Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: E-visa Vietnam
#1 PostWysłany: 27 Sty 2017 01:33 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 85
Loty: 94
Kilometry: 182 398
W koncu Polacy mogą wjechać do Wietnamu od 1 lutego z e-visa!!!! ;)

http://e.vnexpress.net/news/travel-life ... 33738.html
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Nando uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#2 PostWysłany: 02 Lut 2017 15:42 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
Jak widać po raz kolejny napisali, że Polacy na 15 dni wizy nie potrzebują. Postaram sie to zweryfikować w ambasadzie Wietnamu bo dodzwonić się tam nie ma szans.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#3 PostWysłany: 02 Mar 2017 20:20 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 105
czy ja dobrze czytam, że nie można wnioskować o e-wizę na wielokrtony wjazd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#4 PostWysłany: 22 Wrz 2017 12:48 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 519
srebrny
Potrzebuję wielokrotny wjazd, załamałeś mnie właśnie :(
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#5 PostWysłany: 22 Wrz 2017 12:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Jak ladujesz w Wietnamie to możesz ją wyrobisz na lotnisku

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#6 PostWysłany: 22 Wrz 2017 13:10 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
ale bez promesy nie wylecisz do Wietnamu


Ostatnio edytowany przez Roku, 08 Lis 2017 15:26, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Lis 2017 22:43 

Rejestracja: 03 Lis 2017
Posty: 1
Witam,

czy ma ktos moze doswiadczenie z e - wiza do Wietnamu ????
Zaznacze ze temat e-wizy jest dosc swiezy i aktualny od 2017 roku.

Wypelnilam mianowicie formularz na stronie online ( trwalo to wieki zanim zaladowala sie strona ) i zaplacilam karta.
Jednakze nie dostalam zadnego potwierdzenia na maila i troche mnie to martwi :roll: :cry:

Czy ktos ma podobne doswiadczenie i czy to normalne ???

Dziekuje z gory za podpowiedzi !

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#8 PostWysłany: 04 Lis 2017 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 780
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Mi strona również bardzo wolno działała, ale ja po złożeniu wniosku otrzymałem maila z potwierdzeniem płatności oraz między innymi z kodem rejestracyjnym. Jeżeli posiadasz kod to wizę znajdziesz tu: https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/tra-cuu-thi-thuc
Góra
 Profil Relacje PM off
justinaem lubi ten post.
justinaem uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#9 PostWysłany: 08 Lis 2017 11:50 

Rejestracja: 27 Paź 2014
Posty: 88
help ! :)


po wypełnieniu i opłaceniu co dalej? coś przychodzi na maila? i pytanie najważniejsze... w ile od zapłacenia otrzymaliscie wizę? Nie wiem czy decyzji o wyjeździe nie będę podejmować około tydzień przed, i boje się, że nie zdążę :cry: z wizą !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#10 PostWysłany: 08 Lis 2017 12:02 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 70
Loty: 88
Kilometry: 191 861
wypełniając wizę masz informację, że należy zapisać kod i do 3 dni roboczych wiza powinna być gotowa; sprawdza się na tej samej stronie, na której ubiega o wizę - mi właśnie minęły 3 dni robocze ale dalej mam status: In processing...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#11 PostWysłany: 08 Lis 2017 12:46 

Rejestracja: 27 Paź 2014
Posty: 88
aha :shock:

flower daj znać po ilu dniach dostaniesz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#12 PostWysłany: 08 Lis 2017 15:05 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 70
Loty: 88
Kilometry: 191 861
jako, że nocleg bezkosztowo mogę odwołać do jutra do północy (na bilety lotnicze mam ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - podróżujemy z dwójką przedszkolaków) to nie wytrzymałam i napisałam na support, że minęły trzy dni a nie dostałam akceptacji i jeżeli jakieś dane wymagają korekty bądź uzupełnienia proszę o info. Nie spodziewałam się dzisiaj odpowiedzi ale dostałam maila po jakiejś godzinie o treści:
"Dear ……., (to nie ja wykropkowałam nazwisko tylko tak wygląda oryginalna wiadomość ;)
I'm from Vietnam Immigration dept.

https://evisa.immigration.gov.vn/faq
Vietnam e-visa can enter, exit in the 28 ports.


Step 3: Enter registration code, registration email and date of birth to check result in E-visa search menu. If being approved for E-visa, please print E-visa to enter/exit Vietnam.

When you arrive at the airport, you show both e-visa printed and passport to immigration officer (nothing else).

