Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 31 Mar 2015 11:10 

Flaga "DUBLIN" to jedno, ale był też fajny transparent:

Załączniki:
transparent.jpg
transparent.jpg [ 211.38 KiB | Obejrzany 7896 razy ]
Góra
 PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#162 PostWysłany: 31 Mar 2015 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
piotrek_ napisał(a):
michcioj napisał(a):
aha i jak to rozpoznaja niby ? przychodzi koles do baru, i co ? mowia, nie jestes irlandczykiem, nie sprzedamy ci piwka ?
oni nie umieja odroznic Polaka od Niemca, a co dopiero mowic od np. Lotysza czy Litwina.


Po karcie pokładowej, pax leci do PL to mogą zapytać o ID.

Jak było faktycznie nie wiem, na meczu nie byłem ;)


Po pierwsze, kupa ludzi nie leciała bezpośrednio do Polski (UK, Eindhoven, Beauvais, Cherleroi, Skandynawia, Bratysława ...).

Po drugie, piwko na lotnisku w Dublinie dało się kupić bez najmniejszego problemu. Policja walczyła tylko jak ktoś chciał pić wódę po kątach i poczekalniach, a nie jak poszedł na Guinessa do baru.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 31 Mar 2015 11:18 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 120
A co niby fajnego jest na tym transparencie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 31 Mar 2015 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Tomek Zien napisał(a):
michcioj napisał(a):
bez przesady, dla mnie to sztuczna sensacja. przed kazdym meczem i koncertem conajmniej kilkunastu irlandzkich jegomosciow zyjacych z opieki
spolecznej rozprowadza bilety.

Widzisz różnicę pomiędzy jegomosciow zyjacych z opieki spolecznej a członek zarządu PZPN ? Dyć to przypał konkretny :lol:


Faktycznie niezły przypał wyszedł. Kolo z PZPN biznes życia chciał zrobić ? Hehe... :lol:

Pod stadionem był sporo chętnych zarówno do sprzedania, jak i kupienia biletu. Policja i porządkowi z tym walczyli, ale nie żeby od razu w kajdanki skuwać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 31 Mar 2015 11:26 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Tomek Zien napisał(a):
michcioj napisał(a):
bez przesady, dla mnie to sztuczna sensacja. przed kazdym meczem i koncertem conajmniej kilkunastu irlandzkich jegomosciow zyjacych z opieki
spolecznej rozprowadza bilety.

Widzisz różnicę pomiędzy jegomosciow zyjacych z opieki spolecznej a członek zarządu PZPN ? Dyć to przypał konkretny :lol:

ok, no przypal to byl. nie wiem ile w tym prawdy, koles sie podobno wylgal przed sadem.
w kazdym razie dealowanie biletami jest jak najbardziej akceptowane w irlandii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 31 Mar 2015 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Szczerze mówiąc wątpię, czy handlował. Myślę, że warto zapoznać się z jego wersją: http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,1 ... afere.html
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
hudyts lubi ten post.
 
      
#167 PostWysłany: 31 Mar 2015 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Pacyfa napisał(a):
(...) Wejście na stadion - okazało się, że wejście z małym plecakiem możliwe. Co więcej - kontrola plecaków wyglądała tak, że nic dziwnego, że nasi spokojnie pownosili flary. Wnieść dało się WSZYSTKO. Irlandczycy po prostu nie przyzwyczajeni do zachowań rodem z naszego polskiego podwórka. (...)

I jeszcze jedna ciekawa informacja. Do kontroli plecaków trzeba było iść inną kolejką. Kontrola była szybka i zdecydowanie "po łebkach" - efekt osoby z plecakami wchodziły znacznie szybciej niż ci bez ;) Ale ogólnie wszystko szybko i sprawnie szło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 31 Mar 2015 11:45 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Pacyfa napisał(a):
I jeszcze jedna ciekawa informacja. Do kontroli plecaków trzeba było iść inną kolejką. Kontrola była szybka i zdecydowanie "po łebkach" - efekt osoby z plecakami wchodziły znacznie szybciej niż ci bez ;) Ale ogólnie wszystko szybko i sprawnie szło.

dokladnie irlandzka kontrola plecakow prosze was :-)
pamietam jak koledzy na mecz towarzyski pare lat temu spokojnie sobie wnosili schowane race :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 31 Mar 2015 12:02 

Rejestracja: 12 Lis 2014
Posty: 25
Hymn.

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 31 Mar 2015 12:13 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Co jak co, ale myślałem że działacz z takiego związku ma większe doświadczenie w handlu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 31 Mar 2015 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
Kto leciał ok 12 z Dublina m.in ja do Eindhoven to załapał się na spotkanie z piłkarzami i sztabem szkoleniowym ( osobiscie mijałem Mile, Glika, Wawrzyniaka, Gajosa, Teodorczyka, Nawałke, Zająca, Iwana ). Podstawa to chyba bocznym wejsciem wchodzili albo lecieli po meczu.

[...ciach...]

Na mieście jak u siebie, ja stacjonowałem już od środy, fantastyczny wyjazd.

ROLL ON GERMANY
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez mashacra 31 Mar 2015 20:34, edytowano w sumie 2 razy
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#172 PostWysłany: 31 Mar 2015 18:20 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
MagicDubs napisał(a):
Atmosfera zajebista, wynik okej gdyby wykartkowali rudego za liścia na Sebie to byśmy spokojnie wyjęli 3 punkty.

widze to tak samo. irlandczycy grali jak ostatnie buce. czerwona karta sie nalezala za niesportowe zachowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 31 Mar 2015 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Mały update w sprawie Grenia. Faktycznie sprzedawał, bo jeden ludzie opowiadają, że kupili od niego bilety:
- http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,291.html
- http://weszlo.com/2015/03/31/nasz-czyte ... za-grenia/
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 31 Mar 2015 20:30 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
To naprawdę trzeba być sk..., żeby pójść pod stadion z zamiarem kupna biletu, kupić go, obejrzeć mecz, a post factum donieść na sprzedawccę. :lol: Coś jak ci ludzie, którzy przyjmują łapówkę, a po miesiącu dopadają ich "wyrzuty sumienia"
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
#175 PostWysłany: 01 Kwi 2015 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Greń jest niezbyt wygodny dla obecnego zarządu związku i nadarzyła się dobra okazja żeby go skompromitować...

Ale to tylko moja mała teoria spiskowa :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
#176 PostWysłany: 03 Kwi 2015 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
krótkie streszczenie irlandzkiej wyprawy,
piwko, kibice i mecz:)
(PS. mając takie miejsce dostaje się grad smsów / o byłeś w telewizji / :)
radze uważać dla nieinformujących w pracy

Załączniki:
piwko.png
piwko.png [ 416.35 KiB | Obejrzany 7467 razy ]
kibice.png
kibice.png [ 707.21 KiB | Obejrzany 7467 razy ]
mecz.png
mecz.png [ 505.41 KiB | Obejrzany 7467 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group