Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 01 Lut 2017 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 70
Kilometry: 132 559
@‌lapka88‌ naprawdę świetna relacja, super zdjęcia i jeszcze na koniec podsumowanie czyli wszystko to co lubię w tego typu relacjach. ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lapka88 lubi ten post.
 
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#22 PostWysłany: 02 Lut 2017 00:34 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
do Gili jak dotad nie dotarlem, ale teraz wiem jak wygladaja :-)

co to za aparacik robi takie zdjecia?
Góra
 Profil Relacje PM off
lapka88 lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 02 Lut 2017 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
@‌baggio777‌ bardzo dziękuję za miłe słowa :) to buduje i chyba się skuszę na relację z marcowego wpadu na Filipiny
@‌ibartek‌ aparat to podstawowe body Nikon D5100, a szkła jakie używam to kitowy zoom Nikkor 18-105 f/3.5-5.6 oraz stałka Nikkor 35mm f/1.8
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off
ibartek lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 25 Paź 2017 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 272
Kilometry: 601 319
srebrny
Fajna relacja i foty niczego sobie ;) . Mam pytanie, czemu mając skuter nie podjechaliście z Borobudur do Prambanan gdzie dzień wcześniej się spóźniliście. Brakło czasu , czy samopoczucie nie pozwoliło. Czy skutery są z automatem? Z perspektywy czasu co zrobiło większe wrażenie Indonezja czy Filipiny. Pozdrawiam ;)
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Paź 2017 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
@mmaratonczyk nawet myśleliśmy o tym, żeby pojechać do Prambanan ale przy samym hotelu mieliśmy małą wywrotkę i krwi się trochę polało. Do dziś żonie się nie opala kawałek nogi, a ja mam bliznę na kostce :D

Nie będę nawet starał się porównywać Indonezji do Filipin. Każdy z tych krajów ma do zaoferowania coś innego i trzeba je oba zobaczyć :)
Dziś mi się nawet śnił tani czarter na Bali(900zł), może proroczy... :) Ale za dwa miesiące spodziewamy się potomka więc postanowiliśmy, że przez rok nigdzie nie latamy :)

Edit. skutery są w automacie oczywiście :)
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off
mmaratonczyk lubi ten post.
mmaratonczyk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group