Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 208 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 08 Sie 2015 23:14 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 184
Jak chcecie z ORANGE to polecam ORANGE MUNDO przy okazji jest na inne kraje UE :)
Szkoda ze orange w Polsce nie ma takiej oferty. Mam ja od roku, jak gdzies jade to tylko doladowywuje, w UK lapie bez problemu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#122 PostWysłany: 11 Wrz 2015 09:05 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 5
Cześć,

czy ktoś może polecić tanią sieć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 31 Paź 2015 11:09 

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 93
Loty: 7
Kilometry: 18 893
Potrzebuję Prepaida do telefonu na 1 tydzień ,potrzeba mi tylko około 1Gb internetu jakieś propozycje co najlepiej zakupić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 31 Paź 2015 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
deha napisał(a):
Potrzebuję Prepaida do telefonu na 1 tydzień ,potrzeba mi tylko około 1Gb internetu jakieś propozycje co najlepiej zakupić?


Ja kupowałem w Barcelonie w Vodafone pakiet za 15 EUR: 1,5 GB
http://www.vodafone.es/particulares/es/ ... -in-spain/
Działał bardzo dobrze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 15 Lis 2015 22:03 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Czy ktoś się orientuje gdzie na Teneryfie w południowej części wyspy dostanę kartę lycamobile? Byłem tam w maju i sporo się najeździłem za tą kartą. Trafiłem przypadkiem do sklepiku w Puerto de la Cruz, ale specjalnie z Costa Adeje nie uśmiecha mi się jechać. Głupi byłem i starą kartę wyrzuciłem, bo nie wiedziałem, że tak szybko tam wrócę. A może ktoś odstąpiłby swoją od 3 do 17 grudnia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 15 Lis 2015 23:29 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
@badmoon w Los Cristianos widziałem co najmniej kilkanaście sklepików oferujcych karty Lycamobile i doładowania do nich.
Góra
 Profil Relacje PM off
badmoon uważa post za pomocny.
 
      
#127 PostWysłany: 30 Gru 2015 13:40 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
badmoon napisał(a):
Czy ktoś się orientuje gdzie na Teneryfie w południowej części wyspy dostanę kartę lycamobile? Byłem tam w maju i sporo się najeździłem za tą kartą. Trafiłem przypadkiem do sklepiku w Puerto de la Cruz, ale specjalnie z Costa Adeje nie uśmiecha mi się jechać. Głupi byłem i starą kartę wyrzuciłem, bo nie wiedziałem, że tak szybko tam wrócę. A może ktoś odstąpiłby swoją od 3 do 17 grudnia?


hey, nie bardzo siedzę w tym, ale co stoi na przeszkodzie kupić ten starter w PL i tu go doładować? nie pójdzie w Hiszpanii? jak wejdziesz na stronę hiszpańską to można wystąpić o free starter nie wiem tylko czy wysyłają do PL, chętnie przeczytam opinię innych którzy to przerabiali, też zamierzam z tego skorzystać
edit: nie da się, pytania nie było,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 02 Sty 2016 14:30 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Nie wyślą Ci do Polski hiszpańskiego Lycamobile, próbowałem z włoskim i nie dało rady, we włoszech też musisz miec dowód i numer id żeby kupić starter. Ja polecam patent z three.uk gdzie masz kilka krajów w których korzystasz z internetu bez limitu http://www.three.co.uk/Discover/Phones/Feel_At_Home

Kupujesz starter na allegro, doładowujesz przez internet i działa - próbowałem we Włoszech, we Francji i w Anglii, teraz lecę do Hiszpanii i też zabieram three :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#129 PostWysłany: 02 Sty 2016 16:47 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 102
Możesz podać stawki w tym angielskim wynalazku?
Znalazłem dwie wersje 123 - pierwsza na 500 MB oraz druga typu tyle ile dasz radę.
Ta druga za 20 Funtów.
Zgadza się?
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#130 PostWysłany: 02 Sty 2016 17:02 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
tu masz pakiety tylko dotyczace internetu:
http://www.three.co.uk/Support/pay_as_y ... and_tariff

tu sa pakiety sms + rozmowy + internet: część add-ons
http://www.three.co.uk/Support/pay_as_y ... ne_tariffs

Z doświadczenia ten internet jest super do wyslania maili, zdjeć, do odbierania maili, komunikatorów, do ogladania youtube jest za wolny dlatego polecam pakiet 500mb - tyle zuzywałem na 5 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 02 Sty 2016 17:56 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 102
Czyli sie zgadza All in One 20 za 20 Funtów to już bez limitu transferu.
Mierzyłeś prędkość transferu?
Te pakiety SMS oraz darmowe minuty to do UK czy mogę je wykorzystać dzwoniąc do Polski?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 02 Sty 2016 18:16 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
minuty i smsy masz na angielskie nr. Predkości nie mierzyłem ale taj jak napisałem youtube nie da się oglądać bo się zacina, maila, google maps, komunikatory da się bez problemu uzywać, ale jeśli chcesz robić relacje na periscope lub oglądać youtube to musisz szukać innego rozwiązania.

