Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Lut 2020 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
@Martinuss napisałem co mi napisała obsługa Livecell. Może to zależy gdzie aktywijesz kartę? Mi w Azji się póki co nie udało.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#82 PostWysłany: 16 Lut 2020 15:23 

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 72
czym aktualnie doladowac kyivstar? od 2.5 godziny probuje i juz nic nie dziala...

najlepsze co mi napisal ich posrednik platnosci:

Cytuj:
You can try to top-up tomorrow - at weekdays this site accepts all cards.


czyli transakcje moga przechodzic w zaleznosci od dnia tygodnia :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez rosol, 16 Lut 2020 15:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 16 Lut 2020 15:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
doladowanie-telefonu-kyivstar-karta-wydana-w-pl-da-sie,1455,107703
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 07 Mar 2020 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
Czy w przypadku Lifecell są jakieś oplaty miesieczne na utrzymanie karty tak jak w przypadku Kyivstar 1uah msc? + ktorys operator ma w ofercie roamingu na Meksyk?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Paź 2020 20:43, edytowano w sumie 1 raz
M
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 07 Mar 2020 21:00 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
@tomula06 - ja w Lifecell mam taryfę "Flat" ("Єдиний") - nie potrącają mi żadnych opłat miesięcznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 23 Mar 2020 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Podobno jakaś nowość (a tutaj chyba nie było wzmianki) https://www.hmdconnect.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 28 Mar 2020 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
W najnowszej wersji beta aplikacji MTX można aktywować dedykowany nr tel. z UK lub Luksemburgu i otrzymywać na niego SMS.
Usługa jest darmowa przez 6 m-cy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 24 Paź 2020 19:52 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Martinuss napisał(a):
Ukraińska

Ja kupuję na Ukrainie bo często tam bywam.
Doładowuję poprzez stronę. Polskie karty nie działają


Faktycznie do niedawna z doładowaniem karty Lifecella przez ich stronę był problem jeśli się używało polskiej karty płatniczej. Widocznie coś poprawili bo dzisiaj mi przeszło za pierwszym razem.
Akurat potrzebowałem przedłużyć jej ważność. Co prawda teraz człowiek nie jeździ ale zakładam, że nie będzie tak wiecznie i karta się jeszcze przyda :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 04 Gru 2021 02:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Z Lifecell warto zwrócić uwagę, by zmienić plan, jeśli zamierza się używać karty sporadycznie.

W październiku byłem w Kijowie, wybrałem taryfę, po paru dniach używałem internetu w Turcji, po czym karta wylądowała w szafie. Teraz w związku z kolejnym wyjazdem doładowałem kartę kwotą jaką miałem zamiar wydać na roaming i okazało się, że pobrana została opłata za nieopłacony miesiąc taryfy.

Skontaktowałem się z Lifecell poprzez FB z pytaniem, czy da się tak zmienić, bym nie płacił za miesiące w których nie korzystam. Odpowiedź: nie ma, polecamy najtańszy plan... Na szczęście dopytałem jeszcze czym jest plan "FLAT" widoczny w aplikacji. Konsultantka po chwili na sprawdzenie przekazała mi, że jest to plan którego szukam, ponieważ płaci się konkretne stawki za minutę połączenia/MB internetu/sms na Ukrainie, a nie ma oplaty miesięcznej.

Zmiana z innych taryf na FLAT kosztuje 50UAH. Normalnie można korzystać w nim w roamingu (przynajmniej tak mówi konsultantka, jutro się przekonam :lol: )

Konto ważne 365 dni od doładowania, później 30 dni samego odbierania i jeśli się nie doładuje na min. 10UAH to konto traci ważność, więc realnie to 395 dni od doładowania wychodzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
NBE322 uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 04 Gru 2021 10:58 

Rejestracja: 04 Lis 2015
Posty: 29
Wydaje mi się, że doładowanie musi być na min. 30 UAH aby przedłużyć ważność konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 04 Gru 2021 18:23 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
@piterbtm - Roaming na taryfie FLAT działa bez problemu. Mam ją ustawioną od kilku lat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 10 Lip 2022 23:05 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Taka trochę "sępia" okazja, ale wrzucę. Jak się ma kartę Kyivstar, to w 30 krajach europejskich (+ Egipt) korzysta się z telefonu jak "u siebie", czyli na Ukrainie. Czyli pakiet danych ten sam co na Ukrainie, telefony do sieci lokalnych kraju w którym się przebywa, oraz na Ukrainę w cenie abonamentu. Oferta fajna jak ktoś podróżuje po Europie bo ma a) duży pakiet dostępnego internetu, zauważalnie większy niż w ofertach RLAH naszych sieci (uruchomiłem na swojej karcie dzisiaj testowo na miesiąc taryfę Love UA i mam 29 giga internetu i 2400 minut na 30 dni), b) w ofercie jest też Szwajcaria, Mołdawia, Wielka Brytania czy Egipt czyli kraje nieobjęte unijnym RLAH.

