Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sty 2020 10:09 

Rejestracja: 14 Lis 2013
Posty: 13
Skąd
  • Polska +/- 1000km dojazdu samochodem

Dokąd
  • Indonezja / Bali/ Denpasar

Data wylotu
  • 22.06.2020

Data powrotu
  • 01.09.2020

Długość pobytu
  • 10-20

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • Okolo 2300

Dodatkowe informacje
  • Witajcie!

    Forumowicze podpowiedzieli mi,zeby w wakacje zamiast Malezji udac sie do Indonezji.
    [rym niezmierzony :D ]

    Szukam wiec biletow z Polski ewentualnie +/- 1000 km dojazdu autem.
    Termin wakacji letnich. Rodzina 2+2

    Najtaniej znalazlem w okolicach 2200. Co patrzac po postach wydaje sie dosc duzo, bo podobno spokojnie mozna wyrwac w okolicach 1600. Czesto byly tez wspominane duzo nizsze kwoty. Ktos poleci jakich poleczen szukac? Jaka kwota moe byc uznana za atrakcyjna? Bo na super-hiper promocje w tym terminie nie licze.

    Nie musze Ethiadem. Nie musi byc bardzo wygodnie. Byleby uniknac nocowania na lotnisku. Chetnie nawet kilkudniowy stopover gdzies po drode.

    Dzieki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 31 Sty 2020 12:05 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Poszukaj Scoota z Berlina do Singapuru, a potem już łatwo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Lut 2020 10:54 

Rejestracja: 14 Lis 2013
Posty: 13
Chyba bez sensu, bo widze tylko za 500 euro za osobe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Lut 2020 10:59 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Co jakiś czas są promocje, wtedy możesz kupić poniżej 400 euro a czasem i 300 euro. Ale czy będą ma twój kierunek to ci nikt nie zagwarantuje.

Ewentualnie poluj na UIA do Bangkoku a stamtąd Air Asia na Bali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lut 2020 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
-- 01 Lut 2020 12:47 --

Czekałbym na promo scoota, jestem teraz na Bali, lot z Berlina 1,5k zł, a w tej sytuacji może być brak chętnych na loty do Azji, chociaż tutaj na miejscu mniej się o tym mówi mam wrażenie niż w kraju
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Lut 2020 12:47 

Rejestracja: 14 Lis 2013
Posty: 13
KKL napisał(a):
Co jakiś czas są promocje, wtedy możesz kupić poniżej 400 euro a czasem i 300 euro. Ale czy będą ma twój kierunek to ci nikt nie zagwarantuje.

Ewentualnie poluj na UIA do Bangkoku a stamtąd Air Asia na Bali.


kostek966 napisał(a):
-- 01 Lut 2020 12:47 --

Czekałbym na promo scoota, jestem teraz na Bali, lot z Berlina 1,5k zł, a w tej sytuacji może być brak chętnych na loty do Azji, chociaż tutaj na miejscu mniej się o tym mówi mam wrażenie niż w kraju


1.5k biore w ciemno.

Problem mam taki,ze tego mitycznego scoota obseruje juz ze 2 miesiace i nie widzialem nigdy nic ponizej 400 euro. Zle patrze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Lut 2020 13:20 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
co prawda, powyżej 1.5k i 1000 km dojazdu, ale może do rozważenia Singapur z Paryża za ok. 1600 zł
Załącznik:
cdg-sin.png
cdg-sin.png [ 12.51 KiB | Obejrzany 1883 razy ]

ew. do Bangkoku
Załącznik:
bkk.png
bkk.png [ 22.91 KiB | Obejrzany 1870 razy ]
to Oslo (też 23.06-9.07) wrzucam jako ciekawostkę, bo noclegi w Amsterdamie w obie strony całkowicie przekreślają opłacalność takiej kombinacji, ale możesz pójść tym tropem i pokombinować z datami, ew. innymi lotniskami wylotu z siatki KLM

e: z Wiednia masz Chińczyka na Bali za 2060 zł
Załącznik:
vie-dps.png
vie-dps.png [ 19.76 KiB | Obejrzany 1857 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group