Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Cze 2014 11:19 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 19
Witam,

Mam do Was pytanie.

Zarezerwowałem 4 miesiące temu w ramach Reward Nights za punkty pokój 4 osobowy (1 Queen Bed + Sofa) dla 4 dorosłych osób w Hiszpanii. Rezerwacja potwierdzona i w rezerwacji widnieją 4 dorosłe osoby. Dziś wszedłem z ciekawości sprawdzić czy jeszcze są dostępne pokoje za punkty zastanawiając się czy nie wziąć drugiego i w opisie pokoju 1 Queen Bed + Sofa został zmieniony opis, gdzie dodano zapis "4 adult persons not allowed", czego wcześniej nie było (mam wydrukowane tą stronę internetową z datą w okolicy rezerwacji opis pokoju i ewidentnie został ten zapis dodany". W rezerwacji nadal widniej potwierdzone 4 Adults i na czacie IHG potwierdzone, że rezerwacja i pokój są dla 4 dorosłych osób.

W związku z tym, że do pobytu został mi jeszcze miesiąc, mam pytanie czy wg Was będą jakieś problemy z tym pokojem? Czy coś powinienem jeszcze zrobić przed wyjazdem?

Dodam, że mam status Platynowy w IHG.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#2 PostWysłany: 25 Cze 2014 12:57 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 99
Najprościej to chyba do nich napisać i się upewnić. Jak Ci odpowiedzą pozytywnie, to sobie tego mejla wydrukuj i z nim jedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Cze 2014 12:58 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 19
zmijas napisał(a):
Najprościej to chyba do nich napisać i się upewnić. Jak Ci odpowiedzą pozytywnie, to sobie tego mejla wydrukuj i z nim jedź.


Właśnie nie wiem czy pisanie do hotelu to jest najlepsze wyjście, żeby ewentualnie nie zmienili mi rezerwacji na stronie?

Wczoraj miałem Chat z IHG i oni potwierdzili, i nawet napisali, że mogę ten chat wydrukować jako potwierdzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Cze 2014 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
masz napisane w potwierdzeniu ze 4 osoby to 4 osoby,


Intercontinental Madryt sie pomylił i sprzedawał apartamenty za cene zwykłego pokoju i uznał błąd

to nie wiem czemu w takiej blach-ostce mieli by nie uznac
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Cze 2014 13:19 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Zapewne Holiday Inn Express. Mam taką samą sytuację ale rezerwacja dopiero na listopad w Londynie. Według mnie nie powinno być problemu ponieważ na rezerwacji jest wyraźnie napisane, że jest zarezerwowany pokój dla 4 osób, choć ta sofa to prawdę mówiąc bardzo średnio się nadaje do spania dla 2 dorosłych osób - ja położę na niej dzieciaki :)
Daj znać po powrocie jak poszło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Cze 2014 13:27 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 19
kendi napisał(a):
Zapewne Holiday Inn Express. Mam taką samą sytuację ale rezerwacja dopiero na listopad w Londynie. Według mnie nie powinno być problemu ponieważ na rezerwacji jest wyraźnie napisane, że jest zarezerwowany pokój dla 4 osób, choć ta sofa to prawdę mówiąc bardzo średnio się nadaje do spania dla 2 dorosłych osób - ja położę na niej dzieciaki :)
Daj znać po powrocie jak poszło.


Dokładnie Holiday Inn Express. Jedziemy ze znajomymi na wakacje i hotel będzie służył tylko do noclegowania, więc nie przejmuje się za bardzo tą Sofą. Stwierdzam, że w najgorszym wypadku powiem, żeby mi dali dodatkowy pokój za punkty (akurat mam spory zapas) i odmowę na piśmie, a ja później sam się będę z centralą IHG o zwrot tych punktów dogadywał.

Ale ogólnie myślę tak jak luftairways, że skoro 4 to 4.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Cze 2014 15:26 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 99
Maxis napisał(a):
Właśnie nie wiem czy pisanie do hotelu to jest najlepsze wyjście, żeby ewentualnie nie zmienili mi rezerwacji na stronie?


To nie jest błąd systemu, więc możesz napisać. Jak dostałeś mejlem potwierdzenie, to Ci nie zmienią nic już. Wydruk czata też wystarczy. W razie wątpliwości mogą Ci nawet dać dwie dwójki w tej cenie. Jak sa wolne, to co to dla nich za problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group