Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Mar 2016 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 18
W temacie kody zniżkowe pojawiła się dzisiaj ciekawa zniżka cyt. "Zniżka: Kupon można wykorzystać do zgromadzenia za cały pobyt 1 dodatkowego noclegu w programie Hotels.com™ Rewards". Z ciekawości po długim okresie, w którym nie korzystałam z tej aplikacji z powodu, o którym za chwilę sprawdziłam dwa noclegi w dwóch różnych datach zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacji. I znów potwierdziło się to co zauważyłam dawno temu

1. ceny w aplikacji i na stronie różnią się i to (przynajmniej w przypadkach, które sprawdzałam) na niekorzyść rezerwujących przez aplikację
2. hotele (tanie) pojawiają się w wersji internetowej a w aplikacji nie wyświetlają się, mało tego jeśli wpiszemy konkretny hotel to aplikacja poda, że wszystkie pokoje są zajęte podczas gdy spokojnie można zrobić rezerwację przez ich stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 18 Mar 2016 21:12 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
To samo zauważyłam wczoraj na stronie wizzair.com
Miałam zamiar skorzystać z 20% zniżki rezerwując bilety przez aplikację mobilną Jednocześnie miałam otwarty laptop I stwierdziłam, że inne są ceny w laptopie , inne w komórce (czytaj wyższe) Jeśli ktoś nie porównuje cen to może faktycznie uważać, że taka zniżka to okazja
Góra
 Profil Relacje PM off
Karola2016 lubi ten post.
Karola2016 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 21 Sty 2018 14:34 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
By nie zakładać nowego tematu.

Poszukuję właśnie noclegu w Como. Jako, że mam pootwieranych wiele stron, skorzystałem z innej wyszukiwarki.
Pod spodem efekt tej zmiany. Pierwszy raz się z tym spotkałem, że zmiana języka i waluty spowoduje taką różnicę w cenie :shock:

Załączniki:
de.hotels.com.png
de.hotels.com.png [ 62.88 KiB | Obejrzany 6172 razy ]
pl.hotels.com.png
pl.hotels.com.png [ 71.29 KiB | Obejrzany 6172 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Sty 2018 14:55 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Ja myślę, że to może być efekt przejścia na hotels.com z jakiejś multiwyszukiwarki, np. hotelscombined.com.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MarBlo lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 21 Sty 2018 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Może to być efekt przekierowania z Trivago. A z trivago.de najniższa oferta za 2 noce jest jeszcze tańsza - 78€ ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
MarBlo lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 21 Sty 2018 21:34 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
Kilka razy realizowałem noclegi z takiej "zniżki" z przekierowania trivago pl i de
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Sty 2018 00:52 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
Zmieniając język, przeszedłeś na hotels.de. W zależności od języka ceny mogą sie roznic, bo to są niezależne od siebie oddziały tego samego pośrednika. Na polskiej infolinii powiedziano mi, abym dzwonił do Niemiec, gdyby pojawiły się problemy z zakwaterowaniem /rezerwowalem przez hotels.de/.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Cicha_Woda uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Trendiction [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group