Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lip 2017 12:55 

Rejestracja: 08 Gru 2012
Posty: 25
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów może pomóc w rozkmileniu problemu?
Będziemy 2-krotnie w Mombaju (rejs statkiem Mumbai-Sri Lanka-Malediwy) i próbuję ogarnąć, jakby połączyć ten pobyt z odwiedzeniem Taj Mahal (Agra).
Patrzyłem już na loty, masakra - do Agry po 3 przesiadki, minimum 12h w podróży.
Czy ktoś może przebył trasę Mumbaj - Agra - Mumbaj i podzieli się doświadczeniami?
Opcjonalnie - jest możliwy powrót do PL z New Delhi, czyli trasa była by Mumbai - Agra - New Delhi...

Na marginesie - czy cena za przelot w granicach 1900 Pln/os w 2 strony jest OK, czy liczyć na jakieś promocje?
Przelot/powrót w terminach 24.11.2017/10.12.2017

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 28 Lip 2017 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Będę w podobnym terminie i analizując różne opcje, mimo że po Indiach w sumie przyjemnie podróżuje się koleją, to oferta Air India do Delhi i później lądem jest chyba najlepsza jeżeli chcesz to zrobić sprawnie i komfortowo. Air India ma ceny porównywalne do Spicejet na tej trasie (ow do wyrwania za 20eur), a lecisz szerokim kadłubem z posiłkami i bagażem rejestrowanym.
Resztę trasy (nieco ponad 200km) można pokonać na kilkanaście sposobów, ja chyba pożyczę motocykl, choć jeszcze nie podjęłem decyzji.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lip 2017 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Ja ostatnio leciałem z Bombaju do Jaipuru i potem 3h pociągiem do Agry. Po drodze zaliczyłem jeszcze Jaipur - polecam.
Bilet na Air India kosztował jakieś 30 eu, a bilet na pociąg (AC z posiłkiem) 32 zł.
Można też, jak pisali poprzednicy - samolot Bombaj - New Delhi i potem też pociąg do Agry. Bilet też około 30 eu, a bilety na pociąg 3,5 h w cenach różnych (sam jechałem w sleeperze za 11 zł)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Lip 2017 17:10 

Jak nie chcesz daleko podrozowac to pod Mumbajem w miejscowosci Aurangabad jest mini Taj Mahal, pociagiem 5h.
Meczet jak meczet ;)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Sie 2017 04:57 

Rejestracja: 08 Gru 2012
Posty: 25
Witam.
Dziękuję za podpowiedzi.

Mam jeszcze pytanie w temacie transportu - konkretnie Prepaid Taxi.
Na lotnisku raczej nie powinno być problemu ze znalezieniem, jak natomiast wygląda to na mieście?
Zakładam że Prepaid Taxi da się zamówić np. w hotelu w recepcji. Ale nie zawsze będę miał taką możliwość.

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group