Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Kwi 2016 19:43 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 59
Loty: 46
Kilometry: 51 607
Jeśli ktoś nie potrzebuje stałego dostępu do Internetu, a tylko na chwilę to w mieście, w różnych puktach, dostępna jest sieć Wi-Fi Digit Roma. Aby się zarejestrować wystarczy podać swoje dane i wykonać telefon, który jest rozłączany przez automat. Po rejestracji otrzymujecie na maila nazwę użytkownika i hasło. Nazwa użytkownika to Wasz numer telefonu bez znaku "+" na początku (+48600000000 = 48600000000), a hasło takie jak ustalicie w formularzu. W ten sposób uzyskujecie darmowy dostęp do Internetu przez 4 godziny dziennie.

Ponadto w wielu rzymskich supermaketach typu Carrefour lub Conad znaleźć można darmowe Wi-Fi. Na pewno można takie znaleźć w Carrefourze przy Koloseum (innych kon konkretnych sklepów nie pamiętam). Darmową się udostępnia też sklep Longchamp na placu przy Schodach hiszpańskich.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
sherif14 uważa post za pomocny.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#42 PostWysłany: 01 Lip 2016 17:07 

Rejestracja: 01 Lip 2016
Posty: 1
Moi drodzy
Mam pytanie
Czy jak kupię w Rzymie starter "tri"
To będę miał dostęp do tych promocji co były wspomniane wyżej na brytyjskiej wersji ??
Czy również będę miał możliwość używania Internetu w krajach wymienianych na brytyjskiej stronie ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 02 Sie 2016 10:14 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 3
A ja dziś znalazłem ciekawą opcję. Jadę za dwa tygodnie na 6 dni do Rzymu. Biorę ze sobą stary telefon i starter z NJU. Za 30 zł jest pakiet 500 MB netu w roamingu. Ze starego telefonu zrobię router wifi i gotowe. Myślę , że całkiem tanie i wystarczające rozwiązanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 02 Sie 2016 10:24 

przemek289 napisał(a):
Biorę ze sobą stary telefon i starter z NJU. Za 30 zł jest pakiet 500 MB netu w roamingu.


W Orange np. w taryfie Orange Free za 30 zł masz 600 MB netu w roamingu, szczegóły na ich stronie
Góra
 PM off  
      
#45 PostWysłany: 16 Sie 2016 07:27 

Rejestracja: 16 Sie 2016
Posty: 1
eroberto1 napisał(a):
Axel666 napisał(a):
eroberto1 napisał(a):
Przerabiałem ten sam temat przygotowując się na wyjazd do Rzymu który przede mną. Na fly4free czytałem o sposobie pewnej osoby i również skorzystałem.

Zamawiacie karte Three UK na allegro - koszt 8zł juz z przesyłką - karta po dwóch dniach jest u was
Doładowanie na ebayu za 15 funtów (zapłacicie 16,50 ale to itak mniej niż na allegro bo tu za takie doładowanie życza sobie 110zł)
Doładowujecie konto za 15 funtów i przed wyjazdem uruchamiacie usługę "all you can eat data" w której macie do 25 GB danych do wykorzystania w roamingu


Witam

Czy to jest to o czym piszesz ? http://www.ebay.com/itm/Three-UK-SIM-Ca ... 2c9da68aaf .Tu chyba nie ma potrzeby dodatkowo zamawiac karty z Allegro

Pewnie jest to proste ale sorry juz tyle o tym szukalem ze wole sie dokladnie dopytac

Z gory dziekuje za odpowiedz


Dokładnie to jest to, uruchamiasz pakiet za 15 funtów lub inny pakiet internetowy w zależności od potrzeb - zarzadzajac kontem przez stronę www i śmiga bez zarzutu, testowałem już w Rzymie i Paryżu, bez kombinowania w każdym kraju z lokalną karta. Polecam to rozwiązanie.


