Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lut 2020 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Fast track do golda - 2 pobyty
platyna - 5 pobytow

https://www.ihg.com/content/us/en/deals ... D=99634986

Kod oferty to 25142
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 11 Mar 2021 20:31 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Kolejna edycja, tym razem do 31.08, https://www.ihg.com/content/us/en/deals ... toplatinum
T&C: https://www.ihg.com/content/us/en/deals ... inum#terms, a tam m.in.:
You must register for the Promotion by August 31, 2021
Stay period begins on March 8, 2021 and ends November 29, 2021 (“Stay Period”)
The “Stay Period” is the period in which reservations are consumed; each registrant’s “Stay Period” is unique, as it is the period within 90 days after registration.
Qualifying Stays (a minimum 1-night stay booked under a Qualifying Rate, with total spend exceeding US $30 for each night).
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 30 Cze 2021 22:13 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 802
srebrny
@Tulio

Czy jedna rezerwacja na 2 noce wystarczy do golda czy też musza być to 2 oddzielne rezerwacje (np. na 1 noc) w dwóch różnych nienastępujących po sobie dniach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Lip 2021 08:29 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Wystarczy. W warunkach jest mowa o nocach, a nie pobytach, więc nie ma znaczenia czy 2 noce od razu czy 2 razy po 1 nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Sty 2022 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Kolejna edycja do 12.03.2022

https://www.ihg.com/content/us/en/deals ... Code=36326
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Sty 2022 00:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Czy to jest oferta skierowana do wszystkich, czy do pracowników wybranych korpo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Sty 2022 01:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
skrzat napisał(a):

podpowiem, że lepiej rejestrować się przez IHG Rewards Club Number,
przez email mi nie przeszło - powiedziało, że niby już jestem zarejestrowany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 14 Sty 2022 04:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
Niby ten FT jest OK ale te poziomy Zloto i Platyna prawie nic nie daja w IHG...
https://www.ihg.com/rewardsclub/content ... oy-rewards
Poprawcie mnie jesli sie myle.

Załączniki:
IHG.png
IHG.png [ 71.54 KiB | Obejrzany 4048 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Sty 2022 06:42 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Jakie statusy taki FT ;) lepiej mieć niż nie mieć ale bez spiny.
Żeby ta platyna chociaż śniadania dawała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Sty 2022 10:38 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Dają więcej puntów (= większy payback za nocleg) + zawsze solidna baza do wcześniejszego zameldowania/poźniejszego wymeldowania, zwykle jakiś drink czy punkty też wpadną, czasem up, choć to wszystko uznaniowe w tym programie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 14 Sty 2022 20:21 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 488
niebieski
Jak się ma status Platinium, to nie daje się zapisać w celu łatwego przedłużenia.
No i jeszcze mam pytanie, czy po niewyrobieniu nocy na przedłużenie Platyny spada się do Golda, czy do Club?
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 15 Sty 2022 03:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Status w IHG jest słaby, to fakt, nigdy mi to nie przeszkadzało, bo robiło się go przy okazji promocji Accelerate czy PointBreaks, a teraz... Nawet nie wiem jakim sposobem nadal mam Golda. Ale tak jak niektórzy mówią - lepiej mieć niż nie, bo czasami hotel potrafi pozytywnie zaskoczyć, a nie zawsze mamy bogaty wybór hoteli sieciowych i czasem trzeba wziąć te nieszczęsne IHG.

