Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czarnobyl
#1 PostWysłany: 11 Lip 2017 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Czy chce ktoś się wybrać na Czarnobyl jeszcze w tym roku? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#2 PostWysłany: 01 Sie 2017 15:24 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 4
czy temat nadal aktualny? jak tak to proszę o pw (jako nowy na forum nie mogę pisać)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#3 PostWysłany: 01 Sie 2017 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Napisałem na prv :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#4 PostWysłany: 07 Sie 2017 15:44 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
Będę od 15 do 19wrzesnia w Kijowie ktoś się wybiera w tym terminie do strefy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#5 PostWysłany: 11 Sie 2017 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 88
Loty: 184
Kilometry: 325 053
-- 11 Sie 2017 00:03 --

Proszę również o info:)

-- 11 Sie 2017 00:03 --

Proszę również o info:)

-- 11 Sie 2017 00:04 --

[quote="aragonix"]-- 11 Sie 2017 00:03 --

Proszę również o info


:D

-- 11 Sie 2017 00:04 --

.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#6 PostWysłany: 11 Sie 2017 07:21 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 300
Loty: 205
Kilometry: 194 715
niebieski
Skoro temat o Czarnobylu, to wstawię info o wykupionym jednodniowym wyjeździe na początku września. Przejrzałem kilka propozycji i skusiłem się na www.chornobyl-tour.ua. Cena od osoby to 88 dolarów - 22 dolary trzeba wpłacić od razu np. przez Paypal, resztę u kierowcy gotówką. Jest to najniższa cena, którą udało mi się znaleźć i obejmuje już obowiązkowe ubezpieczenie (były inne tańsze oferty, ale po doliczeniu ubezpieczenia wychodziło drożej, niż 88 dolarów). Można dokupić obiad w Czarnobylu, bodajże za 5 dolarów. Wycieczka wygląda (przynajmniej w internecie) dosyć ciekawie - wyjazd o 8.00, powrót po około dwunastu godzinach. Tłumacz angielski.
Zobaczymy, co z tego wyjdzie, na pewno będzie moja relacja i zdjęcia.

Jako ciekawostkę wstawiam kilka informacji z ich "dekalogu":

2) It is obligatory to have your passport with you (and it should be the one that you specified in the application for the trip!): It is impossible to enter the Zone without the passport.
* CHERNOBYL TOUR® shall not be liable for your failure to enter the Exclusion zone because of the wrong passport number / name / date of birth / nationality or wrong passport on the day of the trip.

4) Clothing: necessarily with long sleeves (jacket, shirt), pants, closed comfortable shoes and a hat due to the weather. Be sure to see the weather forecast. If necessary please take spare socks and a raincoat. It is PROHIBITED to wear any open type clothing and footwear in the Zone.

5) Food. It is advisable to bring along for the trip: your personal first aid kit, water, sandwiches and /or some snacks to eat in the bus. In the middle of the tour there is a lunch for the participants of the trip. If you need a vegetarian diet, please let us know about it when getting on the bus. If you have not booked lunch, you will be able to do it in the morning when getting on the bus.

6) Individuals who are intoxicated with alcohol, or in a state of alcohol /drug hangover are not allowed to enter the Zone. It is forbidden to use alcohol and drugs during a trip. It is prohibited to enter the Zone with any weapon and / whether ammunition.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#7 PostWysłany: 25 Sie 2017 11:43 

Rejestracja: 25 Sie 2017
Posty: 1
Cześć.
Czy wyjazd aktualny? Mogę prosić o więcej szczegółów? Mam jeszcze kilka dni urlopu w tym roku i chętnie wykorzystałbym je na wizytę w Czarnobylu.

Pozdr,
Michał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#8 PostWysłany: 26 Sie 2017 18:42 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 4
Skoro jest jakieś zainteresowanie to potwierdzam chęć wyjazdu. Z mojej strony:
- wyjazd najwcześniej w połowie października,
- mam kawałek do Kijowa więc w grę wchodzi przelot wizz z Wrocławia (lub Warszawy, jak coś mam WDC), ale zawsze można umówić się na miejscu,
- chciałbym spędzić w Kijowie ok. 3 dni z czego jeden przeznaczyć na wyjazd do strefy,
- noclegi: raczej niedrogi hotel lub apartament w centrum, ale podobnie jak z lotem - można się umówić na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#9 PostWysłany: 24 Wrz 2017 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 88
Loty: 184
Kilometry: 325 053
Hej,

jak coś wymyślicie dajcie znać.
21.04-24.04 2018 będę w Kijowie na zlocie f4f i akurat chcę wyskoczyć do Czarnobyla, gdyby ktoś w ten sam sposób zaplanował wypad niech się kontaktuje.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#10 PostWysłany: 28 Lis 2017 13:21 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
ktos leci na weekend 01.12-04.12???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Czarnobyl
#11 PostWysłany: 28 Lis 2017 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
aragonix napisał(a):
Hej,

jak coś wymyślicie dajcie znać.
21.04-24.04 2018 będę w Kijowie na zlocie f4f i akurat chcę wyskoczyć do Czarnobyla, gdyby ktoś w ten sam sposób zaplanował wypad niech się kontaktuje.


Tez będziemy na złocie Wiec można będzie skoczyć :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group