Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Gru 2015 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
pieerx napisał(a):
Da się zapłacić HotDollars za standardowe hotele ?

@pieerx Dzisiaj się da zapłacić HotDolarami
Wchodzisz przez link
kisio napisał(a):
Link do oferty: klik

student napisał(a):
Albo uszczelnili system albo działa tylko w czasie zniżki

Moja teoria się sprawdziła. HotDolarami można płacić za standardowe hotele w czasie gdy obowiązuje jakaś zniżka
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 16 Gru 2015 15:37 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Dzięki @student, przydatne info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 28 Gru 2015 21:04 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
próbuję bezskutecznie zalogować się na swoje maile żeby sprawdzić rezerwacje - na żadnym konto nie mogę wejść, czyszczenie ciastek nie pomogło. Ma ktoś też tak czy to tylko mój problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 28 Gru 2015 21:29 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
@klimas w tym jedynym przypadku czyszczenie ciasteczek wręcz szkodzi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
klimas lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 28 Gru 2015 21:30 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Wejdź przez jakieś przekierowanie z tematu: hotwire - promocje, kody zniżkowe.

Np. tutaj - Link tinyurl.com/h2rap2z - kiedy pokazuje się "Hi, Maciej" czy inne imię to możesz wpisywać dane do My Trips i pokazuje ładnie rezerwacje :)
Góra
 Profil Relacje PM off
hudyts lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 28 Gru 2015 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 444
Kilometry: 719 366
@klimas wszystko jest OK
wchodzę z poziomu skrzynki pocztowej na Hotwire itinerary ... a następnie wpisuję "Email address" oraz "Trip departure date" i ukazuje się moja rezerwacja.
Cała filozofia jest taka, że musisz być "teoretycznie" zalogowany jak ją sprawdzasz:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 15 Cze 2016 13:03 

Nie wiem czy było, jak coś to sorki. Sprawa wygląda tak, że rezerwowałem hotel i płatność przy zakupie była w USD. Taka sama waluta jest na fakturze na koncie HW. Ale już faktura wysłana na maila jest w EUR, pieniądze ściągnięte jak przy EUR. Idę walczyć o zwrot/ 50 kredytów na konto :D Ku przestrodze.

Załączniki:
Hotwire.png
Hotwire.png [ 36.44 KiB | Obejrzany 6367 razy ]
Góra
 PM off  
      
#48 PostWysłany: 13 Maj 2019 22:48 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Nieco zapomniany wątek, ale połączenie stawki hot rate, z kodami rabatowymi dla nowych użytkowników potrafi dać całkiem dobre efekty.
Problem zaczyna się jednak przy rezerwacji z dzieckiem. W przypadku stawki hot rate dziecko jest bez dokładnego wieku (2-17) i niestety na tym etapie płatność nie chce przejść. Wybrany hotel bowiem przy dziecko 9 lat jest dostępny, ale już przy 17 lat nie. Czy jest jakiś sposób - próba dokończenia rezerwacji przez infolinię by udało się zarezerwować hotel w tej pierwotnej cenie cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: NING [Bot] oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group