Niekiedy voucher na drinka jest "na bogato" - np. w HIX HUB Warsaw mogłem sobie wziąć drinki z karty na górnym barze, co było odpowiednikiem całkiem sensownej kwoty, podobnie ugoszczono mnie w Intercontinental Sofia. W CP Nevsehir dostałem nawet śniadanie. Czasami do statusu dorzucano jakieś prezenty czy dostęp do dodatkowych atrakcji. Szału nie ma, ale... Czy to nie jest najłatwiejszy do wbicia status, który później można sensownie zmatchować?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 15 Sty 2022 11:40 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Czy ja wiem czy taki łatwy? Biorąc pod uwagę brak gwarantowanych benefitów i liczbę punktów / noclegów na zdobycie / przedłużenie, to powiedziałbym, że jest ona niewspółmiernie wysoka, zwłaszcza przy wyższych statusach. Doświadczenia w praktyce bywają skrajne - moje ostatnie dwa pobyty ze Spire: HI w Hamburgu: nic, nawet zwykłego danke za lojalność, CP Warsaw: full wypas łącznie ze śniadaniem i salonikiem. W tym programie wszystko zależy od hotelu, bo praktycznie niczego formalnie nie można się domagać (inaczej niż w H, M, R itp.)
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 15 Sty 2022 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
I dlatego warto sie zastanowic co komu potrzebne. Ogolnie miec vs. nie miec jest fajne (oprocz Covid :-) ) ale diabel tkwi w szczegolach. Co dla kogo jest wazne. Dla mnie osobiscie sniadania 4free, pozniej stosunek $$$ wydanych do punktow zarobionych, saloniki i ew. upy do suit sa najwazniejsze. Kiedys byly czasy, ze w H i M mozna spokojnie bylo wysciskac 30-50% zwrotu z inwestycji $$$. Czasami nawet wiecej przy dobrej serii promo. Ostatni jak sie zrobi 30% zwrotu, to juz jest dobrze. W IHG i All bylo historycznie chyba nawet lepiej, ale nie inwestowalem w te programy, wiec nie znam szczegolow. Ale tak jak @marek2011 napisal mam wrazenie, ze po ostatnich 2 duzych dewaluacjach i zmianach w programie, to w IHG nawet 10-20% zwrotu $$$ obecnie to juz bedzie max. Bez gwarancji innych przywilejow to tak so, so... Oczywiscie specyficznie komus moze to i tak bardziej pasowac. Np. hotel ktory sie "przyzwoicie zachowuje" i daje sniadanie, suity, salonik, albo jest w danym miejscu jedyna lokalna alternatywa sieciowa.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 15 Sty 2022 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
@marek2011 , nie wiem o jakim statusie mówisz, a i ja nie mam pewności, czy nie ma czegoś łatwiejszego, ale zdobycie Golda w IHG to raptem 10 nocy. A to otwiera furtkę do szybkiego awansu w innych programach, co zresztą sam przerabiałem.

Oczywiście nie ma co porównywać korzyści w IHG do takiego Hiltona bo to przepaść. W IHG to co względnie pewne to voucher na drinka. Aczkolwiek doświadczenia mam takie, że zawsze byłem traktowany przynajmniej trochę lepiej - późne wymeldowanie, wczesne zameldowanie, lepszy pokój, w sumie drobiazgi, ale czasami bardzo przydatne.

@jaco027 , bez PB i Accelerate ten program dużo stracił na atrakcyjności. Ja już tylko korzystam gdy za punkty coś jest atrakcyjne, albo hotel fajny sam w sobie. O przywilejach to nawet nie myślę przy rezerwacji :)
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 02 Mar 2022 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Zapisałem się do tego fast tracka, zaliczyłem dwie noce (już ponad dwa tygodnie temu) i nie pojawiła mi się żadna informacja że gold został odnowiony a jak chodzi o platynę to nadal mam info że potrzeba jeszcze 28 nocy. Tak ma być?
Dodatkowe pytanie - czy noclegi kupione za punkty też się liczą do statusu?
i jeszcze kolejna sprawa - rezerwując dwa pokoje na dwie noce zostaną mi policzone cztery noce do statusu?
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 07 Paź 2022 09:58 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Kolejna edycja, od 03.10 do 31.12.2022.
Stay 5 nights to earn Platinum Elite status until December 2023
Stay 2 nights to earn Gold Elite status until December 2023
https://www.ihg.com/content/gb/en/deals ... toplatinum
T&C:
2022 IHG One Rewards Fast Track to Elite Status Terms and Conditions
To participate in the “Fast Track to Elite Status” promotion (“Promotion”), an individual must be an IHG One Rewards member and must register for the Promotion under their member number. The Promotion period begins on 3 October 2022 and ends on 31 December 2022 (“Promotion Period”).

