni za 600 UAH (na dzień dzisiejszy 100zł)

Wykaz krajów i cennik https://www.lifecell.ua/en/mobile/usefu ... ng_online/

To samo dla ZEA oferta od Etisalat 1 GB za 100 AED (105zł na dzień 11.12.2019) a w LifeCell ZEA znajduje się w opcji ''78 kraje'' czyli można mieć 2 GB na 30 dni za 600 UAH (98zł na dzień 11.12.2019).

Także warto zainwestować w Ukraińską kartę LifeCell a ułatwi życie w podróży ;)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Latambochce lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 13 Gru 2019 15:37 

Rejestracja: 04 Lis 2015
Posty: 29
Doładowuję lifecell kartą dolarową z TMUB na stronie operatora. Raczej działa. Chociaż były okresy, że nie chciało działać. Przychodził kod 3D Secure i po zatwierdzeniu wyrzucało błąd. Ostatnio zasilałem kartę w listopadzie i korzystałem w Izraelu. 30 UAH / 100 MB / dzień.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 15 Gru 2019 03:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Anonymous napisał(a):
ale jest jedne problem w jaki sposób doładowywać kartę LifeCell ukraińską bo niestety próba doładowania jej na stronie operatora polskimi kartami w tym Revolut Visa, Googla Pay itd. kończyło się odrzuceniem płatności. Ktoś ma sprawdzony/bez prowizyjny sposób doładowań LifceCella?


Polska karta żadna mi nie przechodziła, tzn. po wpisaniu kodu 3DS wywalało błąd że tylko karty z Ukrainy. Przeszło kartą Revolut MasterCard z 2017 z BIN na UK.
Jak nie idzie to tutaj sprawdź https://www.plategka.com/en/ lub tu https://www.portmone.com.ua/r3/top-up-mobile-kyivstar jak się nie uda to będziemy dalej myśleć :)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 15 Gru 2019 08:24 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 303
niebieski
Anonymous napisał(a):
ale jest jedne problem w jaki sposób doładowywać kartę LifeCell ukraińską bo niestety próba doładowania jej na stronie operatora polskimi kartami w tym Revolut Visa, Googla Pay itd. kończyło się odrzuceniem płatności. Ktoś ma sprawdzony/bez prowizyjny sposób doładowań LifceCella?
Na forum już to było. Ludzie doladowywali karta z niemieckiego banku N26 i działało.

Wysłane z V30
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 19 Gru 2019 21:19 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Właśnie wróciłem z Izraela i jako, że nie miałem możliwości wcześniej sobie załatwić karty sim, kupiłem na miejscu kartę Pelephone prepaid Talk&Go. Kosztowało mnie to 70nis (zawierało karta sim + pakiet danych 5gb na 30dni 39nis).
Mając już kartę sim można ją ponownie doładować za 39nis czyli 5gb na 30dni lub za 59nis rozmowy lokalne i 30gb.
Jak dla mnie opcja do przyjęcia - szczególnie, że można to było załatwić u Araba w sobotę wcześnie rano.
Właściwie to nie widzę problemu by komuś z Katowic lub okolic pożyczyć (do zwrotu) karty sim - wtedy wystarczy sobie tylko za 39nis lub 59nis doładować wg potrzeb.
Leży mi też w szufladzie karta RAV, którą trudno w piątek/sobotę kupić ale doładować można w automatach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
Tom K uważa post za pomocny.
 
      
#86 PostWysłany: 06 Sty 2020 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Nie widzę jednoznacznej odpowiedzi, więc pozwolę sobie spytać - czy KievStar działa "normalnie" w Izraelu? Ostatni raz używałem jej bodaj w czerwcu na Cyprze Północnym, ale Cypr to nie Izrael, stąd pytanie. Chodzi w głównej mierze i internet.