Br"
no...czyli nie wiem dalej nic, może jutro coś się zmieni. Po zalogowaniu do banku widzę, że dwie płatności za wizę mam zaksięgowane a dwie są jako oczekujące - może to jest powód? Choć sprawdzałam wszystkie 4 wizy i nie dostał póki co nikt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#13 PostWysłany: 08 Lis 2017 15:13 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Wyrabiałem e-wize znajomemu w zeszłym miesiącu, wniosek złożony 13 października, 20 była gotowa. Nie przychodzi żaden mail, trzeba regularnie sprawdzać na ich stronie status. @inna877
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#14 PostWysłany: 08 Lis 2017 15:14 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
Ostatnio składałem kilka wniosków o wizę i czas oczekiwania wynosił od 2 do 4,5 dnia roboczego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#15 PostWysłany: 08 Lis 2017 16:38 

Rejestracja: 27 Paź 2014
Posty: 88
Boze wyszło moje roztrzepanie! Dobrze ze nie zaczelam zalatiwac. Teraz dopiero doczytalam ze jest to wiza jednokrotnego wjazdu?! Chcialam zrobic wietnam poludniowy i kambodże czyli co tylko przez jakies pośrednictwo wizowe moge tak??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#16 PostWysłany: 08 Lis 2017 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
inna877 napisał(a):
Teraz dopiero doczytalam ze jest to wiza jednokrotnego wjazdu?! Chcialam zrobic wietnam poludniowy i kambodże czyli co tylko przez jakies pośrednictwo wizowe moge tak??


Jesli nie przekraczasz granicy droga lodowa i ladujesz w Vietnamie na ktoryms z tych 4 lotnisk: Hanoi, Ho Chi Minh City, Nha Trang City - Cam Ranh Airport i Da Nang, to mozesz wyrobic online tzw. "Visa on Arrival" (Mulitiple Entry), ale potrzebujesz Approval Letter.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#17 PostWysłany: 09 Lis 2017 13:54 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 70
Loty: 88
Kilometry: 191 861
Mam dwie wizy, tylko dla dorosłych, dzieciaki są dalej procesowane.
Tu rada bo może to jest powodem, dla którego dzieci jeszcze nie dostały wiz: Przy ubieganiu się o wizę należy podać dzieci towarzyszące wpisane do Twojego paszportu - ja moich nie wpisałam bo wpisów żadnych na nie nie mam, ale na gotowej mojej wizie jest adnotacja o towarzyszących dzieciach już bez "wpisanych do paszportu", więc chyba lepiej jednak wpisać dzieci przy wypełnianiu swojego wniosku...
Czekam do jutra, a jak wiz nie będzie to znowu piszę na jakże pomocny support ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#18 PostWysłany: 13 Lis 2017 09:44 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 70
Loty: 88
Kilometry: 191 861
mam wszystkie wizy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#19 PostWysłany: 13 Lis 2017 15:26 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 519
srebrny
Mogę załatwić sobie 2x e-visę zamiast promesy i potem wielokrotnego wjazdu za 50 eur na miejscu?

evisa multiple entry nie istnieje, prawda?

dzięki :)

ta strona do składania wniosków śmiga, jeśli dodamy "s" w adresie, czyli https://

https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/en_US ... g-chu-ttdt


Edit: PS wyjeżdżam z Vietnamu przejściem granicznym w Dien Bien Phu do Laosu, rozumiem że evisa nie dla mnie :(
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#20 PostWysłany: 14 Lis 2017 18:57 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 78
Loty: 172
Kilometry: 220 925
Świeże doświadczenia z wyrabiania e-wizy:
1. Strona z wnioskiem ładuje się powoli.
2. Po wypełnieniu wniosku wyskakuje okienko z informacjami - najlepiej je skopiować od razu, bo potem nie ma do nich dostępu - przynajmniej w moim przypadku tak było. Do mnie mail nie dotarł na @yahoo.com.
3. Przy płatności podałem maila @gmail.com i otrzymałem potwierdzenie płatności na maila.
4. Przy jednym wniosku płatność przebiegła poprawnie, wyskoczyło okienko, że zakończono sukcesem i żeby oczekiwać na wizę. Przy drugim wniosku wyskoczyło okienko, że płatność odrzucona. Sprawdziłem blokady na karcie - obciążyło za oba wnioski. Maile przyszły na oba wnioski, że płatność OK. Nie próbowałem ponownie opłacić rzekomo tego nieudanego.
5. Wizę otrzymałem na pewno nie więcej niż 12 godzin po dokonaniu płatności. Na maila nic nie przyszło, z ciekawości sprawdziłem status wniosku i dostępny był pdf z wizą. Obciążenia na 28,01 USD.
Góra
 Profil Relacje PM off
popcarol lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group