Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 726 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 24 Lis 2016 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Wiesz, czasem lepiej nie polecieć wcale, niż szukać po omacku lotniska ... ;-)
Co ciekawe, odwrotne doświadczenia mam w przypadku silnych wiatrów. Przy równoległych połączeniach LH i LOT, LH leciało a LOT odwoływał ze względu na warunki.
Inna sprawa, że potem w newsach pokazują samoloty LH obcierające skrzydłami o pas i robiące awaryjne odejścia ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#182 PostWysłany: 24 Lis 2016 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Wszystkie loty z Monachium do Krakowa jutro odwołane. No to chyba nocka w Monachium się szykuje
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 24 Lis 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
możesz próbować atakować rebooking jakimiś innymi liniami (LOT z przesiadką w Wwie?)
GDN i POZ lata normalnie. BZG leciał i w środę (mimo mgły) i jest normalnie w planie na jutro.
Tak się zastanawiam czy to dlatego że to nie jest "czysta" LH tylko LH CityLine, czy Regional?
Może nie wszystkie pod-spółki przystąpiły do strajku.

W piątek i KRK i WAW mają odwołane większość lotów, podobnie jak dzisiaj.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 24 Lis 2016 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Atakuje ich od rana, ale jednyne miejsca na interesujące mnie połączenia zostały na Econony Preminum lub Biznes na co nie chcą się zgodzić. Zostaje jeszcze AirBerlin tylko nie bardzo mi godziny pasują
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 24 Lis 2016 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
EDIT: Czy w przypadku straju moge liczyć na 250e od LH? Teoretycznie tak, zastanawiam się jak to wygląda w praktyce czy dają bez szemrania czy trzeba się z nimi ciągać przez ULC?
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 24 Lis 2016 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
Obstawiam walke przez ULC, beda sie bronic tym, ze strajk to czynnik zewnetrzny.

A co do przebukowania to mnie nie chca przerzucic na LO twierdzac, ze bedzie to mozliwe na mniej niz 24 godziny przez odwolanym lotem. A wtedy juz pewnie nie bedzie sladu po miejscach :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 24 Lis 2016 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Ja tu czynnika zewnętrznego nie widzę. Straj pilotów to nie jest strajk kontrolerów. W takim razie czeka mnie pierwsza przygoda z ULC :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 24 Lis 2016 23:10 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5152
srebrny
BrunoJ napisał(a):
Najnowsze info jest takie że strajk został przedłużony na 72h!! i dotyczy lotów LH dziś i jutro (krótkie i długie) a w piątek tylko krótkie.

dzisiaj FRA-WAW pokasowane przez caly dzien, na tablicy odlotow we FRA rzez :)
jutrzejsze ranne loty z WAW do FRA i MUC rowniez skasowane.
strajki to jeden z powodow dla ktorych nie mam najmniejszej ochoty latac LH.
pozdro z Poloneza :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 24 Lis 2016 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Ja najchętniej w ogóle nie latałbym LH, ale służbowo niestety czasami trzeba :/
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 25 Lis 2016 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Czasem trzeba. A z północnej Polski to wybór jest raczej niewielki. Cenowo również dają radę. Ale strajki im się przydarzają stanowczo zbyt często.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 25 Lis 2016 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Się chłopaki nie dogadali, strajk pilotów LH zostaje przedłużony o kolejny dzień. Dziś (piątek, 25.11), dotyka loty krótkie (w PL głównie WAW i KRK), za to jutro międzykontynentalne.
Szlag... Na razie mój lot jest jako 'scheduled' i udało mi się odprawić, zobaczymy jak to się rozwinie, na razie nie udało mi się znaleźć żadnego połączenia które miałoby status cancelled na 26.11, co może oznaczać, że informacja o odwołanych lotach nie jest jeszcze wprowadzona.

EDIT: We apologize that your flights .... has been cancelled...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 29 Lis 2016 14:45 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Niemiecki Cokpit dalej strajkuje i to jest powod odwolywania lotow LH i Eurowings a nie pogoda.
Maja zadanie 20% podwyzki lub chyba 8% co roku, szefostwo stoi na pozycji ze to nie jest mozliwe przy dzisiejszej konkurencji (przez zeszlogoroczne strajki juz wprowadzili dodatkowa oplate dla innych portali przy rezerwacji)

W tym roku to juz chyba 14 strajk LH jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 29 Lis 2016 14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Nich jeszcze postrajkuja kilka tygodni to nie bedzie im LH miala z czego dac jakiejkolwiek podwyzki
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 29 Lis 2016 15:17 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1321
srebrny
Ale trzeba przyznac, ze w porownaniu do poprzednich strajkow tym razem przebookowanie dzialalo przynajmniej u mnie prosto. Przy webcheckinie wyskoczylo mi powiadomienie, ze moj lot jest odwolany, byla propozycja paru alternatywnych terminow tego dnia i dzien wczesniej, wybralem jedna i automatycznie mnie przebookowalo. O wiele szybciej niz przy probie dodzwonienia sie na ich hotline.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 29 Lis 2016 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
U mnie wrecz przeciwnie, zadnych alternatywnych polaczen, a gdy juz udalo mi sie przebookowac, nastepnego dnia sami skasowali mi przebookwane na AirBerlin loty.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 29 Lis 2016 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
U mnie tez bylo fatalnie z przebukowaniem. Pani na belgijskiej infolinii nie potrafila znalezc polaczenia, a gdy podalem jej takie co sam znalazlem to uslyszalem: nie da sie.
Po 18 zadzwonilem znowu i wtedy przekierowuja pewnie do Indii. Pan od razu przyjal moja propozycje i zmienil rezerwacje. Tyle ze musialem jeszcze 2x zadzwonic aby w koncu wystawili bilet ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 29 Lis 2016 15:46 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6255
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Jak masz šmieciowa taryfe to czesto sie nie da, mimo,ze znajdujesz mnostwo fajnych polaczen po prostu nie ma z czego zaplacic innemu przewoznikowi. Kiedy pkp tak zacznie robic :mrgreen:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 29 Lis 2016 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
kamo375 napisał(a):
EDIT: Czy w przypadku straju moge liczyć na 250e od LH?


Niestety. Strajk jest wprost wymieniony w rozporządzeniu 261/2004 jako okolicznosc wylaczajaca odpowiedzialnosc przewoznika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 29 Lis 2016 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
oskiboski napisał(a):
Jak masz šmieciowa taryfe to czesto sie nie da, mimo,ze znajdujesz mnostwo fajnych polaczen po prostu nie ma z czego zaplacic innemu przewoznikowi. :


To juz nie moj problem. Ja najchetniej bym polecial samolotem na ktory mialem bilet ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 29 Lis 2016 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
W moim przypadku propozycji sensownych nie było, poza tym właśnie dlatego że pachniało kolejnymi strajkami w najbliższym czasie decyzja była jedna - zwrot biletu i zakup innego innymi liniami, inną trasą, również w drogę powrotną. Nie powiem że już nigdy nie skorzystam z LH, ponieważ na 'peryferiach' PL jest to często jedyne sensowne połączenie na zewnątrz jeśli z jakichś powodów nie korzystamy z tanich linii. Z drugiej strony, jako osoba dość często korzystająca z LH, to już drugi strajk który mnie trafił, w ciągu ostatnich 2 lat. Wcześniej w EU a teraz long haul. Niezła skuteczność...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 726 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Trendiction [Bot] oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group