Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 486 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 06 Lut 2020 20:26 
Awatar użytkownika

srebrny
Mam jutro lot WAW-BCN i dostałem info, że w związku ze strajkiem ATC we Francji loty m.in do i z Hiszpanii mogą mieć opóźnienia lub odwołania.
Znacie jakieś szczegóły czy może to dotknąć lotu z WAW?

Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Lut 2020 00:57, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę. Opóźnienie może dotknąć z dużym prawdopodobieństwem, odwołanie - myślę że nie, ale to decyzja przewoźnika zależna od kontekstu, całości sytuacji
 Relacje PM off  

#482 PostWysłany: 23 Lut 2020 19:50 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Strajk kontrolerów we Włoszech 25.02:
https://loyaltylobby.com/2020/02/23/ita ... 0-tuesday/
 Relacje PM off  

#483 PostWysłany: 24 Lut 2020 23:00 

skrzat napisał(a):
Strajk kontrolerów we Włoszech 25.02:
https://loyaltylobby.com/2020/02/23/ita ... 0-tuesday/

Strajk przełożony - z Twittera Alitalia
"Il differimento delle agitazioni programmate per martedì 25 febbraio, adottato a meno di 24 ore dal previsto inizio degli scioperi, non consente ad Alitalia di ripristinare la programmazione dei voli originale, per l’avvenuta riprotezione dei passeggeri su servizi alternativi."
 Relacje PM off  

#484 PostWysłany: 28 Lut 2020 15:40 

srebrny
Strajk lotniska w Neapolu 2 marca
http://www.napolitoday.it/cronaca/sciop ... -2020.html
 Relacje PM off  

#485 PostWysłany: 10 Sie 2020 09:30 

Mam nadzieję, że ktoś tam będzie mógł powiedzieć mi kilka słów mądrości, zanim zacznę planować moją nadchodzącą podróż.

Przede wszystkim pozwól mi przeprosić za pytanie, które bez wątpienia jest dla super nowicjuszy. Planuję podróż do Japonii na kilka tygodni tej wiosny, bez dokładnych dat - chociaż mam nadzieję, że będę tam podczas sezonu Sakura Blossom pod koniec marca - i obecnie ważę mój lot opcje.

Wcześniej korzystałem z witryn takich jak Kayak i Skyscanner, aby znaleźć zupełnie przypadkowe, tanie loty do miejsc w Europie (jestem w Wielkiej Brytanii) i bardzo się z nich cieszyłem. Jednak teraz, gdy szukam konkretnej lokalizacji, mniej więcej w półokreślonym okresie, naprawdę staram się znaleźć coś, co sprawi, że idę NA GÓRĘ. Oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że podróżowanie na drugą stronę globu będzie droższe niż podróżowanie po Europie, jak to często robiłem, ale przypominam sobie absurdalnie tanie loty do Japonii i Azji Wschodniej w przeszłości, kiedy bezmyślnie przeglądam Internet, ale teraz, gdy szukam czegoś konkretnego, nie mogę znaleźć nic tak wspaniałego!
 Relacje PM off  

#486 PostWysłany: 10 Sie 2020 09:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 387
Kilometry: 500 259
Co ma piernik do wiatraka?
 Relacje PM off  

[ 486 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 9 gości