Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Kwi 2017 00:52 

Rejestracja: 07 Kwi 2017
Posty: 2
Witam (po raz pierwszy na forum),

pomóżcie mi proszę, bo trochę się pogubiłam, a nowicjusz jestem. Znalazłam tani lot przez wyszukiwarkę InAir (przekierowało mnie z momondo). Kupiłam bilety, mam potwierdzenie rezerwacji. Niby wszytko jest ok - obie rezerwacje są w systemach linii lotniczych, ale rezerwując lot nie miałam możliwości wyboru miejsca (nie było takiej opcji). W potwierdzeniu nie mam żadnych szczegółów odnośnie miejsc (chociaż lecą 2 osoby dorosłe i 2 dzieci poniżej 16 rż.). Zdecydowałam, że dokupię miejsca, żeby potem nie było, że jednak ktoś siedzi osobno. O ile w Ryanair dzięki uprzejmości Konsultantki udało mi się dostać na moją rezerwację (i okazało się, że skoro lecą dzieci to 2 dzieci i 1 dorosły mają już miejsca zaklepane i muszę tylko dokupić 1 miejsce po 2 Euro), o tyle w Easyjet do zalogowania się potrzebny jest e-mail z którego dokonano rezerwacji oraz hasło. No i zonk. InAir nie chce mi tego udostępnić, za to chętnie sprzeda mi miejsca rejestrowane po 15 Euro/os.!

I co teraz? Liczę na Was, jako bardziej doświadczonych :)

Jedno jest pewne - przez InAir nic więcej na pewno nie kupię (jak to mówią człowiek uczy się na błędach). Stronkę mają po rosyjsku, dodzwonić się nie idzie, dobrze, że chociaż czat jest (udało mi się trochę porozmawiać po angielsku).


Ostatnio edytowany przez michzak, 07 Kwi 2017 07:24, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 19 Kwi 2017 12:23 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 3
Kharmie, czy udało Ci się rozwiązać sprawę rezerwacji miejsca na biletach kupowanych przez InAir?
Muszę przyznać, że popełniłem ten sam błąd co Ty. Kupiłem u nich bilety. I na lot łączony chcą ode mnie teraz za rezerwacje miejsc na loty w RyanAir 240EUR (4 osoby x 8 lotów x 15EUR). Podczas gdy bezpośrednio w Ryanair byłoby to ok. 24EUR (ze zniżkami na dzieci).
Był problem na infolinii RyanAir z rezerwacją miejsc bez wiedzy InAir?

Przestrzegam wszystkich przed InAir. Mnie zgubiło to, że przekierowany byłem z zaufanego do tej pory Momondo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Kwi 2017 13:49 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 3
I jeszcze jedno pytanie (po rozmowie z Ryanairem): czy udało Ci się zdobyć adres e-mail, którym posługiwał się InAir do rezerwacji?
Mam numery rezerwacji, ale konieczny jest adres, którego użyli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Kwi 2017 14:15 

Warto korzystać z sprawdzonych, wiarygodnych pośredników przy kupowaniu biletów lotniczych. Niższe ceny i to jeszcze na jakiejś rosyjskojęzycznej stronie internetowej powinny dać nieco do myślenia, tj. przed zakupem biletów lotniczych warto sprawdzić chociażby opinie nt. tego konkretnego przewoźnika.

Jedynie co możecie zrobić to sprawdzić zapisy w regulaminie pośrednika, który został przez Was zaakceptowany podczas zakupu biletów (bariera językowa w tym wypadku nie jest żadnym wytłumaczeniem).

Jeśli zapisy w regulaminie są zgodne z tym co Wam proponuje/oferuje pośrednik, to niestety musicie postępować zgodnie z tym co zostało przez Was zaakceptowane.
Góra
 PM off
grzesiekc lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 04 Cze 2017 08:19 

Rejestracja: 07 Kwi 2017
Posty: 2
Dzięki uprzejmości Pani z ryanair uzyskałam adres e-mail z którego dokonywana była rezerwacja. Miejscówkę dla 1 osoby dorosłej dokupiłam sobie sama, jak się okazało po zalogowaniu na stronie ryanair, drugi dorosły dostał miejscówkę automatycznie razem z dziećmi (przy rezerwacji dokonanej przez inair).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Wrz 2017 14:04 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 3
Mi udało się dostać do swojej rezerwacji, bo dostałem potwierdzenie rezerwacji w pdf. Adres, którego InAir użył to: info(at)inair.com.ru
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Kwi 2018 11:13 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 1
Dzień dobry. Jestem tu nowa. Mam podobny problem. Czy jeżeli w e-mailu mam informację, że bilety będą dostępne w określonym dniu to znaczy, że wszystko ok. Również nie mogę sprawdzić swojej rezerwacji na stronie Ryanair. Niestety najpierw kupiłam loty dopiero później zobaczyłam ten wątek. Proszę o pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Kwi 2018 09:43 

Rejestracja: 21 Kwi 2018
Posty: 1
Ja myślałem że to problem pojedynczy , a jednak tych problemów jest więcej
________________________________
https://www.ratalska.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group