Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Maj 2014 09:11 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Witam,

W czerwcu będę co najmniej dwa razy nocował w holiday inn. Z postów na różnych forach wychodzi, że zwłaszcza za pierwszą noc można dostać całkiem sporo punktów, jendak informacje i kody kończą się na marcu. Czy wie ktoś gdzie znaleźć aktualne kody? Czy można jakość podwyższyć status np. do golda? wcześniej był jakiś kod. Czy zapisać się i wklepać kody od razu czy przed samym wyjazdem?
Generalnie interesują mnie wszystkie aktalne informacje, którymi możecie się podzielić.
Z góry dziękuję
heniek


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 08 Cze 2014 11:01, edytowano w sumie 1 raz
uaktualnienie tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 28 Maj 2014 09:33 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Kody najlepiej wpisać przed wyjazdem.
http://frequentflyerbonuses.com/priorityclub.html
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Hubert, 28 Maj 2014 15:45, edytowano w sumie 1 raz
edycja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Maj 2014 09:41 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
heniek napisał(a):
Witam,

W czerwcu będę co najmniej dwa razy nocował w holiday inn. Z postów na różnych forach wychodzi, że zwłaszcza za pierwszą noc można dostać całkiem sporo punktów, jendak informacje i kody kończą się na marcu. Czy wie ktoś gdzie znaleźć aktualne kody? Czy można jakość podwyższyć status np. do golda? wcześniej był jakiś kod. Czy zapisać się i wklepać kody od razu czy przed samym wyjazdem?
Generalnie interesują mnie wszystkie aktalne informacje, którymi możecie się podzielić.
Z góry dziękuję
heniek


a masz te pobyty kwalifikujace sie do zdobycia punktow??tzn rezerwacji dokonales przez strone ihg??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Maj 2014 15:23 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Jeszcze nie dokobałem rezerwacji, wiem że muszę przez ich stronę, ale wolę się upewnić jaka chronologia. Pierwsze kody czy rezerwacja, czy nie ma to znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Maj 2014 15:46 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
To jest nieważne, ważne jest tylko żeby kody wklepać przed odbyciem noclegu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Maj 2014 15:47 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
Dokładnie, najważniejsze aby kody były dopisane przed check-inem.
Warto się zapisywać od razu jak się jakieś pojawiają nowe, mi kiedyś kilka nie weszło, ponieważ zwlekałem z zapisywaniem i po prostu przepadły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Maj 2014 15:50 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
viewtopic.php?f=222&t=31377
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Cze 2014 11:08 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Dzięki za informacje,
przeleciałem przez wszystkie podane i znalezione tematy, wpisałem wszystkie kody i weszło mi tylko pięć.
Większość już na tą chwilę nieaktualna lub nieprzeznaczona dla tego typu konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Cze 2014 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
heniek napisał(a):
Dzięki za informacje,
przeleciałem przez wszystkie podane i znalezione tematy, wpisałem wszystkie kody i weszło mi tylko pięć.
Większość już na tą chwilę nieaktualna lub nieprzeznaczona dla tego typu konta.


a możesz podać które weszły?
i po odbyciu noclegu daj znać ile wpadło bo się zastanawiam czy nie otworzyć drugiego konta na swoją połówkę...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Cze 2014 16:22 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
heniek napisał(a):
Dzięki za informacje,
przeleciałem przez wszystkie podane i znalezione tematy, wpisałem wszystkie kody i weszło mi tylko pięć.
Większość już na tą chwilę nieaktualna lub nieprzeznaczona dla tego typu konta.


a jakie masz konto?
Podaj te kody, aby orientacyjnie było wiadomo ile max można uzyskać, bo wiadomo ostatecznie coś IHG i tak może nie naliczyć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Cze 2014 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2031
Loty: 852
Kilometry: 1 931 024
platynowy
Ja chyba miałem już 5 czy 6 pobyt w tym roku i tym razem wpadło coś takiego jak 1.5K points for next stay. Swoją drogą ważny był do końca maja, a ja się wymeldowałem 28go. Wcześniej zawsze coś dodatkowego wpadało.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Cze 2014 10:50 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
JJ2010 napisał(a):
heniek napisał(a):
Dzięki za informacje,
przeleciałem przez wszystkie podane i znalezione tematy, wpisałem wszystkie kody i weszło mi tylko pięć.
Większość już na tą chwilę nieaktualna lub nieprzeznaczona dla tego typu konta.


