Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 28 Sty 2023 11:55 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Od rana jest awaria systemu w Iberii i w niektórych lotniskach nie działa sprzedaż biletów/kupowanie add ons oraz ticketowanie/boarding

https://twitter.com/Iberia/status/1619241962443243520
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 16 Cze 2023 10:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Nowy produkt Y Class w IB (A350) wygląda całkiem całkiem

Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 10 Lip 2023 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z zakupem biletów na loty Iberia/Level?
Na stronie Level bilety w granicach 200 euro.
Te same loty na stronie Iberii 350 euro.
Oczywiście można kupić taniej i się nie zastanawiać, ale jak mam wykorzystać środki na voucherze Iberii, gdy muszę dopłacić 150 euro?

Załączniki:
IB.jpg
IB.jpg [ 86.15 KiB | Obejrzany 1093 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 10 Lip 2023 20:28 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
IB sprzedaje to na swoim kodzie, dlatego jest zupełnie inna taryfa - dość częsta sytuacja.
Jak chcesz użyć voucherów IB to musisz zrobić rezerwację w cenie IB.
Góra
 Profil Relacje PM off
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 17 Lip 2023 12:58 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
Mam takie pytanie: mam bilety BCN-BOS zakupione u LEVEL'a na kodzie Vueling. Według wszystkich znaków na niebie i na ziemi lot jest "operated by Iberia". Na stronie Level'a pojawia mi się opcja zakupu posiłków w cenie 33E, która jest tylko dostępna on-line i z tego co rozumiem w samolocie nie będę miał możliwości nic zakupić o ile tego nie zrobię wcześniej.
Za to na stronie Iberia mogę sobie bez problemu wybrać posiłek specjalny za damo.
Moje pytanie dotyczy właśnie posiłków czy też napojów na lotach LEVEL, operated by Iberia: Czy rzeczywiście nie ma żadnego posiłku/napoju jeśli się wcześniej nie zakupi usługi on-line?


Ostatnio edytowany przez Chupacabra, 17 Lip 2023 14:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 17 Lip 2023 13:44 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Jeśli leci metal IB dostaniesz normalny serwis za free
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 04 Gru 2023 00:47 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Cześć,

Nie wiem czy to bardziej pytanie do tematu o IB czy o AA, ale jestem zainteresowany lotami sprzedawanyami przez IB na metalu AA (B787-8) w klasie Economy Premium.

Do wyboru są dwie taryfy: Optima i Flexible
ImageImage

Zastanawiają mnie następujące kwestie:
- W opcji Flexible w ramach zalet/różnic w stosunku do Optima jest "Extra legroom seat" oraz natychmiastowy (zamiast od 24h do wylotu) "Seat selection". O co chodzi? O pierwszy rząd w Economy Premium? Czy też o podział na Premium Economy (Flexible) oraz Main Cabin Extra (Optima)?

- Na stronie IB jest tylko fast boarding, natomiast w opisie Premium Economy na stronie AA jest też security fast-track. Czy można korzystać z fast tracku na security?
- Czy można gdzieś podpatrzeć aktualnie zarezerowane fotele na te loty?

Z góry dzięki za szybką pomoc :)
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 26 Gru 2023 21:10 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 239
Loty: 8
Kilometry: 16 686
niebieski
Hej! Pytanie mam, sprawdzam sobie na stronie Iberii polaczenia do Buenos Aires i jedno z oferowanych opcji to:
Załącznik:
Komentarz do pliku: flight
Captura de pantalla 2023-12-26 a la(s) 16.01.32.png
Captura de pantalla 2023-12-26 a la(s) 16.01.32.png [ 82.42 KiB | Obejrzany 373 razy ]


Jestem tylko zywo zainteresowana jak prawdopodobne jest wyrobienie sie z przesiadka w Madrycie majac tak malo czasu.

Sami zauwazaja, ze min czas na przesiadke wewnatrz terminalu T4S to 45min.
Załącznik:
Komentarz do pliku: Connection Times for Iberia
Captura de pantalla 2023-12-26 a la(s) 16.01.47.png
Captura de pantalla 2023-12-26 a la(s) 16.01.47.png [ 160.18 KiB | Obejrzany 373 razy ]


Proponowane 45min a planowe 49min jakos mi sie nie spina.
Brac, skoro sami proponuja i liczyc na gratisowy stopover na koszt iberii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 26 Gru 2023 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 185
Kilometry: 335 678
platynowy
skoro minimum to 45 min a twoj lot ma 49 min to w czym lezy problem? jesli sie spoznisz nie ze swojej winy to cie przebukuja.
Góra
 Profil Relacje PM off
Buyaka lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 22 Mar 2024 13:21 

Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 51
Macie jakis protip na kontakt z kims bardziej ogarnietym w customer service Iberii?

Od stycznia probuje claimowac aviosy za loty, ktore wylatalem. Bilety wydane przez BA, RT z 6 odcinkami, za 4 z 6 odcinkow dostalem aviosy, a ciagle jest problem z dwoma. Probowalem juz:
- claimowalem aviosy normalna droga
- dzwonilem na infolinie 4 krotnie
- pisalem na jakies specjalne formularze
- dzwonilem ponownie i ktos claimowal za mnie

Zawsze dostaje po jakims czasie maila z "[...] have not been credited to your account because the purchase conditions were not met. You can check the details of the resolution adopted by accessing your Personal Area." Problem w tym, ze nigdzie nie jest podany powod dlaczego mi ich nie kredytuja.

Konczy mi sie powoli czas na zabawe z nimi bo status zbiera sie do 31 marca - jestem bardzo blisko statusu i jak mi nie zalicza do tej pory tych 2 odcinkow to przepadnie. Ktos moze cos polecic? Dzieki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 27 Mar 2024 12:37 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 278
niebieski
Szybka, wieczorna krajówka w C na trasie MAD-PMI w A320. Focaccia, pasta pomidorowa, dwa rodzaje sera, wędlina - niby skromnie, ale smacznie :)
Załącznik:
IB_C.jpg
IB_C.jpg [ 113.7 KiB | Obejrzany 74 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group