Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Gru 2021 09:30 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Chyba już nie bo z M&M Senatora ta sama odpowiedź (kopiuj wklej)

Załącznik:
Screenshot_20211215-082431__01.jpg
Screenshot_20211215-082431__01.jpg [ 41.67 KiB | Obejrzany 3086 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 15 Gru 2021 10:13 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7938
HON fly4free
@kacper451: no to albo w Twoim przypadku błąd z ich strony (M&M nadal jest wyszczególniony) albo koniec promocji - zwłaszcza, że w ostatnich dniach sporo blogów ponownie się o tym rozpisywało, więc mogli dostać dużo nowych wniosków i postanowili zakończyć zabawę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 15 Gru 2021 10:20 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Albo nie te literki na złocie (LO) albo może i koniec (chociaż te maile wyglądają na automaty)
w każdym bądź razie nie chcą po dobroci to... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 15 Gru 2021 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Mozliwe, ze to kwestia LO, bo nie jest on wymieniony w kampanii wsrod *A
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 15 Gru 2021 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Ja bym na twoim miejscu zmieniła adres na DE, wygenerowała ponownie kartę FFP która w tym przypadku będzie miała logo Lufthansa zamiast LOT i to wysłała raz jeszcze (może z innego maila jeśli takowy posiadasz). Po akcji, w M&M wróciła do adresu w PL.
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 15 Gru 2021 11:34 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Jakie to banalne:) jest i LH ,adres mailowy to nie problem, ale nowego DO to już nie mam, dobra dostana paszport:)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 15 Gru 2021 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Dziala to wogole jeszcze bo info bylo, ze zgloszenie do kampani musi nastapic do 30.11 ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 15 Gru 2021 12:31 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Przedłużone do końca roku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 15 Gru 2021 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
U mnie ten sam problem (LO na karcie), więc chcę wysłać nowego maila, ale zastanawiam się, czy rzeczywiście robić to z innego adresu? Nie wiem, czy dobrze widzę, ale wygląda na to, że nie mam żadnego indywidualnego numeru w Volare, więc rozpoznają swych członków chyba tylko po nazwisku i (chyba) mailu?
Żeby nie było tak, że wyślę z innego adresu, a oni odpiszą, że nie mamy takiego członka.
Na marginesie, udaje się Wam zalogować i wejść na stronę z profilem? Po zalogowaniu próbuję to uczynić, ale w kółko odsyła mnie do ponownego logowania. W swój profil udało mi się wejść dopiero w aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 15 Gru 2021 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Z tego co widze to mozna tez bezposrednio na stronie zrobic SM (nie przez maila)


https://itab2c.force.com/myloyalty/s/re ... uage=en_US

Czy jest gdzies podglad jaki status bedzie u nich dawal Gold i Diamond?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 15 Gru 2021 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Ja właśnie przez formularz złożyłem pierwszy wniosek, a teraz, "dla zmyłki" wysłałem maila (użyłem jednak tego adresu, który mam w profilu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Gru 2021 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Dla jasności: ja składałam wniosek przez www, nie mailem - i to takowy został rozpatrzony.

@Flyguy Gold i Diamond z jakiej linii? *Gold z większości raportów online daje Premium. Nie wiem czemu Ty mi się kojarzysz z United Airlines, ale mogę się mylić ale tam nie ma Diamenta. Z kolei w pierwszym rzucie Diamond kojarzy mi się z SAS, do którego znowu ITA nie robi SM.

Edit: Po zalogowaniu przez ich genialną stronę, pod tym adresem można sprawdzić czy wniosek został już przez nich ogarnięty (status: closed) czy jeszcze nie (status: open).
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 15 Gru 2021 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
@billabong

Chodzilo mi o ich statusy Gold i Diamond, bo np. mam 2 w *A (Premier Platinum w UA i Gold w TAP, ) Nie wiem czy tak samo bedzie za nie Gold w ITA czy np. za Premier Platinum w UA da Diamonda w ITA. Wyslalem Premier Platinum

Bazowalem na tym opisie statusow ITA.
https://travel-dealz.eu/deal/ita-volare-status-match/

Benefits
The ITA Volare website does not yet provide exact details for the status tiers. However, specific advantages are already listed in the regulations of the program.

There will be four tiers with the following benefits:

Bronze:
Entry level
Silver:
Priority check in
Dedicated customer service
“Free additional services” (whichever those may be. Possibly: choice of seat)
Gold:
Lounge access
Dedicated customer service 24/7
Priority boarding
Two upgrade vouchers per year
Diamond:
Free golf baggage
Lounge access including guests
Free snack & drinks
Unlimited free upgrades
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 15 Gru 2021 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Pierwszy raz widzę to nazewnictwo odnośnie do ITA (wszędzie widziałam tak jak w pierwszym poście: Smart, Plus, Premier, Executive gdzie po kolei jest to Basic, Silver, Gold, Diamond używając takich nazw).
Bez dwóch zdań *ja* robiłabym SM z Premier Platinum gdzie raczej za to będzie Executive czyli ich najwyższy status.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 15 Gru 2021 17:27 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
@billabong dzięki, tym razem sprawnie i szybko, kropka w mailu, nowe logo i paszport + wysłanie z formularza (wcześniej wysylalem na maila) i jest co miało być

Załącznik:
Screenshot_20211215-155022__01__01.jpg
Screenshot_20211215-155022__01__01.jpg [ 106.23 KiB | Obejrzany 2888 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 15 Gru 2021 23:27 

Rejestracja: 05 Lip 2021
Posty: 50
Loty: 297
Kilometry: 316 942
marek2011 napisał(a):
@Szeryfito: kwalifikują się tylko te programy i statusy, które sami podali.

Tak też myślałem, ale po cichu miałem nadzieję, że Golda, niezależnie od linii, zaakceptują :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 16 Gru 2021 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
billabong napisał(a):
Po zalogowaniu przez ich genialną stronę, pod tym adresem można sprawdzić czy wniosek został już przez nich ogarnięty (status: closed) czy jeszcze nie (status: open).


Jest wogole na tej ''genialnej stronie'' gdzies zakladka gdzie moge sprawdzic ten status? Nie dostalem zadnego maila, a na podanej przez Ciebie stronie jest info, ze status zostal przypisany

Załączniki:
SMITA.JPG
SMITA.JPG [ 13.76 KiB | Obejrzany 2822 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 16 Gru 2021 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
u mnie jest ten sam komunikat, ale wydaje mi się, że chodzi raczej o "przydzielenie" sprawy jakiemuś pracownikowi do załatwienia, a nie o to, że status został już przyznany.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 16 Gru 2021 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
@tropikey

Ciezko stwierdzic, ale chbya to oznacza ze status zostal przyznany bo wlasnie przyszedl mail z info ze przyznali : Executive i jest ''Closed''
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 16 Gru 2021 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Flyguy napisał(a):
Jest wogole na tej ''genialnej stronie'' gdzies zakladka gdzie moge sprawdzic ten status?

Dostałeś już maila, więc to bez znaczenia, ale może dla innych: informacja o posiadanym statusie na stronie i w apce ma się pojawić po 31/12.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group