Once a member registers for the Promotion, the member will be able to earn IHG One Rewards Platinum Elite status, and start enjoying the associated benefits, by staying just five (5) qualifying nights at participating IHG Hotels & Resorts during the Promotion Period. The member will first be able to earn Gold Elite status (until 23 December 2023) by completing two (2) qualifying nights within the Promotion Period. The member will then be able to reach Platinum Elite status (until 31 December 2023) by staying another three (3) qualifying nights during the Promotion Period.

To be a qualifying night under the Promotion, the room night must be part of a Promotion Eligible Qualifying Stay and must fall within the Promotion Period. Room nights prior to registration or outside of the Promotion Period are not included. By way of example, a member who registers for the Promotion on 4 October 2022 and has a Promotion Eligible Qualifying Stay at a participating hotel with a check-in date of 1 October 2022 and check-out date of 6 October 2022 will be credited with two (2) qualifying nights, for 4 and 5 October. The member will not receive credit for 1 and 2 October because those nights were prior to the Promotion Period, and no credit will be given for 3 October because that night was before the member registered for the Promotion. However, with the two (2) qualifying nights credited, the member will earn Gold Elite status under the Promotion, and the two nights will also be applied towards the five (5) qualifying nights needed to earn Platinum Elite status.

“Promotion Eligible Qualifying Stays” are a minimum one (1) night stay booked under a Qualifying Rate, with a room rate exceeding US $30 for each night. Stays booked using Rewards Nights or Points & Cash are not Promotion Eligible Qualifying Stays for the purposes of this Promotion. Bookings made through online travel agencies or other reservation sites such as booking.com or expedia.com also do not qualify under this Promotion. For additional details on Qualifying Rates, please see the full IHG One Rewards Membership Terms and Conditions. If more than one member checks into the same room, only one member is eligible to count the room nights towards the Promotion (for those nights that qualify). If a member books more than one room on the same night, the member will only receive credit for qualifying nights for one room.

Gold Elite status and Platinum Elite status awarded under this Promotion will be reflected in the member’s IHG One Rewards account following completion of the number of qualifying nights required to achieve such status, as described in these terms and conditions. Once a member receives a Gold Elite or Platinum Elite status upgrade with this Promotion, the member may keep such status for the remainder of 2022 and through the full 2023 calendar year. Any status upgrade above the Platinum Elite level for 2022 or 2023, and any Elite status at any level for the 2024 calendar year and beyond, must be earned by the member in accordance with the IHG One Rewards Club Membership Terms and Conditions or, if applicable, pursuant to a special promotion offering the member an opportunity to attain such status for the time period prescribed.

A member’s participation in the IHG One Rewards programme and this Promotion are subject to the IHG One Rewards Membership Terms and Conditions, which can be found here or by visiting ihgonerewards.com. IHG may retract Gold Elite or Platinum Elite status granted under this Promotion, and withdraw any points associated with such upgraded status from the member’s account, if such status was awarded in error. IHG also expressly reserves the right to remove a member’s points, downgrade their status, or suspend or cancel their account if fraudulent use of the Promotion is detected, and any fraudulent or other prohibited activity relating to a member’s account or a member’s participation in the IHG One Rewards programme or this Promotion is subject to the IHG One Rewards Membership Terms and Conditions, including any of the identified actions that may be taken in response to such activity. To the extent permitted by applicable law, IHG reserves the right of interpretation of the Promotion, as well as the right to cancel, terminate, suspend and/or modify the Promotion. This promotional offer is valid only for the original members who received the offer to participate in the Promotion and cannot be transferred or conveyed. Members must make any enquiries regarding this Promotion by 2 March 2023.
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 07 Paź 2022 14:00 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Ktoś zna kod promocji, aby się zapisać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 07 Paź 2022 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
Tak: HTTPS :-) -> https://www.ihg.com/content/gb/en/deals ... toplatinum
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
futro uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 09 Paź 2022 16:38 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
rqs napisał(a):
Ktoś zna kod promocji, aby się zapisać?

57159 https://www.ihg.com/content/gb/en/deals ... Code=57159
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group