Na ile są te pakiety? Bo potrzebuje czegoś na miesiąc, może ktoś coś potrafi polecić na aktualną chwilę? Najlepiej, żeby dało się to przez internet załatwić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 02 Wrz 2016 11:01 

Rejestracja: 02 Wrz 2016
Posty: 1
Witam, gdzie obecnie można zakupić samo doładowanie Three Uk? Na ebay i allegro widzę zestawy z wysyłką i kartą sim, a ja chcę tylko doładowanie. Na stronie operatora można zakupić tylko posiadając kartę płatniczą zarejestrowaną w UK
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 12 Paź 2016 12:44 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 4
ja zamówiłem sobie też w nju za 50pln 1GB i na włochy chyba wystarczające rozwiązanie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 11 Lis 2016 18:50 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 8
Loty: 10
Kilometry: 20 368
Orange Mundo - bardzo dobra alternatywne dla podróżników po Europie

Podaję link wraz z źródłem :
http://vadimpacajev.com/hiszpanski-sposob-na-tani-internet-w-podrozy-po-europie-orange-mundo-go-europe/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 26 Sty 2017 11:12 

Rejestracja: 25 Sty 2017
Posty: 2
Jaka jest sytuacja z bezpłatnym Wifi w Rzymie ?
Czy są jakieś hotspoty, z którym można korzystać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 13 Mar 2017 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 494
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
arthurols napisał(a):
Jeśli ktoś nie potrzebuje stałego dostępu do Internetu, a tylko na chwilę to w mieście, w różnych puktach, dostępna jest sieć Wi-Fi Digit Roma. Aby się zarejestrować wystarczy podać swoje dane i wykonać telefon, który jest rozłączany przez automat. Po rejestracji otrzymujecie na maila nazwę użytkownika i hasło. Nazwa użytkownika to Wasz numer telefonu bez znaku "+" na początku (+48600000000 = 48600000000), a hasło takie jak ustalicie w formularzu. W ten sposób uzyskujecie darmowy dostęp do Internetu przez 4 godziny dziennie.

Ponadto w wielu rzymskich supermaketach typu Carrefour lub Conad znaleźć można darmowe Wi-Fi. Na pewno można takie znaleźć w Carrefourze przy Koloseum (innych kon konkretnych sklepów nie pamiętam). Darmową się udostępnia też sklep Longchamp na placu przy Schodach hiszpańskich.

W formularzu digit rome jest pole żeby oddać numer rzymski. Da radę to jakoś obejść??

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 14 Mar 2017 00:25 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 59
Loty: 46
Kilometry: 51 607
Ja się jakoś logowałem, a miałem polską kartę, więc pewnie się da, chociaż już nie pamiętam jak to wyglądało. No chyba, że przez rok coś się zdążyło zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 12 Maj 2017 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ja wybieram się nie do Rzymu co prawda, ale w okolice Trapani, ale poradzicie może co najlepiej wybrać teraz by mieć szybki internet prepaid? tak najlepiej z 20GB, jadę na 2 tyg.

tak, sprawdziłem już http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/ ... _with_data ale jestem ciekaw opinii kogoś kto faktycznie tego internetu używał
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 12 Maj 2017 21:29 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Ja korzystałem w zeszłym tygodniu z tego

http://www.lycamobile.it/en/bundles_1?id=IER

Starczyło, na cały tydzień (Wenecja, Treist, Napoli oraz cześć Campanii tej mniejszej, oraz Roma) działało jak należy,
wziąłem 1 GB na 30 dni za 5 EUR. Wystarczyło na cały tydzień i jeszcze zostało.
Ale mnie to służyło tylko do smartfona.
W hotelach podłączałem się pod WIFI, chociaż to WIFI we Włoszech w hotelach, w których byłem to jakaś tragedia,
lepiej internet działał na internecie komórkowym:)

20 GB, to Ty chyba potrzebujesz do laptopa ;) , są tam większe pakiety musisz sobie przekalkulować.

Kartę już zarejestrowaną kupiłem z Ebay-a, bez problemu można ja doładować polskim kartami.
Prześwietl sobie w o ogóle włoskiego ebaya z prepaidami, powinieneś znaleźć coś odpowiedniego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group