Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 208 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Sie 2014 06:43 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Ja we wrześniu ubiegłego roku kupowałem prepaida w Andaluzji i jak najbardziej musiałem mieć paszport. Dowód im nie wystarczył. Oczywiście trzeba podpisać też papiery.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
#82 PostWysłany: 05 Wrz 2014 13:33 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 46
Czy macie jakies doswiadczenia z internetem 3g na Majorce (wschodnie wybrzeze)? Nie potrzebuje duzego pakietu, chodzi tylko, zeby nie bylo bardzo drogo i zebym mogl kupic starter w mojej malej miejscowosci (Cales de Mallorca).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 07 Wrz 2014 23:19 

Rejestracja: 22 Lut 2013
Posty: 57
Właśnie wróciłam z wyjazdu do Hiszpanii i chciałabym Was przestrzec przed nabraniem się na ofertę firmy Lebara.
Przejrzawszy w Polsce oferty zdecydowałam, że kupię w Hiszpanii prepaid Lycamobile (opisywałam to kilka postów wyżej) - 1GB za 7,5e.
Ledwo przeszliśmy przez security w Modlinie trafiliśmy na przedstawicieli sieci Lebara, którzy oferowali 2 rodzaje SIMów - na rozmowy i na internet i w wersjach na różne kraje. Mówili, że z okazji promocji dostaniemy 2 cenie 5e doładowanie za 7.5e i dodatkowo jeszcze 1e, a 1GB neta kosztuje u nich 7.5e. Kartę trzeba było tylko aktywować po przyjeździe do Hiszpanii, rzekomo w każdym kiosku (oczywiście wymagany jest paszport). Skusiliśmy się. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że np. na lotnisku w BCN nie można jej nigdzie aktywować. Na szczęście mieszkaliśmy na ulicy gdzie było sporo "salonów" Lebary. W punkcie aktywowano nam kartę, ale internetu nadal niet. Poszliśmy jeszcze raz i okazało się, że owszem 1GB kosztuje 7.5e i mamy je na koncie, ale przy wykupie pakietu internetu liczą się tylko te euro wpłacone przez nas, a nie te otrzymane promocyjnie. Skończyło się na tym, że musieliśmy wydać dodatkowo 5e, bo taka jest minimalna kwota doładowania.
W stosunku do lycamobile straciliśmy teoretycznie tylko 2,5e i mnóstwo czasu na lotnisku szukając miejsca do aktywacji karty, ale jakaś tam złość została, że się człowiek dał wykołować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 10 Wrz 2014 23:27 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
http://shop.visitvalencia.com/en/mobile-internet-spain/product/prepaid-data-sim-card-orange

Jak ktoś chce net w Walencji, to na stronie ich informacji turystycznej widnieje takie info. Nic nie wspominają o konieczności legitymowania się dowodem ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 29 Wrz 2014 07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Witam Podróżnicy !
Udaję się za kilka dni do Malagi ale hotel będzie w Torremolinos, możecie mi doradzić tanią opcję internetu przez pre paid ?
Wymagań nie mam specjalnych, transfer potrzebny głównie do sprawdzenia mapki ewentualnie skorzystanie z translate :) ale tak 1-2 GB myślę, że by było ok z dobrym zasięgiem oczywiście.
Jak ktoś ma jakieś info to bardzo proszę o pomoc (nazwa, gdzie najtaniej kupić) ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 29 Wrz 2014 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Czytałeś ten temat i nic nie wybrałeś dla siebie?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 29 Wrz 2014 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
http://www.yoigo.com/tiendas-yoigo/index.php

po lekturze tematu tylko to jakoś mi przypadło do gustu..korzystał ktoś i może polecić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 29 Wrz 2014 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Korzystał i może polecić :)
Kupione w salonie, w centrum handlowym, od razu sprzedawcy ustawili Access Point w telefonie i włączyli pakiet.

Wada to, że nie można udostępnić net na inne urządzenia.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 30 Wrz 2014 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
mashacra napisał(a):
Korzystał i może polecić :)
Kupione w salonie, w centrum handlowym, od razu sprzedawcy ustawili Access Point w telefonie i włączyli pakiet.

