Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Paź 2019 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Przykladowe daty: 23/01 - 3/02 za 1120zl

Plusem tego jest ze Pegasus ma promo i w datach 21,22,23 stycznia mozna leciec Stansted - Istanbul za 170zl wiec cena dobra.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Hubert uważa post za pomocny.
 
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 08 Paź 2019 14:21 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Moim zdaniem cena może być co najwyżej akceptowalna dla osób mieszkających w Londynie. Z Warszawy czy regionów nie ma szans na ekonomiczny dolot do Konstantynopola, a potem powrotu z Londynu. 3 różne bilety, konieczność dogrania godzin, a w sumie to UIA była po 1600pln, a Qatar da się złapać poniżej 1900. Niedługo będziemy na forum proponowali trasy z Mogadiszu do Paryża przez Kolombo, a w ramach powrotu wrócimy do Antananarywy z dwuletnim stopoverem w koreańskiej kolonii karnej. Ale za to o cenie będziemy opowiadać przy każdych świętach.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 08 Paź 2019 14:43 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@LLAP: czasy i potrzeby się zmieniają ale ludzie są różni - jednym podejdzie to drugim inne - fakt ja też już przedkładam często wygodę ponad każdą złotówkę oszczędności ale nie każdy może albo tak chce. Forum jest dla wszystkich ;-) ja bym tego nie potępiał.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
LLAP uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 08 Paź 2019 15:22 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Jeśli GF to być może da się na taryfie zrobić bezpłatny stop w BAH a to już może być wartość dodana dla niektórych osób.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 08 Paź 2019 15:38 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@marek2011
Słuszna uwaga, taryfa na to pozwala.
Cytuj:
1 FREE STOPOVER PERMITTED ON THE PRICING UNIT
EITHER OUT/IN.


@LLAP - jak ci się nie podoba, to nie korzystaj. Być może ktoś sobie z tego sklei ciekawy wyjazd do Stambułu i Tajlandii za jednym zamachem, być może kogoś zainspiruje to do dalszego pokopania w taryfach i znajdzie coś innego, co może akurat tobie będzie pasowało. Krytykowanie osób znajdujących ciekawe taryfy tylko dlatego, że z twojej perspektywy ich znaleziska nie są ciekawe, jest bardzo niefajne, bo zniechęca do dzielenia się informacjami i poszukiwań.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
LLAP uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 08 Paź 2019 15:48 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1170
platynowy
Bardzo ładny powrót OJ GF. Leciałem takie coś parę lat temu, choć braliśmy to deko taniej (ok. 850PLN) - samo lotnisko BAH słabe, ale przy dłuższej przesiadce w transfer desku można ogarnąć landing permit (max 24h), i voucher na transfer do hotelu, pokoje oraz posiłek w hotelu. Dostaliśmy 5* Golden Tulip, ale za dużo w nim nie spędziliśmy czasu, bo włóczyliśmy się po Manamie. Jeśli ktoś lubi tak latać, to polecam - pieczątka Królestwa Bahrajnu bardzo ładnie się prezentuje w paszporcie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Paź 2019 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Ja też skorzystałem z tej samej trasy 2 lata temu za podobną cenę i akurat bardzo sobie chwaliłem. Wtedy do IST doleciałem tanio Aegeanem a z LHR wracałem Brussels. Dla mnie pobyt w Stambule to była akurat spora wartośc dodana ;)
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 08 Paź 2019 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Tak jak wiekszosc pisze, jeden woli bezposrednio do Tajlandii leciec i siedziec w hotelu
a ktos inny sobie zrobi z tego backpackerski trip - wizyta w Turcji (dlugosc do wyboru), w Bahrajnie 1 dzien w sam raz na zobaczenie kraju którego malo kto by planowal odwiedzic.

@LLAP,
moze ci nie pasuje ale co wiele osób co nie mieszka w Polsce czy nawet Warszawie ma tak pisac o kazdym dealu z Warszawy? Ze bez sensu bo doloty drogie, Qatar nudny bo juz sie nim sporo razy lecialo a na dodatek bezposrednio - traci sie mozliwosc odwiedzenia innego kraju. Ja bylem w Tajlandii juz kilka razy i dzieki temu odwiedzilem kraje typu Etiopia, Chiny, ZEA - których raczej bym nie odwiedzil bezposrednio. Sam nie mówie ze deal super, ale moze komus bedzie pasowal - zwlaszcza ze go mozna ciekawie modyfikowac.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Paź 2019 21:31, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 08 Paź 2019 18:43 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
LLAP napisał(a):
Z Warszawy czy regionów nie ma szans na ekonomiczny dolot do Konstantynopola, a potem powrotu z Londynu.

Aegean WAW-ATH-IST za ok. 250 PLN + Ryan STN-WMI za 17 GBP i robi nam się bardzo fajny składak za mniej niż 1500 PLN. Oczywiście nie jest to może jakaś cud oferta, dla tych którzy chcą się dostać łatwo z Polski do Tajlandii, ale dla takich jak ja, którzy byli już w Bangkoku kilka razy, a Bahrajnu jeszcze nie widzieli, to całkiem ciekawa propozycja.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 08 Paź 2019 19:54 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
Moja siostra leciała 2 lata temu z tego samego promo tylko bilety były po 900 pln :D całość A3 plus FR dało się skleić za 1200pln
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 12 Paź 2019 04:38 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Okay - przepraszam - troche mnie ponioslo, mialem podly dzien i zapomnialem, ze swiat nie kreci sie tylko wokol mojej osoby i moich preferencji - dzieki za wrzutke @LonDynia i mam nadzieje, ze ktos skorzysta ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Apocalipse, Facebook [Bot], h3rlitz, KamcioPL, man4business, TIT oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group