Oczywiście związane jest to z wojna i podróżowaniem obywateli Ukrainy po Europie. Więc oferta nie jest z gatunku komercyjnych a raczej humanitarnych. Ale zakładam też, że Kyivstar nie ponosi kosztów tego a ma po prostu tymczasowo duże zniżki, lub wręcz za darmo, interconnect z sieciami w innych krajach.

https://kyivstar.ua/uk/roaming-yak-vdoma
Góra
 Profil Relacje PM off
pietia lubi ten post.
 
      
#93 PostWysłany: 20 Lip 2022 16:55 

Rejestracja: 20 Lip 2022
Posty: 7
Pytanko odnośnie imternetu mobilnego z Kyivstar na cały świat

Jest na stronce lista wyłączeń, gdzie tymczasowo nie działa i są tam interesujące mnie Indie. Jak temu zaradzić? Lifecell będzie dobrym zamiennikiem?
Dodam, że czeka mnie częsta zmiana państw w najbliższym czasie (ZEA, Indie, Tajlandia,Malezja,Singapur), wszędzie po 2-4 dni, więc ta oferta idealna.
MTX odpada, gdyż wyjeżdżam za 10 dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 20 Lip 2022 17:36 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@Yeah88: jeśli masz telefon z esim to three.com.hk może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, jeśli nie masz esim to możesz dokupić kartę do wgrywania profili esim -> https://esim.me/ - powinna dojśc w 10 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#95 PostWysłany: 20 Lip 2022 22:30 

Rejestracja: 20 Lip 2022
Posty: 7
Ciekawa opcja z tym wgrywaniem profili, ale cenowo chyba średnio opłacalna, +/- 60 euro. Lepiej chyba w każdym z tych krajów prócz Indii pociągnąć na Kyivstar lub kupować startery na miejscu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 20 Lip 2022 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Moim zdaniem na te 10 dni i kierunki, które masz w planie idealna jest oferta roamingowa AIS za 399THB

https://www.ais.th/ready2fly/en/index.html


Yeah88 napisał(a):
Pytanko odnośnie imternetu mobilnego z Kyivstar na cały świat

ZEA, Indie, Tajlandia,Malezja,Singapur
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
seal lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 21 Lip 2022 07:33 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Yeah88 napisał(a):
Ciekawa opcja z tym wgrywaniem profili, ale cenowo chyba średnio opłacalna, +/- 60 euro. Lepiej chyba w każdym z tych krajów prócz Indii pociągnąć na Kyivstar lub kupować startery na miejscu


i tak i nie bo karta esim.me Ci zostanie na przyszłość. To jest jednorazowy wydatek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 21 Lip 2022 12:07 

Rejestracja: 20 Lip 2022
Posty: 7
Rzeczywiście są wszystkie kierunki, któwre planuję dziabnąć. Rozumiem, że karta do kupienia tylko na miejscu, bez żadnych opcji wysyłkowych?

nick napisał(a):
Moim zdaniem na te 10 dni i kierunki, które masz w planie idealna jest oferta roamingowa AIS za 399THB

https://www.ais.th/ready2fly/en/index.html


Yeah88 napisał(a):
Pytanko odnośnie imternetu mobilnego z Kyivstar na cały świat

ZEA, Indie, Tajlandia,Malezja,Singapur
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 21 Lip 2022 13:44 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
AIS SIM2FLY w wersji Asia za 399 THB nie ma ZEA, niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 21 Lip 2022 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Możesz poszukać w serwisach aukcyjnych, mam jedną AIS, ale za krótko jesteś na forum bym zaryzykował pożyczenie
Yeah88 napisał(a):
Rzeczywiście są wszystkie kierunki, któwre planuję dziabnąć. Rozumiem, że karta do kupienia tylko na miejscu, bez żadnych opcji wysyłkowych?
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick, 21 Lip 2022 21:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group