Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Maj 2017 00:35 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 201
niebieski
Droga Krajanko ;) [ciekawe ile ulic nas dzieli...]
Ja staram się, by z każdej wypowiedzi w danym temacie z poradami inni mieli jakiś pożytek. Może nie z każdego zdania, ale rożnym ludziom różne skojarzenia się przydają. Może popatrz na czerwcową Islandię pod spodem, weź za dobrą monetę przyjacielskie zwrócenie uwagi, przemyśl istotę zapisania się na forum i dołącz do nas w taki sposób, by wszyscy mieli pożytek.
I ja chętnie Ci pomogę jak tylko będę umiał, dopóki tylko podobne zdarzenia nie sprawią, że odechce mi się zabierać głos w ogóle...[/b]

Jedyne 1141m od szczytu pełnej zgody ;) ;) ;) choć najpierw trzeba przesunąć wzrok gdzie w kadrze nie sięga - tzn. w prawo od wzgórza Lyklafell. To miejsce jest na drodze 550 - często w czerwcu już otwartej
Duuuużo piękniejsze niż na zdjęciu. Ot, taka czerwcowa atrakcja...

Załączniki:
IMG_3687.JPG
IMG_3687.JPG [ 70.3 KiB | Obejrzany 5701 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group