Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Lut 2014 14:19 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Dotychczas zawsze udawalo mi sie znalezc wypozyczalnie, ktora oferowala wypozyczenie fotelika dla dziecka w rozsadnej cenie. Niestety, dobra passa sie skonczyla. Wybieramy sie niebawem do Alghero, gdzie najtanszy fotelik kosztowalby 35 euro za 3 dni. Taniej wyszloby zabrac wlasna podkladke. Postanowilem poszukac jakiejs alternatywy i tak znalazlem Boostapak - podkladke i plecak w jednym (http://www.boostapak.com/home.html). Czy ktos natknal sie na cos podobnego, ewentualnie uzywal Boostapak i moze podzielic sie swoimi spostrzezeniami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#2 PostWysłany: 16 Lut 2014 15:13 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1862
HON fly4free
Ja używam takich:

tu:
http://www.bubblebum.co/

lub tu:
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_ ... Caps%2C210

Po napompowaniu są bardzo sztywne, można zwinąć i wtedy zajmują tyle co "śpiworek"...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Lut 2014 15:40 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Niestety te pompowane cuda wypadaja fatalnie w testach bezpieczenstwa, nic konkretnego nie trzyma pasa i podkladka 'wyjezdza' spod dziecka :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Lut 2014 16:46 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1862
HON fly4free
Nie masz racji, w tym konkretnym przypadku podkładka ma specjalne klamry po lewej i prawej stronie, w którą się wpina pas, poza tym dodatkową taśmę z klamrą do zamocowania właściwego przebiegu pasa na skos. Podkładka przy prawidłowym zamontowaniu nie ma szans nigdzie wyjechać. Oczywiście podkładka to tylko podkładka, ale wśród tego typu urządzeń ta ma jakieś atesty i jest jedną z lepszych. No i da się spakować...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Lut 2014 11:54 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Ok, swoja opinie oparlem na informacjach z internetu. A tych jest tyle ilu uzytkownikow. Pozostaje mi zrobic wlasne testy. Dzieki za opinie!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Lut 2014 01:55 

Rejestracja: 19 Gru 2013
Posty: 2
Zbanowany
Ten Boostapak wydaje się być świetnym rozwiązaniem, miałeś dobry pomysł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Lut 2014 12:21 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
McKarie82 napisał(a):
Ten Boostapak wydaje się być świetnym rozwiązaniem, miałeś dobry pomysł.


W poniedzialek zaczynamy 4-dniowe testy na Sardynii. Dam znac, jak wyszly ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Mar 2014 01:03 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Wszystkich oczekujacych na informacje przepraszam za opoznienie, szczegolnie uzytkownika 'kisio' ;)

Boostapak sprawdzil sie znakomicie! Siedzenie jest wygodne (uzytkownik: 5-latka, 119 cm wzrostu), latwo jest wyregulowac zapiecie pasa, wszystko trzyma sie 'kupy'. Po powrocie trzeba bylo corke dlugo namawiac, zeby przesiadla sie do standardowego fotelika.
Boostapak bez problemu miesci sie w podreczny Ryanair czy duzy Wizzair (w maly nie wejdzie, choc jako plecak jest szansa, ze w ogole nie bedzie sprawdzany). Pojemnosc nie jest jakas duza, ale na przybory do malowania/pisania, ksiazke, misia itp. wystarczy. Minusem jest to, ze trzeba sobie wyjac potrzebne rzeczy przed podroza autem, bo gdy dziecko siedzi juz przypiete, to nie ma dostepu do komory wewnetrznej.
Podsumowujac - dobrze wydane £28 na brytyjskim Amazonie (szczegolnie ze mieli wersje rozowa :D)
Jesli sa jakies pytania, chetnie odpowiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 05 Sie 2014 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
man4business napisał(a):
Ja używam takich:
tu:
http://www.bubblebum.co/
lub tu:
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_ ... Caps%2C210
Po napompowaniu są bardzo sztywne, można zwinąć i wtedy zajmują tyle co "śpiworek"...

można gdzieś to kupić w PL?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Sie 2014 15:35 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1862
HON fly4free
jas_wedrowniczek napisał(a):
można gdzieś to kupić w PL?

Zapewne. Ja 2 lata temu kupiłem w jakimś internetowym sklepie za 116 zł / sztuka. Teraz już tam go nie oferują, ale pobieżna lustracja wyników googlowania
Kod:
bubble bum site:.pl

daje wskazówki, że za około 125 zł pojawia się to w różnych miejscach, w tym na Allegro (zawsze można zapytać wystawcę czy jeszcze będzie miał). Ja moje egzemplarze nadal z powodzeniem używam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Sie 2014 12:17 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Podłączę się pod ten temat - czy znacie rozsądny fotelik do zabrania samolotem dla mniejszego dziecka - taki od 9kg. W tej chwili mamy do użytku stacjonarnego Romer King, który waży >10kg , nic się nie rozkłada i jest strasznie nieporęczny...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group