Wada to, że nie można udostępnić net na inne urządzenia.


dzięki za opinie ;) a jak jest z kupnem czy dowód osobisty starczy i muszę podpisać jakąś umowę czy jak ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 30 Wrz 2014 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Dowód wystarczy, chociaż musieli sprawdzić czy Polska jest w UE :D
Coś się podpisuje przy zakupie, zero problemów.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
#91 PostWysłany: 03 Paź 2014 09:58 

Rejestracja: 03 Paź 2014
Posty: 1
Witam. Lece w ta niedziele do Madrytu (docelowo bede w Murcji) i chcialbym spytac jaka teraz opcja pre paidu jest najlepsza? Czy w niedziele kupie na lotnisku taka karte? Czy jest to mico sim pasujaca do lini samsunga galaxy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 05 Paź 2014 17:50 

Rejestracja: 14 Gru 2012
Posty: 100
Zbanowany
jasiek1212 napisał(a):
http://www.yoigo.com/tiendas-yoigo/index.php

po lekturze tematu tylko to jakoś mi przypadło do gustu..korzystał ktoś i może polecić ?



Yoigo ma moim zdaniem najbardziej przejrzystą ofertę prepaid ze wszystkich. Przy każdym dłuższym pobycie w Hiszpanii używam Yoigo.
Jedyną wadą jest cena karty sim (20€), ale tyle samo dostajesz do wykorzystania.
Pozdrowienia
_________________
nasz blog: http://www.tuitam.net
załóż bloga z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#93 PostWysłany: 05 Paź 2014 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
a macie jakieś sprawdzone pakiety w Yoigo już ? No i jak to jest z kartą sim...kupuję korzystam podczas pobytu a potem jak nie doładuję to rozumiem numer staje się nieaktywny ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 05 Paź 2014 23:52 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Jestem właśnie na Teneryfie, za 7,5 euro jest 1gb w Lycamobile, za12 euro 2 gb (karta jest za free). Przy zakupie wystarczył dowód osobisty.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#95 PostWysłany: 06 Paź 2014 01:02 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
jasiek1212 napisał(a):
a macie jakieś sprawdzone pakiety w Yoigo już ? No i jak to jest z kartą sim...kupuję korzystam podczas pobytu a potem jak nie doładuję to rozumiem numer staje się nieaktywny ?

Jest wlasciwie 1 pakiet który można ew. uzupełniac -w tarjeta/prepago- ważny 1 mc , nie przedluza się a reaktywuje automatycznie, jeśli / gdy jest odp saldo na koncie.
przy czym widzę że teraz 1szy mc jest za pól ceny.
"Jak to jest z SIM " było o stronę wczesniej przed tą z twoimi postami ( mowiles o lekturze tematu :p )
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#96 PostWysłany: 06 Paź 2014 21:20 

Rejestracja: 14 Gru 2012
Posty: 100
Zbanowany
jest jeszcze druga opcja w Yoigo - nie płacisz żadnej stałej opłaty, ale za to połączenia są droższe, a Internet rozliczany wg transferu.
_________________
nasz blog: http://www.tuitam.net
załóż bloga z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 10 Paź 2014 00:23 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Oferta Lebary

Image

I Lycamobile

Image

Ja korzystałem z Lycamobile, za tydzień w telefonie (poczta, navi, wiadomości, forum) zużyłem 370 MB
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 14 Paź 2014 12:46 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Czytając z głębsza temat rozumiem, że nie kupie szybko tylko sim z netem i bedzie działac? Jadę na tydzień do Andaluzji i przydałaby się mapki i navi w Iphonie. Drugie pytanie czy bez problemu kupie microsim i ustawienia beda dzialac w Iphonie? ktos korzystał?
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 14 Paź 2014 12:56 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
To co powyżej wkleiłem w zestawie Lycamobile była microsim.
Ja jak kupowałem dałem im telefon i mi to wszystko ustawili.
Karta sim jest za darmo, ale jest pusta, musisz doładować i ewentualnie
wykupić jakiś pakiet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 09 Gru 2014 15:55 

Rejestracja: 11 Lis 2012
Posty: 15
Co byście polecili na Teneryfę jeśli głównym kryterium jest zasięg?
Nie interesuje mnie 2 euro oszczędności jeśli nie będę miał zasięgu kiedy potrzeba, a jest tam trochę różnorodnych terenów i zakładam, że z zasięgiem może być różnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 208 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group