a jakie masz konto?
Podaj te kody, aby orientacyjnie było wiadomo ile max można uzyskać, bo wiadomo ostatecznie coś IHG i tak może nie naliczyć


Konto mam zwykłe, dopiero założone.
Od dwóch dni nie mogę się zalogować u nich, wyskakuje informacja,że system jest aktualnie niedostępny, jak zacznie działać to napisze, co mam w moich ofertach zaakceptowane.
Wpisałem też kod na golda po jednym pobycie, pokazała się informacja, że kod zaakceptowany, ale w ofertach go nie widać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Cze 2014 10:59 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Nie jest system niedostępny, tylko Ci zablokowali konto. Te promocje są ściśle targetowane, wpisałeś kody nie przeznaczone dla Ciebie i stąd ban. IHG ostatnio mocno uszczeliło swój system, poczytajcie na FT. Kiedyś to przechodziło, na tą chwilę nie radzę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Cze 2014 11:09 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2747
złoty
Już w styczniu pisałem o ostrożności z kodami:
viewtopic.php?f=222&t=39051&p=323109&hilit=+pali%C4%87+punkty+na+bie%C5%BC%C4%85co#p323109
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Cze 2014 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
myca007 napisał(a):
Nie jest system niedostępny, tylko Ci zablokowali konto. Te promocje są ściśle targetowane, wpisałeś kody nie przeznaczone dla Ciebie i stąd ban. IHG ostatnio mocno uszczeliło swój system, poczytajcie na FT. Kiedyś to przechodziło, na tą chwilę nie radzę.

Dokładnie, założyłem konto na dziewczynę i zablokowali. Z powodu wpisania kodów nie przeznaczonych dla niej....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Cze 2014 11:13 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Faktycznie, przy próbie przypomnienia pinu nie rozpoznaje konta.
No to długo sobie je pomiałem :D a właśnie dziś planowałem nocleg zarezerwować.

Miał ktoś podobny przypadek? co teraz ew. zrobić?
Hotel wybrałem przez IHG mimo, że są tańsze opcje po to, żeby dostać trochę punktów na początek i zbierać z nimi punkty na przyszłość, ale jak za wpisanie kodów wywalają to chyba to bez sensu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Cze 2014 13:53 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
heniek napisał(a):
Faktycznie, przy próbie przypomnienia pinu nie rozpoznaje konta.
No to długo sobie je pomiałem :D a właśnie dziś planowałem nocleg zarezerwować.

Miał ktoś podobny przypadek? co teraz ew. zrobić?
Hotel wybrałem przez IHG mimo, że są tańsze opcje po to, żeby dostać trochę punktów na początek i zbierać z nimi punkty na przyszłość, ale jak za wpisanie kodów wywalają to chyba to bez sensu.


to dla osób, które mają konto dłużej i już zgromadziły jakieś punkty, to wielce ryzykowne wpisywanie tych kodów bonusowych ;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Cze 2014 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2031
Loty: 852
Kilometry: 1 931 024
platynowy
ups, a ja mam 111k punktów, Golda i lewy kod zadziałał mi tydzień temu.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Cze 2014 14:40 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Jak zadziałał to pół biedy, ja bym się bał o te, które podczas wklepywania pokazało informacje w stylu "nie jesteś targetem dla tej promocji".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Cze 2014 15:19 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
myca007 napisał(a):
Jak zadziałał to pół biedy, ja bym się bał o te, które podczas wklepywania pokazało informacje w stylu "nie jesteś targetem dla tej promocji".


no ale jak jużwklepiesz i dostaniesz taki komunikat, po którym byłyby jakieś przykre konskwencje, to już troszkę too late, bo co...napiszesz do nich i wyrazisz skruchę.
Jakiś strach przed wklepywaniem jest, bo pewnie regułą banów jest brak reguły, chyba, że jakiejś się doszukamy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group