Plusem three jest to że możesz w kilku krajach używać tego samego startera zamiast po wylądowaniu szukać operatora wrzucasz starter do telefonu i śmiga :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 02 Sty 2016 18:23 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 102
Jakby mieli rownież Niemcy to by była bajka a tak to jest niezłe rozwiazanie.
Szukam czegoś uniwersalnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 13 Sty 2016 15:46 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
Na Lyca http://www.lycamobile.es/en/bundle?id=2 widze ze za 5euro mam 250MB.
Rozumiem ze taka karte Lyca kupuje w sklepie za 5euro (np. Lidl? Mercadona?) i od razu tam rejestruja po okazaniu dowodu czy musze miec paszport? Od razu bedzie aktywna?
Musze wyslac jeszcze SMS ktory jak rozumiem kosztuje mnie 5euro i daje to 250MB.
Czy jest jakas lepsza (tansza) opcja?
Mi to 250MB wystarczy.
Co to oznacza "Only for Saver Plan's customers € 3,25"?
Czy po takim zasileniu mam jakies darmowe rozmowy lub cos jeszcze ;)?

Sorki za moze glupie pytania ale nie chce popelnic bledu


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Sty 2016 15:51, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 13 Sty 2016 16:30 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
@beata123 ,
nie widzialem Lajki w Lidlu ani M.
raczej w locutorio,
D.O. powinien wystarczyc, ale znane sa relacje w tym watku, gdzie wymagano paszportu, zatem chuchajac na zimne...

Plan Saver to jakby odrebny plan cenowy, ktory trzeba specjalnie aktywowac
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
beata123 lubi ten post.
beata123 uważa post za pomocny.
 
      
#136 PostWysłany: 14 Sty 2016 13:29 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
Dzieki.
Powiedz mi prosze czy warto ten pakiet aktywowac i czy on cos daje?
Szukalam tych sklepow locutorio ale google maps zwraca duzo takich obiektow choc w wiekszosci jest to czesc nazwy. To jakas siecowka? Mozesz dac mi linka? Bede jechala od Alicante do Walencji (przy morzu) jakby co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 14 Sty 2016 15:58 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
(inter)locutorio to takie kafejki internetowe, pierwotnie rozmownice do polaczen mnarodowych, raczej male lokaliki a nie sieci, szukaj pytajac tak w rejonach turystycznych jak i imigranckich

poza tym widze na stronie Lajki ze jest w sprzedazy w supermarketach DiA , Caprabo (tu nie widzialem :roll: ), drogeriach schlecker (teraz pod nazwa Clarel ), kioskach i na pocztach -ale chyba tez nie wszystkich :roll:
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
beata123 lubi ten post.
beata123 uważa post za pomocny.
 
      
#138 PostWysłany: 15 Sty 2016 14:40 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
@Abcn super.
Rozumiem ze jak sprzedaja to moga od razu mnie zarejestrowac. Taki numer jest od razu aktywny, po godzinie czy jak bylo w Indiach po 2 dniach :)?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Sty 2016 15:33, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 15 Sty 2016 15:29 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Sim sprzedawana nie tylko może ale musi w-g prawa byc rejestrowana.
ja dawno temu rejestrowalem sim którą zamowilem gratis i dostalem poczta, (przy czym wpisali mi jakies dane (e-mail?) 'nie tak' i potem nie moglem wejsc na konto on-line)
- nie pamietam ile trwalo az sie aktywowala, ale to raczej kwestia minut
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
beata123 lubi ten post.
beata123 uważa post za pomocny.
 
      
#140 PostWysłany: 17 Sty 2016 20:51 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, nie wiem czy to zadziała ale chyba tak, dla leniuchów: 1. kupujemy starter na allegro: http://allegro.pl/lycamobile-starter-hi ... 65311.html 2. rejestrujemy w domku z komputera, 3. kupujemy doładowanie na allegro: http://allegro.pl/kod-doladowanie-lycam ... 57303.html ( tu zakładam że to tak działa - mamy 30PLN czyli ok. 7E), 4. przed wyjazdem wkładamy kartę a po wylądownaiu w Hiszpanii dla taryfy Navega 250 MB - Wybierz * 139 * 9100 # i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
@Abcn czy dobrze myślę?? pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 208 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group