Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Huayna Potosi
#1 PostWysłany: 15 Sie 2022 18:24 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 584
niebieski
Hej,

podzieli się ktoś doświadczeniami albo poleci/odradzi organizatora wycieczki? Na co uważać i zwracać uwagę?
A może ktoś by chciał dołączyć? (wstępnie celuję w 15-17.09)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
 Temat postu: Re: Huayna Potosi
#2 PostWysłany: 15 Sie 2022 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4463
złoty
Mogę powiedzieć jak wyglądało to przed pandemią w pobliskim Uyuni, chodzi oczywiście o salar i pobliskie atrakcje, jak laguny, ciekawe formacje skalne itp, miasteczko nastawione na turystów, bp, hoteliki i knajpki, organizacja wszystkich wycieczek podobna, podobne trasy, hotele i wyżywienie, róznice w cenie też niewielkie, i wszyscy się wspierają,
dam przykład, wracaliśmy o 4 rano, zmienił się kierowca, młody chłopak trochę za ostro jechał po górach, wszystkie auta to land cruiser, urwał tylne koło, wszyscy którzy przejeżdżali się zatrzymali, znalazł się mechanik, narzędzia i koło naprawili, dopiero wtedy reszta się rozjechała,
Nie wiem jak jest teraz ale jeśli w p
Potosi organizują nadal wyprawy to można śmiało korzystać z każdego biura,. wszystko było ok, żadnych problemów, a z nami jeździło kilkadziesiąt aut jednocześnie i nie widziałem przekrętów czy złej konkurencji, wręcz przeciwnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Huayna Potosi
#3 PostWysłany: 15 Sie 2022 21:13 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 584
niebieski
Chodzi o szczyt koło La Paz, nie o miasto Potosi ;)
Niemniej dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Huayna Potosi
#4 PostWysłany: 15 Sie 2022 22:16 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
-- 15 Sie 2022 21:15 --

https://zielonamapa.pl/ameryka-poludnio ... na-potosi/

-- 15 Sie 2022 21:16 --

https://goryiludzie.pl/2020/01/huayna-p ... wiata.html
Góra
 Profil Relacje PM off
QbaqBA uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Huayna Potosi
#5 PostWysłany: 15 Sie 2022 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4463
złoty
Wiem, że chodzi o szczyt, zdążyłem rzucić okiem, napisałem tylko jak to wygląda na miejscu, jest coś ciekawego co przyciąga ludzi to i znajduje się organizacja atrakcji, warunki skromne ale wszystko zorganizowane jak trzeba, nie ma co się bać, kraj bardzo spokojny i na miejscu pewnie lepsze ceny
Góra
 Profil Relacje PM off
QbaqBA uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Huayna Potosi
#6 PostWysłany: 16 Sie 2022 02:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 966
Loty: 271
Kilometry: 597 231
srebrny
@QbaqBA tak się składa że ja też koło polowy wrzesnia będę wchodzić na szczyt. Jestem od miesiąca w Peru i na jednym z trekkingów spotkałem Izraelczyków, którzy wchodzili i polecieli mi firmę, która im się sprawdziła. Trzy dni czyli dwie noce i caly sprzęt wraz z przewodnikiem (jeden na dwie osoby) to koszt 950 bolivianos od osoby. Kontaktowałem się z agencją i facet to potwierdził. Dwa dni jeden nocleg to 750 bob . Ja będę brać trzy dni.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Huayna Potosi
#7 PostWysłany: 16 Sie 2022 10:18 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 584
niebieski
mmaratonczyk napisał(a):
Ja będę brać trzy dni.


Dzięki za post. Po tym co wyczytałem w necie też nastawiam się na tę wersję.
Podzielisz się nazwą tej agencji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Huayna Potosi
#8 PostWysłany: 16 Sie 2022 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 966
Loty: 271
Kilometry: 597 231
srebrny
Gość się nazywa Theo i kontaktowałem się przez Watshapa +59168066842. Może połączymy siły, wyliczyłem że 15 września powinienem dojechać do La Paz. Ja będę wraz z żoną, im więcej osób tym większe prawdopodobieństwo organizacji w terminie , w którym się chce wejść. Wiadomo że musi uzbierać się jakaś grupka , pewnie z 5-6 osob. Jak co to pisz do mnie na priv.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
QbaqBA lubi ten post.
QbaqBA uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group