Dziękuję
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 02 Lut 2020 13:25 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Ja nie odbierałem na lotnisku, bo miałem dużo czasu przed wylotem, ale ci co tak odbierali to wszyscy z powodzeniem. Mam tutaj na myśli TLV.
Albo np. kupić od kogoś "pustą" (w sensie, że wykorzystaną) izraelską kartę SIM z Polski, mi nawet gdzieś została - i tylko ją doładować przez internet. Przy czym to średnia sprawa, bo oficjalnie na kogoś innego taka karta jest jednak zarejestrowana.
Generalnie w Izraelu naprawdę nie ma raczej problemu z netem - jest prawie wszędzie przez wiele punktów WiFi. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 13 Lut 2020 23:07 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
Czy na lotnisku Eilat Ramon można zakupić kartę SIM (potrzebny jest mi tylko internet), w jakiej cenie są pakiety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 13 Paź 2022 15:13 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 268
Loty: 55
Kilometry: 102 698
Kolejny raz miałem kartę SIM to Izrael, niestety kolega zgubił gdzieś moją poprzednią i musiałem kupić nową. Pojawiło się więcej opcji odbioru i ja odbierałem moją na lotnisku TLV w księgarni w terminalu T3. Na miejscu na lotniskowym Wi-Fi można ją aktywować. Zasięg był też w Betlejem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 08 Gru 2022 00:55 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Marcello2297 napisał(a):
Czy na lotnisku Eilat Ramon można zakupić kartę SIM (potrzebny jest mi tylko internet), w jakiej cenie są pakiety?

Nawiązując do starego wpisu: można, ale się nie opłaca - z tego co sprawdziłem, jakiś najtańszy pakiet turystyczny na 8 dni oferowali za ok. 170 szekli. Na lotnisku dobrze działało wifi.

My na 3 osoby kupiliśmy 1 kartę do mojego telefonu z dual simem i w razie potrzeby włączałem hot spota, żeby inni mogli korzystać. Przylecieliśmy w piątek, ok. 13:20 dotarliśmy do Jerozolimy i trzeba się było spieszyć z zakupem przed szabatem. Karta z pakietem kupiona w budynku Central Bus Station na parterze w sklepie All Mobile - w ostatniej chwili, bo w piątek zamykali sklep o 14:00. Widziałem, że jakiś inny sklep był jeszcze na drugim piętrze budynku dworca. Dostaliśmy kartę sim Cellcom plus pakiet 100 GB na 30 dni za 100 szekli (nie było już czasu na wypytywanie o pakiety na krótszy okres, bo gość nerwowo przebierał nogami - obstawiam, że spieszył się na ostatni autobus do domu 8-) )

PS jeśli ktoś wybiera się w najbliższym czasie do Izraela, to mogę kartę odpalić za jakąś opłatą. Powinna działać do 1 stycznia 2023 r. Potem chyba można doładować jakimś nowym pakietem danych. W razie czego zapraszam na PW.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 10 Gru 2022 12:08 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 268
Loty: 55
Kilometry: 102 698
Nie wiem czy jeszcze tak jest, ale kiedyś można było doładować konto pre-paid kartą tylko wydaną przez bank w Izraelu. Pisałem w tej sprawie do operatora, gdyż nie mogłem doładować przed wyjazdem w PL, stąd wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 01 Wrz 2023 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Czy ktoś korzystał z Airalo w Izraelu? Jeśli tak to jakie wrażenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 01 Wrz 2023 15:21 

Rejestracja: 25 Gru 2021
Posty: 129
złoty
Korzystałem w czerwcu tylko w TLV. Świetnie śmiga.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
monroe uważa post za pomocny.
 
      
#94 PostWysłany: 01 Wrz 2023 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Kupowałeś też pakiet na Palestynę?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 01 Wrz 2023 15:24 

Rejestracja: 25 Gru 2021
Posty: 129
złoty
Nie nie, tylko na Izrael. Poleciałem na 3 dni bez zamiaru opuszczania Tel Avivu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group