Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Izmir w kwietniu
#1 PostWysłany: 26 Mar 2017 03:14 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 367
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Skąd
  • Najchętniej Warszawa, ale realistycznie biorę pod uwagę całą Polskę plus Berlin, Wiedeń, Praga, Wilno

Dokąd
  • Izmir

Data wylotu
  • 08.04.2017

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • Z Berlina Turkish Airlines przez Stambuł za 560 zł (jest tylko na onetwotrip.com – nie znam tej strony, godna zaufania?), ale minus – z dojazdem do Berlina autobusem wychodzi ponad 24h w trasie Z Warszawy UIA do Kijowa i potem Pegasus przez Ankarę za w sumie 720 zł, ale minus - przesiadka słaba, bo wylot do Kijowa 7.04, a dalej 8.04 o 2:35 w nocy Z Warszawy Ryanair do Aten i potem Olympic Air do Izmiru w sumie 474 zł, ale minus – 24-godzinna przesiadka w Atenach, czyli nocleg itd.

Dodatkowe informacje
  • Data wylotu 6-8.04, nie tylko 8

    Dodam jeszcze, że na Azair wyskakiwało mi mnóstwo kombinacji Pegasusem z odcinkiem Oslo - Stambuł, ale po przejściu na ich stronę cena jest dużo wyższa.

    P.S. Poprawcie "ilość pasażerów" na "liczbę pasażerów"! :)
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Izmir w kwietniu
#2 PostWysłany: 28 Mar 2017 12:44 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
Pegasus z Pragi, bardzo krótka przesiadka w Stambule ~340 zł -> ostatnie miejsce w tej cenie!
Załącznik:
prag-izmir.png
prag-izmir.png [ 30.1 KiB | Obejrzany 1358 razy ]

ew. z Katowic wizz (wdc) + Pegasus ~545 zł
Załącznik:
ktw-cgn.png
ktw-cgn.png [ 6.65 KiB | Obejrzany 1358 razy ]
Załącznik:
cgn-izmir.png
cgn-izmir.png [ 24.21 KiB | Obejrzany 1358 razy ]


PS. dałem "lubię" za twoje PS - tyle razy to czytałem i nie wzbudziło mojego zdziwienia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Izmir w kwietniu
#3 PostWysłany: 28 Mar 2017 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Z Lwowa jeszcze taniej, przesiadka krótka.

Załączniki:
lwo_adb.png
lwo_adb.png [ 25.72 KiB | Obejrzany 1344 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Izmir w kwietniu
#4 PostWysłany: 28 Mar 2017 13:21 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
@‌krasnal‌
+ 4€ Service Fee ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Izmir w kwietniu
#5 PostWysłany: 28 Mar 2017 20:22 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 367
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Dzięki za pomoc i chęci, choć już zakupiłem bilety. Jeszcze inna opcja niż podawałem - 8.04. 6:00 Warszawa - 14:40 Stambuł UIA z przesiadką w Kijowie za 500 zł, potem Stambuł - Izmir jest wiele różnych opcji, więc wyjdzie trochę ponad 600 bez dojazdów autokarem i 10-godzinnych przesiadek :)

A co do wymienionych - nie mam WDC, a na dodatek mały podręczny Wizzaira jest dla mnie za mały, więc opcja z Katowicami odpada kompletnie. Z Pragi i Lwowa dobre rozwiązanie, to pierwsze można połączyć z dolotem z Radomia :D Najlepsza opcja chyba ta z Lwowa, jeśli da się złapać jakiś sensowny dojazd.
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group