Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lut 2012 10:05 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 11
Bardzo fajna strona, na której jest napisane czy lotnisko jest czynne całą dobę i komentarze osób, które spały na lotniskach.

Nie wiem czy opisy są zgodne w 100% z każdym lotniskiem, ale u mnie póki co cały czas się sprawdzają.

http://www.sleepinginairports.net/

Nie widziałem, żeby był ten link na forum, więc go wrzucam bo może się przydać:)
Góra
 Profil Relacje PM off
Pani Daga lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 17 Mar 2012 02:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010
Posty: 32
Loty: 261
Kilometry: 378 652
A tutaj bardzo fajne opisy rodaków w tym temacie:
http://tambylstwo.blogspot.com/2010/06/ ... ie-na.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Pani Daga lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 22 Kwi 2014 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Dobra strona, czasem można znaleźć opis jakiejś ustronnej miejscówki, albo kluczową informację, że wyrzucają z lotniska na noc ;]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Kwi 2014 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Na sleepinginairports trzeba sprawdzać daty wpisów, bo niektóre informacje są nieaktualne.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Kwi 2014 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
PROSHANDI2419 napisał(a):
szkoda, że dopiero teraz to widzę ;s, rok temu niemiło się zaskoczyłem na lotnisku w Liverpoolu, ponieważ nie pozwolono mi czekać do rana na lotniku, a przyleciałem o 23... musiałem koczować obok na stacji paliw...


Hm, bardzo dziwna sprawa, bo będąc 24-26.02.2014 dwie nocki na lotnisku bez problemów przespanie w Starbucksie, nawet jak już go otworzyli i nie było ludzi, to nikt nas nie wyrzucił :)
Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Kwi 2014 18:42 

hipeq69 napisał(a):
PROSHANDI2419 napisał(a):
szkoda, że dopiero teraz to widzę ;s, rok temu niemiło się zaskoczyłem na lotnisku w Liverpoolu, ponieważ nie pozwolono mi czekać do rana na lotniku, a przyleciałem o 23... musiałem koczować obok na stacji paliw...


Hm, bardzo dziwna sprawa, bo będąc 24-26.02.2014 dwie nocki na lotnisku bez problemów przespanie w Starbucksie, nawet jak już go otworzyli i nie było ludzi, to nikt nas nie wyrzucił :)
Pozdrawiam


pewnie tak sie zabunkrowaliscie ze ochrona was ominela i zamknela lotnisko z wami :P
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Kwi 2014 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 254
Zbanowany
PROSHANDI2419 napisał(a):
szkoda, że dopiero teraz to widzę ;s, rok temu niemiło się zaskoczyłem na lotnisku w Liverpoolu, ponieważ nie pozwolono mi czekać do rana na lotniku, a przyleciałem o 23... musiałem koczować obok na stacji paliw...


To troche dziwnie brzmi zwazajac na obenosc w holu Spar-a otwartego 24h...
sam chcialem sprobowac spedzic pare razy tam noc, ale zawsze sie konczylo na klubie/Burger Kingu, nie przez ochrone, lecz przez moj charakter.
_________________
Jeśli wiesz, chcesz, pragniesz, i możesz, ale...
To to zrób. Z wdzięczności ktoś Cię przeklnie, może nawet pozwie. Napisano w Polsce, części tzw. "Europy"(czyt.cywilzacji). :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Kwi 2014 22:46 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
hipeq69 napisał(a):
PROSHANDI2419 napisał(a):
szkoda, że dopiero teraz to widzę ;s, rok temu niemiło się zaskoczyłem na lotnisku w Liverpoolu, ponieważ nie pozwolono mi czekać do rana na lotniku, a przyleciałem o 23... musiałem koczować obok na stacji paliw...


Hm, bardzo dziwna sprawa, bo będąc 24-26.02.2014 dwie nocki na lotnisku bez problemów przespanie w Starbucksie, nawet jak już go otworzyli i nie było ludzi, to nikt nas nie wyrzucił :)
Pozdrawiam

hmm... rzeczywiscie dziwne, zdarzalo mi sie tam 2/3 razy spac jakies 3 lata temu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Kwi 2015 16:06 

Rejestracja: 08 Paź 2014
Posty: 5
Zbanowany
A ktoś z was miał okazję spędzić w takim miejscu noc?
Chodzi mi o taką relację z własnego doświadczenia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Kwi 2015 16:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Ale chodzi Ci o noc na dowolnym lotnisku? Myślę że pół forum, niejeden raz ;)
W forach poszczególnych państw w zakładce noclegi znajdziesz tematy poświęcone spaniu na konkretnych lotniskach.
Na niektórych śpi się luksusowo, na innych jest to męczarnia, czasami jest to konieczność/wygoda (daleko lotnisko od miasta, późny przylot i wczesny wylot), a czasami sposób zaoszczędzenia pieniędzy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Kwi 2015 01:15 

Rejestracja: 03 Lut 2015
Posty: 9
Loty: 97
Kilometry: 225 981
Czysto teoretycznie myślicie ze da rade 2 noce pod rzad spac na lotnisku? Czy nie przyczepia sie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Kwi 2015 02:21 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
ok ale na ktorym lotnisku ? :)
nic osobistego, nie bierz tego do siebie, jak dla mnie jest to chore
spalem wielokrotnie na lotniskach ze wzgledu na przylot np. o 23 a kolejny lot o 6rano,
ale spac dwie noce z rzedu na tym samym lotnisku?
to nie noclegownia.
rozumiem, ze niski budzet i wogole, ale czy na prawde nie stac na 10 euro za hostel?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 11 Kwi 2015 07:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Łukasz Kosowski napisał(a):
Czysto teoretycznie myślicie ze da rade 2 noce pod rzad spac na lotnisku? Czy nie przyczepia sie?


Da radę i raczej nikt się nie przyczepi ale to juz jest dziadostwo.

No chyba, że przekonasz mnie, że przylatujesz na lotnisko w okolicach północy pierwszego dnia i wylądujesz o 6 rano trzeciego dnia.

Jedna nocka spoko, ale warto pamietać o jakiejś elementarnej higienie - przecież intensywnie zwiedzając to jednak człowiek się poci/brudzi i wypadałoby się wykąpać.

Jeżeli nie jest to Skandynawia to znajdziesz hostel za 10, max 15 EUR - a i coś ciepłego idzie sobie przygotować do jedzenia.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 27 Lis 2015 10:42 

Rejestracja: 26 Lis 2015
Posty: 2
Zbanowany
Mam złe doświadczenia. Chyba komuś podpadłem bo chcąc spędzić noc na lotnisku byłem co jakiś czas pytany co tu robię, niezbyt zachęcające. Lepiej wydać trochę na taxę lub bus i podjechać do pierwszego lepszego hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Lis 2015 10:51 

To czy lepiej to zależy od tego, gdzie lądujesz i ile wydasz na taksówkę i ile na hotel. Dla jednego lepiej, dla innego nie. Napisz gdzie miałeś taki nieudany nocleg bo to cenna informacja.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group