Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Vouchery Accor
#1 PostWysłany: 04 Sty 2016 22:03 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Hej, korzytał ktoś z Was z tej opcji wymiany punktów u nich?Ja zdecydowałem sie sprawdzić to w Europcar i mam problem bo niby mozna te vouchery wykorzystac na https://microsite.europcar.com/leclubac ... s/?lang=en ale nie przechodzą.Z kolei na voucherach jest info,ze nie działają przy przedpłacie tylko trzeba je dać w biurze podczas odbioru auta.Rozumiem,ze formą płatności jest tylko opłata w biurze?infolinia Accora nic nie wie, odsyła do Europcar,ci z kolei nie wiedzą nic o stronie z linka tylko sugerują rezerwację na europcar.com i przeslanie jej do CS w PL załączając skany voucherów... Słabo to mi jakoś wygląda...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#2 PostWysłany: 09 Sty 2016 16:16 

Rejestracja: 09 Maj 2015
Posty: 47
Loty: 9
Kilometry: 4 243
Cześć!
Postaram Ci się pomóc.
Sprawa wygląda tak. Musisz wygenerować vouchery, którymi opłacisz wynajem samochodu w biurze Europcar. Tu instrukcja jak to zrobić:
1. Logujesz się na swoje konto na stronie accor'u.
2. Wchodzisz w program lojalnościowy,
3. Po lewej jest widoczna zakładka "Partnerzy", wybierz ją.
4. Następnie "Wykorzystanie punktów"
Załącznik:
Help3.PNG
Help3.PNG [ 32.67 KiB | Obejrzany 10226 razy ]

5. Wybierasz partnera Europcar a następnie tą opcję:
Załącznik:
Help4.PNG
Help4.PNG [ 224.23 KiB | Obejrzany 10226 razy ]

6. Generujesz odpowiednią ilość voucherów
Załącznik:
help5.PNG
help5.PNG [ 103.39 KiB | Obejrzany 10226 razy ]

7. Vouchery przyjdą do Ciebie pocztą. Każdy ma wartość 40 EUR. Zabierasz je do biura wynajmu samochodu i opłacasz nimi wynajem, a różnice gotówką lub kartą.
Nic mi nie wiadomo na temat wykorzystania tych voucherów przez internet. To tak jakbyś chciał wygenerować voucher hotelowy a następnie wprowadzić jego ID do rezerwacji, co nie jest możliwe. Tylko na recepcji można to zrobić. Pamiętaj żeby nie pomylić vouchera hotelowego z voucherem partnerskim (fioletowy).
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#3 PostWysłany: 09 Sty 2016 18:05 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Dzięki,vouchery do wykorzystania u partnerów już mam :D Teraz zastanawiam się czy mogę zrobić rezerwację na stronie z linka,który podałem w pierwszym poście czy to musi być europcar.com(tak twierdzi infolinia) Na dedykowanej są niższe ceny w moim terminie,więc lepiej byloby mi zrobic tam rezerwację. Mimo wszystko idei voucherów w tym przypadku nie rozumiem,tym bardziej,ze jest miejsce na wpisanie ich numerów no ale nie działają bo musi być (z tego co piszesz i co sam znalazłem) płatność na miejscu... :shock:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#4 PostWysłany: 09 Sty 2016 18:29 

Rejestracja: 09 Maj 2015
Posty: 47
Loty: 9
Kilometry: 4 243
Ogólnie myślę, że nie warto walczyć z accorem o jakiekolwiek informacje, bo ich support jest tak cholernie słaby, że nic tylko płakać...
Najlepszą opcją będzie zapłata na miejscu. Nie licz że oni naprawią ten błąd, że voucherów się nie da wbić, a jeśli już to trwałoby to miesiącami.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#5 PostWysłany: 09 Sty 2016 18:34 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
Ktos jeszcze oprocz Europcar akceptuje takie partnerskie vouchery?
Na stronie widze same opcje zamiany punktow na mile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#6 PostWysłany: 09 Sty 2016 18:47 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
xLawender napisał(a):
Ogólnie myślę, że nie warto walczyć z accorem o jakiekolwiek informacje, bo ich support jest tak cholernie słaby, że nic tylko płakać...
Najlepszą opcją będzie zapłata na miejscu. Nie licz że oni naprawią ten błąd, że voucherów się nie da wbić, a jeśli już to trwałoby to miesiącami.

Nie no co ty, wystarczy mi ile czasu musialem czekac na jakiekolwiek info na FB w tej sprawie...

@stonka - poniżej pełen wykaz

http://www.accorhotels.com/gb/leclub/pa ... ?type=burn
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#7 PostWysłany: 09 Sty 2016 19:59 

Rejestracja: 09 Maj 2015
Posty: 47
Loty: 9
Kilometry: 4 243
stonka napisał(a):
Ktos jeszcze oprocz Europcar akceptuje takie partnerskie vouchery?
Na stronie widze same opcje zamiany punktow na mile.


