Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Uwaga na na rodzaj maseczek przed lotem. Z relacji forumowiczów oraz informacji przesyłanych przez linie lotnicze wynika, że na włoskich lotniskach akceptowane są jedynie maseczki chirurgicznej lub takie z filtrem (brak akceptacji przyłbic, kominow oraz bawełnianych maseczcek)

Link do formularza, który należy wypełnić przed wjazdem do Włoch (tzw. DPLF - Digital Passenger Locator Form): https://app.euplf.eu/#/

Informacje na polskiej stronie rządowej o zasadach wjazdu do Włoch: https://www.gov.pl/web/wlochy/informacj ... h-do-wloch

Sardynia i covid:
sardynia-post-covid,1452,153093?start=20

[ 1247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Italia post-covid
#1241 PostWysłany: 25 Lis 2021 12:10 

Loty: 13
Kilometry: 27 360
hej, lecę do Bolonii, mam GP i wypełniony PLF, Ryanair odsyła jeszcze do takiego formularza https://applicazioni.regione.emilia-rom ... tro-estero
czy wypełnialiście go?
 Relacje PM off  

#1242 PostWysłany: 25 Lis 2021 12:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 2
Ja bym wypełnił. To minuta z życia, a lepiej mieć, niż nie miec.
 Relacje PM off  

#1243 PostWysłany: 25 Lis 2021 12:39 

no niby tak, ale nikt o tym formularzu nie wspominał wcześniej, na stronie gov też nie ma o tym słowa, a sam formularz chyba jest dedykowany obywatelom włoch (obowiązkowe wypełnienie, Fiscal Code/Tax Code, miejsce urodzenia - do wyboru tylko włoskie miasta...) po prostu liczyłam na to, że ktoś z tu obecnych potwierdzi, że nie jest to formularz dla turystów... :)
 Relacje PM off  

#1244 PostWysłany: 25 Lis 2021 12:50 

Loty: 103
Kilometry: 149 411
srebrny
Mogę Ci tylko napisać, że mi nikt nie sprawdzał niczego innego we Włoszech poza green passem.

BTW
od 6 grudnia do 15 stycznia 2022 we Włoszech wchodzi tzw. Super Green Pass, czyli zasada: szczepienie albo przechorowanie - nie będą już testy honorowane przy wejściu do barów, restauracji, kin, teatrów, stadionów, siłowni.
Ale będzie to też dzielone w zależności od stref :?
Narty w białej strefie na normalnego green passa, a w żółtej już super green pass.

będzie sporo sprawdzania ;p

Ostatnio edytowany przez Kashpir, 25 Lis 2021 13:35, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.

#1245 PostWysłany: 25 Lis 2021 13:05 
Awatar użytkownika

Loty: 70
Kilometry: 138 694
złoty
Na szczęście wracam przed 06 grudnia

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
 Relacje PM off  

#1246 PostWysłany: 25 Lis 2021 15:24 

Loty: 103
Kilometry: 149 411
srebrny
Burmistrz Bolonii zarządził noszenie masek w centrum nawet na dworze. https://www.adnkronos.com/covid-oggi-bo ... Y/amp.html
Od jutra do 9 stycznia.

#1247 PostWysłany: 25 Lis 2021 18:55 

cenna informacja, dzięki. właśnie jutro lecę:)
 Relacje PM off  

[ 1247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości