Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lut 2020 23:43 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Od pewnego czasu należę do programu lojalnościowego hotels.com. Standardowo: zniżki na hotele, darmowe noclegi, ukryte ceny itp. Ale w ostatnim czasie zdarzyły mi się dwie dziwne sytuacje. Pierwsza na Sri Lance druga natomiast w Polsce.
W hotelu zapytano mnie ile zapłaciłem za nocleg i na tej podstawie chcieli mi przyporządkować pokój. Przecież to kompletnie kłóci się z zasadami przyznawania jakichkolwiek zniżek. Nocleg, który kosztuje np. 500 zł mogę mieć za darmo lub z dużą zniżką.
Mam powiedzieć w recepcji, że dzisiaj śpię za darmo i dostać jakąś norę? ;)
Spotkaliście się z takim czymś?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 16 Mar 2020 22:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
mediolan lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 26 Lut 2020 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Nie miałam takiej sytuacji nigdy do tej pory, chociaż zdecydowaną większość noclegów rezerwuję właśnie przez hotels.com i co jakiś czas korzystam też z noclegu bezpłatnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Lut 2020 00:02 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
O ile pamiętam to wartość darmowego noclegu powinna mieścić się w granicach średniej ceny tych, za które wcześniej płaciłeś.Poczytaj regulamin.Nie działa to tak,że robimy 10 noclegów za np. łącznie 500 zł a potem jako bonus wybieramy darmowo jeden gratisowy w 5* apartamencie prezydenckim ;) Jeśli mamy taką fantazję to trzeba dopłacić. Może tu tkwił problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Lut 2020 00:06 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Wiem na czym to polega bo już kilka razy skorzystałem. Chodzi mi tylko o fakt, że chcieli mi przydzielić pokój wg kwoty którą zapłaciłem. A to jest bez sensu. Za jeden pokój każdy może zapłacić inną kwotę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Lut 2020 00:20 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Mikolaj23 napisał(a):
. Chodzi mi tylko o fakt, że chcieli mi przydzielić pokój wg kwoty którą zapłaciłem. A to jest bez sensu.

No fakt, to jest bez sensu ;) A jak się skończyło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Lut 2020 00:43 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Podałem kwotę, którą zapłaciłbym bez zniżki. W rzeczywistości zapłaciłem dużo mniej. W obu przypadkach nie chciało mi się kłócić itp, ponieważ były to pojedyncze noclegi blisko lotniska żeby z rana zdążyć bez problemu na lotnisko ;) Co innego gdyby pobyt był dłuższy. Wtedy drążyłbym temat w hotelach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Mar 2020 22:19 

Rejestracja: 02 Mar 2020
Posty: 11
Miałem podobną sytuację podczas korzystania z "darmowej nocy". Szczególnie jednak nie się tym nie przejąłem, bo to była jedna "szybka" noc przed wylotem dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Mar 2020 23:19 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Nie rozumiem, po co ciułać te noce i odkładać nagrodę na nie wiadomo kiedy, skoro prawie zawsze są jakieś kody rabatowe na -10%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Mar 2020 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
i żeby tylko 10%...
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Mar 2020 02:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Np 10 razy rezerwujemy sluzbowo,a 11 gratisowy wykorzystujemy prywatnie?
Góra
 Profil Relacje PM off
mikerus lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 03 Mar 2020 02:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dziwne, nie spotkalem sie z takim przypadkiem, a hotels.com to akurat moj ulubiony OTA i czesto korzystalem z gratisowych noclegow.
Zamawiam przewaznie 4/5* i po 10 noclegach dostaje gratisowo lepszej kategorii pokoj i zdarza sie, ze na miejscu jest upgrade do jeszcze wyzszej kategorii czy suity, bez doplaty. :)
Z pewnoscia darmowy upgrade to zasluga hotelu, a nie OTA, ale lubie takie niespodzianki.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Maj 2020 21:03 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Teraz po 5 nocach jedna gratis.
Kod: RWD2X2020

Rezerwacjach dokonane w dniach 14–24 maja 2020 r.
Zameldowania od 6.01.20 do 31.08.2021
Tylko 12444 kuponów.

Załącznik:
Hotels.com_-_2020-05-14_20.57.11.jpg
Hotels.com_-_2020-05-14_20.57.11.jpg [ 139.18 KiB | Obejrzany 6896 razy ]


TC
ou can only use this coupon on properties that are eligible for Hotels.com® Rewards and are marked with a 'Collect double stamps' badge on the Hotels.com® website.

Use this coupon to collect double stamps with Hotels.com® Rewards for every night you stay. E.g., if you stay 5 nights, you'll collect 5 stamps and we'll add another 5 stamps to your account – giving you a total of 10 stamps for your stay. Remember, collect 10 stamps, get 1 reward night.