Wystarczy że wejdziesz w partnerów. Jest ich dosłownie masa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#8 PostWysłany: 12 Wrz 2016 11:19 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
xLawender napisał(a):
Cześć!
7. Vouchery przyjdą do Ciebie pocztą. Każdy ma wartość 40 EUR. Zabierasz je do biura wynajmu samochodu i opłacasz nimi wynajem, a różnice gotówką lub kartą.
Nic mi nie wiadomo na temat wykorzystania tych voucherów przez internet. To tak jakbyś chciał wygenerować voucher hotelowy a następnie wprowadzić jego ID do rezerwacji, co nie jest możliwe. Tylko na recepcji można to zrobić. Pamiętaj żeby nie pomylić vouchera hotelowego z voucherem partnerskim (fioletowy).
Pozdrawiam!

poczta ? szczerze mowiac myslalem ze tak jak vouchery hotelowe mozna je poprostu wygenerowac i wydrukowac.
aha i mam wazne pytanie - czy vouchery partnerskie sa imienne czy nie ? pytam bo chcialbym jeden sprezentowac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#9 PostWysłany: 12 Wrz 2016 11:32 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
nie są imienne, można je śmiało komuś podarować. Ja czekałem ok 10 dni od zlecenia do otrzymania przesyłki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#10 PostWysłany: 26 Lis 2016 22:55 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Nareszcie:


Le Club Accor Hotels stale się zmienia, by zapewnić prosty dostęp do 100% cyfrowych usług. Aby to osiągnąć informujemy, że vouchery partnerskie niebawem wyjdą z użycia.

Nie ma powodu do obaw: jeśli planujesz zamówić vouchery partnerskie, możesz to zrobić do końca roku.

Po tym czasie wdrożymy usługę wypożyczania samochodów z Europcar z wykorzystaniem punktów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#11 PostWysłany: 16 Gru 2016 21:37 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Bardzo dobra wiadomosc, tylko pytanie jak to bedzie dzialalo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#12 PostWysłany: 22 Sty 2017 12:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Czy dobrze patrzę że na chwilę obecną nie ma możliwości wykorzystania punktów do opłacenia wynajmu auta? (nie ma generowania voucherów)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#13 PostWysłany: 22 Sty 2017 13:26 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Była wcześniej taka informacja, że wycofują się z generowania voucherów i wprowadzą płatność punktami online.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#14 PostWysłany: 22 Sty 2017 14:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
To przeczytałem, tylko z tego co widzę jeszcze nie wprowadzili płatności online czyli póki co nie ma żadnych opcji na wykorzystanie punktów (starą zabrali, a nowej nie mogę znaleźć - chciałem się upewnić czy tylko ja czy też jeszcze jej nie ma)..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
metia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#15 PostWysłany: 22 Sty 2017 18:06 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@‌Washington‌ Za pobyt możesz punktami zapłacić, więc nie jest tak, że nie ma żadnej możliwości upłynnienia punktów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#16 PostWysłany: 22 Mar 2017 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Płacił już ktoś w tym roku za wynajem samochodu punktami?
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#17 PostWysłany: 19 Maj 2017 08:16 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Ponawiam pytanie. Czy uzywal ktos punktow accor przy rezerwacji w europcar w tym roku? Potrzebuje we wrzesniu we Wloszech samochod i chcialbym spalic przy tym troche punktow accora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#18 PostWysłany: 26 Maj 2017 16:54 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 158
Loty: 112
Kilometry: 172 019
Tak, płatność na miejscu dajesz vouchery nadwyżkę kartą. Reszty nie wydają z voucherów

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
donaron lubi ten post.
donaron uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#19 PostWysłany: 26 Maj 2017 18:04 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
A gdzie znajdę informację nt polityki paliwowej Europcar? Nie mogę coś namierzyć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Vouchery Accor
#20 PostWysłany: 11 Paź 2017 13:16 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Czy da radę wykorzystać punkty do rezerwacji w Europcar? Na stronie znalazłem tylko cos takiego ale nie widzę nigdzie możlwości zrobienia rezerwacji i opłacenia jej punktami. Vouchery drukowane też już nieaktualne, więc jak to jest?

Członkowie programu Le Club AccorHotels mogą wykorzystywać punkty Rewards, aby zarządzać swoimi rezerwacjami na platformie „DriveMyPoints”, dostępnej wyłącznie ze strony internetowej Le Club AccorHotels (https://www.accorhotels.com/pl/leclub). Korzystając z tej platformy, członkowie programu Le Club AccorHotels mogą:
dokonać rezerwacji,
anulować rezerwację.
Obowiązują ogólne warunki korzystania z platformy „DriveMyPoints”.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group