Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 08 Cze 2014 11:51 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 343
niebieski
jas_wedrowniczek napisał(a):
skoczek650 napisał(a):
Cytuj:
A co płatna rezerwacja ma Ci dać? Ustrzec przed zamknięciem?
Pewnie i tak je zamkną nawet jak będziesz miał płatną rezerwacje...

ale zamykając konto będą musieli anulować rezerwacje, więc jest szansa że sie zastanowią.


Mozna przeciez zamknac konto nie anulujac rezerwacji.
Kazdy powinien sie zastanowic czy chce miec konto w programie, ktore z dnia na dzien moze byc zamkniete.
Gdzie jako powod podaje sie zlamanie zasad znanych tylko tym co konta zamykaja...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#42 PostWysłany: 08 Cze 2014 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
guest napisał(a):
jas_wedrowniczek napisał(a):
skoczek650 napisał(a):
Cytuj:
A co płatna rezerwacja ma Ci dać? Ustrzec przed zamknięciem?
Pewnie i tak je zamkną nawet jak będziesz miał płatną rezerwacje...

ale zamykając konto będą musieli anulować rezerwacje, więc jest szansa że sie zastanowią.


Mozna przeciez zamknac konto nie anulujac rezerwacji.
Kazdy powinien sie zastanowic czy chce miec konto w programie, ktore z dnia na dzien moze byc zamkniete.
Gdzie jako powod podaje sie zlamanie zasad znanych tylko tym co konta zamykaja...


a jeśli mam rezerwację (płatną) ale ze zniżką dla IHG member? to co, podniosą mi kwotę??

inna sprawa że zabieranie mi punktów zdobytych legalnie to jakaś paranoja
mam w tej chwili 83k - połowa "legalna" - bigwin itp, połowa z kodów
za te legalne zapłaciłem żywą gotówkę :)
i do tej pory jeszcze nei korzystałem z noclegu za punkty ale widzę że trzeba to szybko zrobić ;)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Cze 2014 12:03 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
cart napisał(a):
Napisz do nich i zapytaj o powód, tak chyba najprościej.


Napisałem do nich, mają sprawdzić, jak mi napiszą coś ciekawego dam znać, może komuś się przyda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 09 Cze 2014 08:40 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 448
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Saul napisał(a):
monus napisał(a):
Dodatkowo ostatni nocleg (tydzień temu) rozliczył się najpierw jako nie kwalifikujący bez punktów, po reklamacji naliczyli razem z bonusem z kodów.

A ile dostałeś punktów bonusowych jeśli można wiedzieć? Bo się zastanawiam czy warto wpisywać te kody.


- Dostałem 1500 pkt. za "1.5K points on next stay from 3/21/14-5/30/14" ale ten kod już nie obowiązuje,
- Dostałem email że mam już 1 nocleg z wymagnaych 3 aby otrzymać 5000 pkt (Stay 3 Nights, Get 5,000 - kod 7093 lub 7057)

w sumie nic ciekawego
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 09 Cze 2014 08:58 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 271
Loty: 27
Kilometry: 41 527
niebieski
cart napisał(a):
Za Reward Night dostałeś punkty?

Ja dostałem pkt za nocleg z break points. Byl to hotel HIX w Alicante w ostatniej edycji. Naliczyli mi tez za nocleg w HI Walencja a rezerwacja robiona byla przez AFT. Napisalem emaila o update pokoju ze wzgledu na platinum i rezerwacje podpieli do konta IHG. A w drugim hotelu w Walencji HIX, rezerwacja przez konika, niestety nie naliczyli pkt, pomimo ze tez byla podpieta do konta i pisało qualifing stay.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 10 Cze 2014 16:57 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
Weekend stay bonus -orientujecie się czy pobyt (dwie noce w weekend ) musi być w jednym hotelu czy można np. w piątek być w jednym a w sobotę w drugim hotelu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 10 Cze 2014 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
daffi22 napisał(a):
Weekend stay bonus -orientujecie się czy pobyt (dwie noce w weekend ) musi być w jednym hotelu czy można np. w piątek być w jednym a w sobotę w drugim hotelu?

to musi byc osobny hotel, lub dwa osobne noclegi,jeśli będą w tym samym hotelu,bez przerwy. to policzy ci jako jeden pobyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 10 Cze 2014 21:26 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 33
Zbanowany
Jak ktoś chce się pozbyć ( i jeżeli oczywiście można dla kogoś zarezerwować nocleg ) punktów, to potrzebuję w niedalekim czasie noclegów, więc można się dogadać. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 10 Cze 2014 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Też bym skorzystał, potrzebuję jednego noclegu, który kosztuje 25000 punktów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 24 Cze 2014 09:57 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
heniek napisał(a):
cart napisał(a):
Napisz do nich i zapytaj o powód, tak chyba najprościej.


Napisałem do nich, mają sprawdzić, jak mi napiszą coś ciekawego dam znać, może komuś się przyda


No i minęły ponad dwa tygodnie i zero odpowiedzi, także mają mnie w nosie :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 31 Lip 2014 22:01 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Dopiero zaczynam przygodę z IHG, więc założyłem sobie konto, dodałem kody promocyjne i wykupiłem nocleg. Niestety musiałem anulować rezerwację, a termin ważności kodów już minął.
Chciałem usunąć konto i założyć nowe (żeby wykorzystać kody dla nowych) ale nie ma takiej możliwości z poziomu zarządzania profilem, a support milczy.
Jeżeli założę sobie nowe konto na to samo nazwisko i dodam tę samą kartę lub użyję tego samego IP do zalogowania się to mogą być jakieś problemy (skasowanie konta z punktami)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 31 Lip 2014 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
jotpol napisał(a):
Dopiero zaczynam przygodę z IHG, więc założyłem sobie konto, dodałem kody promocyjne i wykupiłem nocleg. Niestety musiałem anulować rezerwację, a termin ważności kodów już minął.
Chciałem usunąć konto i założyć nowe (żeby wykorzystać kody dla nowych) ale nie ma takiej możliwości z poziomu zarządzania profilem, a support milczy.
Jeżeli założę sobie nowe konto na to samo nazwisko i dodam tę samą kartę lub użyję tego samego IP do zalogowania się to mogą być jakieś problemy (skasowanie konta z punktami)?



bo kody wpisujemy przed noclegiem a nei przed rezerwacją

i nie kombinuj z dublowaniem kont bo już parę osób potraciło punkty...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group