Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Wrz 2022 12:14 

Rejestracja: 14 Lut 2014
Posty: 29
Czy możecie podzielić się własnymi doświadczeniami na temat HousingAnywhere lub podesłać inne strony do najmu mieszkania na kilka miesięcy, z których sami korzystaliście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 20 Wrz 2022 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@guru gdzie?
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Wrz 2022 14:10 

Rejestracja: 14 Lut 2014
Posty: 29
Teraz szukam na Sardynii, agencje nieruchomości wymagają minimum umowy na rok, w HousingAnywhere jest elastyczny okres najmu, już od 2 miesięcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Wrz 2022 20:31 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 112
Korzystałem w Austrii przez 4 miesiące (Wiedeń) oraz w Holandii przez 5 miesięcy (Rotterdam). W obu przypadkach wszystko legitnie i bez problemów, ale później już kwestie z umową były załatwiane indywidualnie z wynajmującym mailowo, natomiast pierwszy czynsz, który był przesyłany do wynajmującego dopiero po wprowadzeniu się wpłacałem przez HousingAnywhere. Polecam na długoterminowy wynajem
_________________
Kraje: 55/195
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 21 Wrz 2022 09:33 

Rejestracja: 14 Lut 2014
Posty: 29
Dzięki za info, mam kilka pytań.
Czyli kolejne czynsze wpłacałeś już bezpośrednio na konto właściciela mieszkania?
Przekazanie mieszkania i wydanie kluczy dokonywał jego właściciel?
Napisałem w sprawie jednego mieszkania i nie otrzymałem odpowiedzi, jak wyglądała komunikacja gdy pytałeś o mieszkania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Wrz 2022 13:48 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 112
@guru
Po przyjeździe podpisywałem normalną umowę z właścicielem (a w przypadku Austrii jeszcze przed przyjazdem, mailowo) i następne czynsze i kaucję wpłacałem bezpośrednio na konto właściciela.
W Holandii przekazania mieszkania i wydania kluczy dokonywał właściciel, w Austrii klucze były do odbioru w skrytce.

Z komunikacją bywa różnie, w Holandii często nie odpisują, bo mają tak wielu chętnych
_________________
Kraje: 55/195
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group