Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Kwi 2017 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 16
Loty: 6
Kilometry: 24 704
Heja.

Razem z koleżanką (35 l i 42 l) szukam chętnych na wspólny wyjazd na Islandię między 13 lipca a pierwszą połową sierpnia, od 7 do max. 10 dni. Na miejscu chciałybyśmy wypożyczyć auto i objechać wyspę, niestety nie jesteśmy jeżdżące :(. Spanie jak się tylko da budżetowo w hostelach lub domkach, namioty jednak wykluczamy :D.
Plan zwiedzania do uzgodnienia jak się zbiorą chętni.

Obie jesteśmy ze Szczecina więc preferujemy wylot z Berlina aczkolwiek przy dużej promocji lotniczej nie wykluczamy wylotu z innych miast w Polsce czy z Europy. Termin wylotu uzależniamy od atrakcyjnej ceny biletów (choć nie spodziewamy się cudów biorąc pod uwagę, że to najcieplejsze miesiące w Islandii). Mamy spoore doświadczenie w podróżowaniu na własną rękę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 24 Kwi 2017 20:08 

Rejestracja: 24 Kwi 2017
Posty: 2
Może z Wrocławia ? Myślę o takim wyjeżdzie ale na krócej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Kwi 2017 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Witajcie, przyłączyłbym się do wycieczki. Zdecydowanie na krócej 5-6 max. 7 dni. Cena też musi być super, Wizz lata do Reykjavík (KEF) ale w lato ceny są wysokie. Jeżdżę samochodem /dużo i od dawna/ więc chętnie was będę woził.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Kwi 2017 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 16
Loty: 6
Kilometry: 24 704
6-7 dni jeszcze ujdzie, krócej to nie ma sensu ale i tak wszystko będzie zależeć od promocji lotniczych. Z Berlina lata wow air oraz germanwings bezpośrednio do Reykjawiku. Potrafią mieć na lipiec/lipiec naprawdę fajne promocje tylko trzeba być szybkim ;). Codziennie monituję sytuację i także sprawdzam wizz air. Jak jesteście zainteresowani to będziemy w kontakcie :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Kwi 2017 09:24 

Rejestracja: 24 Kwi 2017
Posty: 2
ok to daj znac, pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Maj 2017 14:04 

Rejestracja: 21 Kwi 2017
Posty: 6
Cześć. Ja chętnie się wybiorę, jednak 5-go musiałabym wrócić (7-go wylot do Gruzji :) ). Podróżować lubię, spać mogę wszędzie i prowadzę chętnie :) Jadnek wydaje mi się, że wyjazd na której niż 8 dni razem z przelotami to mało. Pozdrawiam i odezwijcie się.
W razie czego podaję kontakt: dorota.sulej@vp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Cze 2017 23:18 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 21
Ja lecę 19-23.07 z 2 znajomych chętnie sie zgadamy z kimś :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Lip 2017 11:51 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 14
chętnie wybrałbym się w lipcu w ten rejon na parę dni. Czy jest jeszcze jakieś wolne miejsce? Prawko międzynarodowe mam także prowadzić mogę bez problemów. Podróże z namiotem i bez już za mną - jestem osobą bezkonfliktową i dobrze dostosowuję się do warunków :-) to tak jakby miało to kogoś przekonać :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Islandia 21-28.08
#9 PostWysłany: 10 Lip 2017 13:14 

Rejestracja: 10 Lip 2017
Posty: 1
Islandia 21-28.08
Wybiera się ktoś w tym terminie z Katowic? Szukam kogoś do wspólnego wynajęcia samochodu itp.


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 10 Lip 2017 13:22, edytowano w sumie 1 raz
data
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Lip 2017 23:49 

Rejestracja: 25 Kwi 2014
Posty: 8
Może ktoś chętny na wyjazd w terminie 11-21.08 i wspólny samochód, plan zwiedzania do ustalenia. Spanie jak się tylko da budżetowo w hotelach lub domkach. Jesteśmy parą z Krakowa, wylot z Katowic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Lip 2017 19:27 

Rejestracja: 16 Lip 2017
Posty: 2
Witaj,
ja i narzeczona jesteśmy zainteresowani. Czy wyjazd jest aktualny? Prosimy o inf na maila kopczyt1@wp.pl
Serdecznie pozdrawiamy
Iwona i Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Lip 2017 01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 16
Loty: 6
Kilometry: 24 704
Niestety temat nie jest już aktualny. Większość osób, które się do mnie zgłosiły przeraziły koszty więc zrewidowałam swoje plany urlopowe. Ponadto wszystkie promocje biletowe już minęły. Nie mniej jednak będę próbować dalej za rok. Jeśli ktoś będzie chętny w okresie czerwiec/lipiec 2018 na 7-10 dni (3-6 dni stanowczo odpada) to proszę dać znać. Proszę mieć jednak na uwadze, że nie przewiduję opcji spania w namiotach co znacząco podraża koszt wyjazdu, tym bardziej, że jest to sezon. Zatem proszę o przemyślane propozycje.

Zatem odezwę się za rok :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Lip 2017 19:26 

Rejestracja: 24 Lip 2017
Posty: 4
rafikrk napisał(a):
Może ktoś chętny na wyjazd w terminie 11-21.08 i wspólny samochód, plan zwiedzania do ustalenia. Spanie jak się tylko da budżetowo w hotelach lub domkach. Jesteśmy parą z Krakowa, wylot z Katowic.


Cześć, lecimy tym samym lotem co Wy, ale tylko na długi weekend. Wracamy 15.08 wieczorem.
Lecimy we 2 (para). Na Islandii już raz byliśmy, w zeszłym roku. Teraz chcemy pojechać na Westfjordy, bo w zeszłym roku nam nie starczyło czasu.
Jeżeli mielibyście ochotę zacząć od tego regionu, to chętnie byśmy połączyli siły. Mieszkamy w Tychach, ale ja pracuję w Krakowie, więc moglibyśmy się spotkać.

Jeżeli jesteście zainteresowani, dajcie znać na maila: mentor17@op.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group