Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 08 Sty 2015 16:15 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 113
Ilość noclegów w hotelu nie świadczy o znajomości wszystkich jego pokojów
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
#42 PostWysłany: 08 Sty 2015 16:26 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 432
niebieski
Sa lóżka queen. Ostatnio taki dostalem, ale że miałem checkout o 4 rano, to nie robiło mi roznicy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Sty 2015 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
luftairways napisał(a):
spałem w tym hotelu z 80 razy i nigdy nie miałem łóżka typu queen

Ja tylko raz i dostalam wlasnie queen, ktore bylo moim zdaniem bardzo male.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Sty 2015 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
starch pomyslec jakieduze macie w domu :shock:
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 08 Sty 2015 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Proszę trzymać się tematu ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 09 Sty 2015 14:25 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Nie rozumiem dlaczego punktujecie zalozyciela tematu, z tego co napisal pomijajac to ze pokoj nie musi byc gotowy punktualnie 14 to co do reszty ma zupelnie racje.
Nie po to mam wybor typu lozka aby dostac cos innego niz zamowilem mogli mu dac twin bed tez byscie mowili ze nie ma problemu ?
W Westinie mam nawet wybor poduszek jakie chce miec w lozku. I to zarzucanie ze mowi nieprawde bo 'podobno' nie ma lozek typu queen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 09 Sty 2015 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
punktujemy za to ze nie mial smialosci domagac sie tego czego chcial w hotelu - tylko hejtuje na wszystkich mozliwych stronach podrozniczych
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 09 Sty 2015 15:02 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
A może nie przyszło mu to do głowy? A może nie miał czasu? A może był zmęczony? Nie wiemy. Ale sami pohejtować sobie możemy. ;)

I już na poważnie - nie widzę niczego w poście FemmeFatale, czy podobnej opinii, którą znalazłam na pewnym popularnym portalu turystycznym, czego nie chciałabym wiedzieć jako potencjalny klient IC W-wa. Rozumiem, ze można mieć sentyment do jakiegoś hotelu, ale nie oznacza to, że mamy prawo zabronić komukolwiek do wyrażenia swojego zdania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 09 Sty 2015 15:19 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 432
niebieski
No ale jak mogło nie przyjść do głowy? Idziesz do sklepu, chcesz kupić kilogram jabłek, prosisz ekspedientkę, a ona daje Ci kilogram cebuli. To i to okrągłe, ale przymykasz oko, wracasz do domu i piszesz na forum że Cię źle potraktowali? Naprawdę nikt by go nie wyśmiał w tym IC, jakby poprosił o zmianę pokoju...

Nie ma co roztrząsać tematu, pozdro! :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 09 Sty 2015 15:30 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Nieadekwatne porównanie. Faktycznie, nie ma co roztrząsać tego tematu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 09 Sty 2015 15:34 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Swiadomosc swoich praw jako konsumenta nie jest w Polsce powszechna - nie mamy nawyku domagac sie dobrego traktowania.
Dlatego nie widze powodu, by kpic z kogos, kto nie zamanifestowal swego niezadowolenia od razu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Anonim3 lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 09 Sty 2015 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
W związku z brakiem aktywności autora, zamykamy temat.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group