Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sty 2019 00:39 

Rejestracja: 18 Sty 2019
Posty: 1
Cześć, mam trochę nietypowe pytanie, bo zwykle ludzie chcą jak najszybciej odebrać swój bagaż. Ja natomiast zastanawiam się, jak długo mogę go nie odebrać z taśmy. Przylatuję na Chopina i chciałbym się z kimś spotkać w strefie wolnocłowej zaraz po przylocie. Zastanawiam się, jak długo mój bagaż zostanie na taśmie, zanim ktoś go zabierze nie wiadomo gdzie, albo co gorsza powstanie jakaś awantura w stylu "bagaż pozostaiwony bez opieki". Nie chcę tam siedzieć też nie wiadomo ile, ale zakładam, że pojawiłbym się już wtedy, kiedy wszyscy inni z mojego lotu już by się zawinęli.
Z góry dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 18 Sty 2019 03:11 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
Pewnie z 1h,ale potem bagaze zabieraja do "lost and found" a stamtad to 5 min zeby odebrac, chyba ze bedzie lezal przed biurem to wtedy 1min co czesto sie zdarza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sty 2019 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Jeśli trafisz na falę przylotową to nie martw się o czas, bo od lądowania będziesz miał pewnie z 1,5h. Ostatnio zazwyczaj nie wyrabiają się z transportem gdyż priorytetowo traktują pasażerów transferowych, tzn. ich bagaże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Sty 2019 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Maciek007 alternarywnie lec z podrecznym, jesli da rade i problem sie sam rozwiaze. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Sty 2019 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Złota porada, ale zabrakło dwóch podobnych: można nie spotkać się ze znajomym lub w ogóle nie polecieć.

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 18 Sty 2019 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
albo spotkać się na mieście :idea:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Sty 2019 11:27 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
W którym...mieście? :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Sty 2019 11:28 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
Djorkaeff napisał(a):
Złota porada, ale zabrakło dwóch podobnych: można nie spotkać się ze znajomym lub w ogóle nie polecieć.


Pytanie było złote, to i odpowiedzi podobne. Nie wiem czego autor się spodziewał, informacji że spokojnie 3h bagaż pokręci się na karuzeli czy info, że po 15 min przychodzi pani z miotłą i zabiera?
Jak autor odstoi swoje w kolejce do Lost&Found to następnym razem może podejdzie do tematu inaczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Sty 2019 11:31 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Ale czekajcie czekajcie on chce się z kimś spotkać na dutyfree. Więc bagaż sobie kiedyś tam zabierze z LOst L
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group