Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Cze 2020 13:24 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 55
Czy ktoś wybiera się do Ochrydy w te wakacje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 27 Cze 2020 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
wygląda na to że wybieram się do Ohrydy 4 sierpnia.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 30 Cze 2020 15:49 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 55
Hej, czy pierwszy raz tam będziesz? Czy wiesz może jak z dojazdem z lotniska? Nadal są tylko taksówki?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Cze 2020 16:15, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Cze 2020 16:57 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 707
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
pod lotniskiem jest też sporo prywatnych przewoźników i busików; my dogadaliśmy się z innymi osobami i w 5 osób pojechaliśmy za jakieś niewielkie pieniądze; na forum wyczytałem ile min. się płaci i uparłem się przy tej cenie; nie chcieli zabrać, ale jak odszedłem, to w końcu niezadowolony koleś zabrał nas za cenę, którą chciałem; nie pamiętam jaką; byłem w Ochrydzie 3 razy; 10 lipca lecę ponownie;
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 01 Lip 2020 00:11 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 6
13 lipca będę w Ochrydzie na kempingu kamperem jak uda mi się znaleźć towarzysza podróży ale widzę że ludzie jednak boją sie virusa, w zeszłym roku bez problemu znalazłem skład osobowy na 3 tygodnie teraz szukam za 466zł składki na paliwo na 3 tygodnie podróżowania 11 państw w planach i nic :( zero chetnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group