Your reward night may not be redeemed on bookings paid for at the property. While we usually add collected stamps to your account within 72 hours of your completed stay, it may occasionally take as long as 4 weeks for your second room booking and extra stamps to get posted to your account. See here for full Hotels.com® Rewards terms and conditions.

1. To use this coupon and collect double stamps, you must be a Hotels.com® Rewards member over 18 years old and you must be signed into your account.

2. You need to make a new booking between 12:01 am MT (Mountain Time North America) on 05/14/2020 and 11:59 pm MT on 05/24/2020 on the United States version of Hotels.com® for your check-in date between 06/01/2020 and 08/31/2021.

3. Redemptions are limited to the first 12,444 coupons used.

A reward night does not include taxes and fees and the value of these promotional stamps will not impact the average daily rate in determining the value of any reward night. You must also pay a redemption fee when you redeem your reward night on our desktop/mobile web site. You will not be charged a redemption fee when you redeem your reward night on our mobile app.

This coupon can't be used for:

1. Package bookings i.e. property + flight

2. Bookings made through Group Travel Services

3. Booking paid for at the property

4. Bookings made prior to receipt of this coupon

5. Bookings at non-participating properties. Participating properties are subject to change at any time. Participating properties are marked with a “collect double stamps” badge on the Hotels.com® website.

This coupon only applies to the first room of your booking.

We reserve the right to remove any promotional stamps collected with this coupon if you combine your Hotels.com® Rewards account with another account that has also received promotional stamps using this coupon.

You won't be able to use it again, even if you cancel your booking.

Coupon limit per booking: 1.

This coupon can be combined with discounted prices on Hotels.com®. It cannot however be used in conjunction with any other promotion on Hotels.com®, whether offered by a third party or otherwise.

You can't redeem this coupon for cash, and it can't be transferred or sold. It's void where prohibited by law. Improper use of the coupon by you is prohibited and could be construed as fraud.

We reserve the right to change or withdraw this offer at any time and to cancel any bookings made where the coupon has been used to make any speculative, false, or fraudulent bookings or any bookings in anticipation of demand.

Usual booking terms and conditions apply and all bookings are subject to availability.

Hotels.com® is the promoter of this offer. These terms and conditions are governed by and construed in accordance with the laws of the State of Washington.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 15 Maj 2020 01:10 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Wygląda na to, że kod działa, ale niestety za hotel trzeba zapłacić z góry, co w dzisiejszej sytuacji jest ruchem niepewnym, nawet w przypadku w pełni zwrotnych rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 21 Maj 2020 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
Chupacabra napisał(a):
Wygląda na to, że kod działa, ale niestety za hotel trzeba zapłacić z góry, co w dzisiejszej sytuacji jest ruchem niepewnym, nawet w przypadku w pełni zwrotnych rezerwacji.

Masz na mysli ewentualny zwrot w formie vouchera? W przypadku linii lotniczych, biur podrozy, rejsow wiadoma sprawa, ale nie slyszalem zeby ktorys z duzych posrednikow hotelowych oddawal w voucherach? Bo sama oferta hotels.com daje realnie -20% znizki, wiec calkiem okej (czas na rezerwacje jest przedluzony do 31/05/2020).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 21 Maj 2020 14:27 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
@Gregggor Dokładnie to mam na myśli.
Na dzień dzisiejszy czekam od 20. 03. 2020 na zwrot pieniędzy z Opodo, za zwrotną rezerwację samochodu. Gdybym miał coś na szybko rezerwować to napewno bym wykorzystał tę ofertę. Ale np. planując wylot do USA, na listopad, tego nie zrobię, bo, umówmy się, do tego czasu, parę firm może się położyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 21 Maj 2020 14:54 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Dokładnie, oferta jest całkiem przyzwoita. Mam jeszcze wyjazdy w lipcu i sierpniu, na które mógłbym coś klepnąć, ale jakoś nie wierzę, że dojdą do skutku.
A kolejny dopiero w lutym i na pewno nie zdecydowałbym się na blokadę kasy do tego czasu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Maj 2020 13:18 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Jakby ktoś chciał płacić w EUR, to dziś dostałem maila z tym samym kodem na wersję francuską hotels.com
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
pawfazi uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Jak ktoś ostatnio anulował zwrotną rezerwację, to mam pytanie ile czasu trwał zwrot na kartę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Maj 2020 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
16 dni czekalem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
pawfazi uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 30 Maj 2020 08:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
U mnie przyszło dzisiaj w 9 dni.


Ostatnio edytowany przez pawfazi, 30 Maj 2020 12:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jasiub oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group