Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Chorwacja
#1 PostWysłany: 07 Lip 2012 13:26 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 4
Witam,
Czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć czy do Chorwacji wymagany jest paszport czy można lecieć na dowód osobisty? Wczasy organizowane przez Itakę, w biurze dostałem informację, że mogę lecieć na dowód. Będąc tam drugi raz powiedziano mi, że muszę jednak mieć paszport ważny przez 3 miesiące. Dzwoniąc na infolinię Itaki dostałem znowu informacje, że można lecieć na dowód! Chcę się upewnić czy będę mógł wrócić do Polski czy w Chorwacji paszport nie jest wymagany? Może już ktoś leciał w te wakacje do Chorwacji i może się podzielić informacja?Czekam na szybką odpowiedź i z góry dziękuję ! Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Chorwacja
#2 PostWysłany: 07 Lip 2012 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Dowód wystarczy, a temat był już omawiany na tym forum.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Chorwacja
#3 PostWysłany: 07 Lip 2012 13:59 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 4
Dzięki, temat można usunąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group